Savaş Çetinkaya
24 Haziran 2016

IdeaSoft olarak, e-ticaret altyapı teknolojileri sektöründe 11 yıldır gittikçe büyümemiz ve güçlenmemiz konusunda bize çok büyük destek sağlayan bayilerimize çeşitli ödüller ile teşekkürlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Gösterdikleri satış başarısı sonucunda Bayi Kampanya’mız kapsamında almaya hak kazandıkları aracımızı, Kayseri Bayi’miz Tekno Gelişim firmasına teslim ettik. Tekno Gelişim adına aracı teslim alan Tekno Gelişim Ajans Başkanı Ömer…(Continue Reading)

seyhun
24 Mart 2016

IdeaSoft olarak, BKM Express’in son kullanıcıya yani tüketiciye ve e-ticaret sitelerine sunduğu fırsatları aşağıda detaylıca anlatmaya çalıştık. E-ticaret sitesi sahibi şirketler için BKM Express nedir, nasıl çalışır, ücretli mi, üye nasıl olunur gibi soruların cevabını sizler için derledik. BKM Express nedir? BKM Express, internet üzerinden yaptığınız alışverişlerde kartınızı yanınızda taşımaya ihtiyaç duymadan ve kart bilgilerinizi…(Continue Reading)

seyhun
26 Ocak 2016

Bionluk; yaratıcı fikirleri olan, yetenekli ve tecrübeli kişilerin bu özelliklerini ister evlerinde ister ofislerinde ister stüdyolarında, kısacası istedikleri her yerde fırsata dönüştürmeleri için açılan bir freelance iş platformudur. Birçok farklı alanda iş üreten insanların 10 TL’den başlayan fiyatlarla yaptıkları işler, Bionluk’la mümkün olduğunca fazla kişiye ulaştırılır. Hem alıcılar hem de satıcılar için pratik ve dijital…(Continue Reading)

seyhun
4 Aralık 2015

Kayıtlı Elektronik Posta (KEP), her türlü ticari, hukuki yazışma ve belge paylaşımlarınızı gönderdiğiniz biçimde koruyan, alıcının kim olduğunu kesin olarak tespit eden, içeriğin kesinlikle değişmemesini ve içeriği yasal geçerli ve güvenli, kesin delil haline getiren sistemdir. KEP sistemi, gönderici ve alıcı kimlikleri, gönderi zamanı, teslim edilme zamanı, erişilme zamanı ve içerik bütünlüğünü kesin ve değiştirilemez…(Continue Reading)

seyhun
19 Eylül 2014

​Online ticaret her geçen gün biraz daha büyümekte ve çeşitlenmekte.Otomotiv yedek parça sektörünün online ticaretteki yükselişine katkı yapmak ve IdeaSoft müşterilerine avantajlı çözümler sunabilmek amacıyla,sektörel anlaşmalara devam ediyoruz.   1977 yılından beri otomotiv yedek parça sektöründe faaliyet gösteren,bünyesinde 300’den fazla marka ve 70.000 bin aktif ürün bulunduran Oto İsmail,online otomotiv yedek parça satışı yapmak isteyen…(Continue Reading)

seyhun
6 Şubat 2014

​Ideasoft olarak, vizyonumuz doğrultusunda sektöründe öncü ve yenilikçi partnerlerle çalışarak, hedeflerimize etkin adımlarla yürüyoruz. Şimdilerde partnerlerimiz arasına bizimle aynı yolda yürüyen genç ve dinamik bir firma daha katılıyor. E-ticaret sektörüne yenilikçi bir ödeme sistemleri yönetim platformu olan iyzico’yu kazandıran iyzi Payments, bundan böyle Ideasoft ile e-ticaret sektöründe omuz omuza yürüyecek. Açacağınız online mağazanızda, karmaşık ve…(Continue Reading)

seyhun
5 Şubat 2014

​Müşterilerinize PayPal ile daha hızlı ve güvenli bir ödeme yolu sunun, mobil ve e-ticarette bir adım öne geçin. Online satış yapmanın daha hızlı, kolay ve güvenli yolu PayPal ile ödemelerinde PayPal’ı tercih eden milyonlarca müşteriye ulaşın. PayPal hesabı olan müşterilerinizin yanı sıra, hesabı olmayan müşterileriniz de sahip oldukları finansal kartları kullanarak PayPal ödeme sayfasından kolaylıkla…(Continue Reading)

seyhun
20 Aralık 2013

​E-ticaret siteleri için trafik çok önemlidir. Trafik elde edemezseniz, ziyaretçiniz olmaz. Ziyaretçi olmassa da malumunuz e-ticaret satışlarınız sönük olması kaçınılmazdır. Fiyat karşılaştırma siteleri trafik elde edebilmeniz için önemli mecraların başında gelmektedir. Birçok sektördeki e-ticaret sitesi mutlaka Google Adwords, Fiyat karşılaştırma siteleri ile entegrasyonu göz önünde bulundurmalı ve ilk tercihleri arasında yer almalıdır. Bu yazımızda sizlere…(Continue Reading)

seyhun
8 Haziran 2012

​ Türkiye’de ilk defa bir paket E-ticaret yazılımında olan Online Fatura Modülü IdeaSoft tarafından kullanıcılarına sunuluyor!   IdeaSoft’taki E-ticaret sitenize gelen siparişlerinizi faturalandırmak için sadece, bilgisayarınıza bağlı  bir  fatura yazıcıya sahip olmanız yeterli! Rakipleriniz ek yazılımlarla faturalandırma yapmaya çalışırken, siz kendinize zaman yaratın.

seyhun
27 Ocak 2012

Yapılan ankette Turkiye de Eticaret alışkanlıkları ve eticarete olan güven araştırılmaktadır. Anketin hedef kitlesi internetten en az bir kez alisveris yapmis kullanicilardir.

seyhun
28 Ekim 2011

IdeaSoft olarak Logo Muhasebe programı kullanan müşterilerimiz için yeni bir entegrasyon sistemi geliştirmiş bulunmaktayız. Bu entegrasyon ile sanal mağazadan gelen siparişler, içerdikleri ürün bilgileri, ödeme bilgileri ve cari bilgileri birlikte muhasebe programına otomatik aktarılacaktır. Logo kısmında otomatik faturalandırılabilecektir. Böylelikle sanal mağazadan gelen siparişler için elle bir işlem yapmaya gerek kalmayacaktır.