Akakce.com Fiyat Karşılaştırma Sitesi Entegrasyonu

Akakce.com Fiyat Karsilastirma Sitesi Entegrasyonu

​E-ticaret siteleri için trafik çok önemlidir. Trafik elde edemezseniz, ziyaretçiniz olmaz. Ziyaretçi olmassa da malumunuz e-ticaret satışlarınız sönük olması kaçınılmazdır. Fiyat karşılaştırma siteleri trafik elde edebilmeniz için önemli mecraların başında gelmektedir. Birçok sektördeki e-ticaret sitesi mutlaka Google Adwords, Fiyat karşılaştırma siteleri ile entegrasyonu göz önünde bulundurmalı ve ilk tercihleri arasında yer almalıdır.

Bu yazımızda sizlere Akakçe Fiyat karşılaştırma sitesini ve e-ticaret sitelerine sağladığı hizmeti sizler için kaleme aldık. Akakçe Türkiye’de kurulan en eski fiyat karşılaştırma sitesidir dememiz sanırım yanlış olmaz. 2000 senesinden beri yayın hayatını sürdürmektedir. Aslında bir fiyat arama moturu ve internet alışveriş rehberi olarak kendilerini tanımlamaktadırlar. Amaç internet üzerinden alışveriş yapacak olan kitleye alışveriş süreçlerinde alternatifleri, fiyat seçeneklerini aramalarınız doğrultusunda getirmektedir.

IdeaSoft müşterileri Akakçe’den nasıl faydalanabilirler?

IdeaSoft kullanıcısı olan tüm işletmeler, akakce tarafından hizmet sağlanan kategorilerde ürün sağlıyorlar ise
Akakçe’de yer alabilirler. IdeaSoft – Akakçe Entegre çalışabilmektedir. IdeaSoft Akıllı E-ticaret sitenizdeki ürünlerinizi Akakçe’ye aktarabilir ve ürünlerinizi sergileyebilirsiniz.

Akakçe’nin faydaları nelerdir?

– E-ticaret sitelerini tarafsız olarak listeler ve kullanıcı tercihi doğrultusunda sizlere ziyaretçi sağlar. Rekabet gücünüzün yüksek olduğu ürünlerde daha avantajlı olursunuz.

– Satışlarınıza olumlu etki sağlayabilir çünkü akakçe üzerinde ürün ve uygun fiyat arayan kitle potansiyel alıcıdır.

– Farklı dönemlerde farklı kampanyalar uygulayarak daha fazla ziyaretçi elde edebilme olanağınız bulunur.

Akakçe’ye nasıl başvuruda bulunabilirim?

Müşterilerimiz eğer ürünlerinin akakçe’de yer almasını istiyorsa, bununla ilgili buradan başvuruda bulunabilirler. Başvuru sonrasında süreçleri takip ederek, gerekli prosedürleri ve çalışma şartlarını sağlayıp siz de ürünlerinizi akakçe’de yayınlayabilirsiniz.

Diğer Yazılar

Ferad Osman Sali
4 Mayıs 2023

E-ticarette tahmin edilebileceği üzere müşteriler bir ürün satın aldığında, kendisine gelmeden neye benzediğinden tam bilemez. Ürün fotoğraf çekimi bu nedenle büyük bir önem taşımaktadır. İnsanlar bir ürün alacağı zaman emin olabilmek için fotoğrafı ayrıntılı olarak incelemekte, buna göre bir karar vermektedir. Eğer potansiyel müşteriyi gerçek müşteri yapmak istiyorsanız, kaliteli fotoğraflar çekmek gerekmektedir. Böylece ürün tanıtımı…(Continue Reading)

Ferad Osman Sali
24 Nisan 2023

Sosyal medya paylaşımlarınızın daha ilgi çekici olmasını istiyorsanız, kaliteye önem vermeniz gerekmektedir. Grafik tasarım bu bakımdan en önemli konulardan bir tanesi olmaktadır. Sosyal medyayı ister tanınmak isterseniz sitenizi, e-ticaret sayfanızı ya da firmanızı tanıtmak için kullanın, istediğiniz başarıları elde edebilmek için kaliteli paylaşımlar yapmak gerekmektedir. Bu insanların ilgisini çekeceği için beğeni ve takipçi gibi istatistiklerinizi…(Continue Reading)

Ferad Osman Sali
12 Nisan 2023

E-ticaret sitesi olan herkes doğal olarak daha fazla satmayı talep etmektedir. Bu konuda tavsiye edilen pek çok öneri yer almaktadır. Açıklama yazma bunlardan sadece bir tanesi olmaktadır. Geleneksel ticaret ve e-ticaret arasındaki en büyük fark satışların nasıl gerçekleştiği olmaktadır. Geleneksel ticarette satışlar mağaza aracılığıyla yapılmaktadır. Mağazada görevli olan satış görevlileri pek çok konuda müşterilere yardım…(Continue Reading)

Senem Savcu
2 Mart 2023

İçindekiler; Neden Ücretsiz E Ticaret Sitesi? Eticaret.com Size Neler Sunar? Ücretli Paketlere Geçiş Yapılır Mı? Ücretsiz Sitelerde Tema Şablonları Var Mı? Ücretsiz E-ticaret Sistemlerinde Yazılım Güncellemesi Var Mı? Ücretsiz e ticaret sitesi dendiğinde birçok kişinin aklına yavaş yüklenen siteler, zor açılan ürün sayfaları, kullanımı zorlaştıran tasarımlar ve teknik sorunlar gelir. Bu bakımdan çoğu kişi bunların…(Continue Reading)

Senem Savcu
19 Şubat 2023

İçindekiler; Yazılıma Yatırım Yapmanız Gerekmez Ödeme Entegrasyonları Yer Almaktadır Yazılım Güncellemeleri Bulunur Eğitim Dokümanları Mevcuttur Yükseltmek Mümkündür Ücretsiz e ticaret sitesi avantajları, online alışveriş dünyasına adım atmak isteyen satıcıların ve girişimcilerin aklında bulunan sorulardan biridir. Eticaret.com, sektöründe kullandığı teknolojik sistemler sayesinde, sahip olduğu free paket içinde şunları teklif etmektedir: Bu bakımdan e-ticarete güzel bir başlangıç…(Continue Reading)