Kurumsal

Kurumsal

IdeaSoft, web ve mobil tabanlı yazılım çözümleri sunmayı ilke edinmiş Türkiye’nin lider e-ticaret altyapı sağlayıcısıdır.
Hakkımızda Görsel
Hakkımızda Görsel
Hakkımızda Görsel

Deneyimli ve profesyonel ekibimiz ile sizin için paket veya özel çözümler üretiyor, hayata geçiriyoruz. Sürekli olarak geliştirdiğimiz, yeni proje ve yazılımlarımız ile siz müşterilerimize alternatifli çözümler sunuyoruz.

Ödül ve Başarılarımız

2021

Deloitte Fast 50

IdeaSoft ekibi olarak her yıl Deloitte tarafından resmi mali raporlara göre düzenlenen ve Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinin belirlendiği yarışmada toplamda 7 kez ödüle layık görüldük.

2022

ISO Belgelerimiz

IdeaSoft, bağımsız denetimler sonucunda uluslararası kalite belirleme standardı olan ISO 10002, ISO 20000-1, ISO 22301 ve ISO 27001 belgelerini almaya hak kazanmıştır.

2020

TEPAV 100

E-ticaret yazılımı alanında sektör lideri IdeaSoft, Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi arasında ikinci kez yerini aldı.

2021

The Hammers

Türkiye’nin, pazarlama ekiplerinin başarısını ölçümleyen The Hammers ödüllerinde Bilişim ve Teknoloji Sektöründe En İyi Pazarlama Takımı ödülünu kazandık.

2020

Felis Ödülleri

Reklam ve pazarlama endüstrisinde etkili yaratıcılığın pazarlama çalışmalarındaki rolünü vurgulama amcıyla düzenlenen Felis Ödülleri’nde Canlı IdeaSoft projemiz ile Veri Güdümlü Yaratıcı Doğrudan Pazarlama Ödülü’ne layık görüldük.

2022

PCI-DSS Level 1

PCI Güvenlik Standartları Konseyi tarafından yönetilen ve tescilli bilgi güvenliği standartı olan PCI-DSS Level 1 Service Provider sertifikamızı almaya hak kazandık.

Ana ilkelerimiz

Müşteri odaklı çalışırız. Müşteri beklentilerini analiz eder, yazılım geliştirmelerimizde bu beklentileri esas alırız. Profesyonel e-ticaret çözümleri üretiriz. Gelişime açık, modern bir anlayış benimseriz. İşimizi ilk seferde doğru yaparız. İnternet teknolojisinin tüm renklerini taşırız.

Misyonumuz

Müşterilerimize, iş hedeflerini gerçekleştirme sürecinde, rekabet güçlerini artıracak, e-ticaret sektöründe söz sahibi olmalarını sağlayacak, kaliteli, gelişmiş çözümler sunmak.

Vizyonumuz

E-ticaret altyapı sağlayıcısı olarak, sektöre yön veren global bir marka olmak.