IdeaSoft’tan Yeni Bir İlk : Online Fatura Modülü

IdeaSofttan Yeni Bir Ilk Online Fatura Modulu

​ Türkiye’de ilk defa bir paket E-ticaret yazılımında olan Online Fatura Modülü IdeaSoft tarafından kullanıcılarına sunuluyor!

 

IdeaSoft’taki E-ticaret sitenize gelen siparişlerinizi faturalandırmak için sadece, bilgisayarınıza bağlı  bir  fatura yazıcıya sahip olmanız yeterli! Rakipleriniz ek yazılımlarla faturalandırma yapmaya çalışırken, siz kendinize zaman yaratın.

 

 

Online Fatura Modülü ile IdeaSoft Akıllı E-Ticaret yazılımınızdan gelen siparişleri kontrol panelinizden tek tıklama ile online olarak yazdırabileceksiniz. Online Fatura Modülü sayesinde artık klasik fatura şablonlarının bağlayıcılığından da kurtulacaksınız. Kendi özgün fatura şablonunuzu yaratarak, herhangi bir fatura kesme programına bağlı olmadan siparişlerinizi faturalandırabileceksiniz. Özel tarih tanımlama sistemi sayesinde faturalarınızı toplu faturalama işlemleriniz için tarihe bağlı olarak düzenleyebileceksiniz.

 

Online Fatura Modülü‘ne sahip olmak için 0 216 326 04 77 (pbx) numaralı telefondan satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz.

 

Diğer Yazılar

Ferad Osman Sali
4 Mayıs 2023

E-ticarette tahmin edilebileceği üzere müşteriler bir ürün satın aldığında, kendisine gelmeden neye benzediğinden tam bilemez. Ürün fotoğraf çekimi bu nedenle büyük bir önem taşımaktadır. İnsanlar bir ürün alacağı zaman emin olabilmek için fotoğrafı ayrıntılı olarak incelemekte, buna göre bir karar vermektedir. Eğer potansiyel müşteriyi gerçek müşteri yapmak istiyorsanız, kaliteli fotoğraflar çekmek gerekmektedir. Böylece ürün tanıtımı…(Continue Reading)

Ferad Osman Sali
24 Nisan 2023

Sosyal medya paylaşımlarınızın daha ilgi çekici olmasını istiyorsanız, kaliteye önem vermeniz gerekmektedir. Grafik tasarım bu bakımdan en önemli konulardan bir tanesi olmaktadır. Sosyal medyayı ister tanınmak isterseniz sitenizi, e-ticaret sayfanızı ya da firmanızı tanıtmak için kullanın, istediğiniz başarıları elde edebilmek için kaliteli paylaşımlar yapmak gerekmektedir. Bu insanların ilgisini çekeceği için beğeni ve takipçi gibi istatistiklerinizi…(Continue Reading)

Ferad Osman Sali
12 Nisan 2023

E-ticaret sitesi olan herkes doğal olarak daha fazla satmayı talep etmektedir. Bu konuda tavsiye edilen pek çok öneri yer almaktadır. Açıklama yazma bunlardan sadece bir tanesi olmaktadır. Geleneksel ticaret ve e-ticaret arasındaki en büyük fark satışların nasıl gerçekleştiği olmaktadır. Geleneksel ticarette satışlar mağaza aracılığıyla yapılmaktadır. Mağazada görevli olan satış görevlileri pek çok konuda müşterilere yardım…(Continue Reading)

Senem Savcu
2 Mart 2023

İçindekiler; Neden Ücretsiz E Ticaret Sitesi? Eticaret.com Size Neler Sunar? Ücretli Paketlere Geçiş Yapılır Mı? Ücretsiz Sitelerde Tema Şablonları Var Mı? Ücretsiz E-ticaret Sistemlerinde Yazılım Güncellemesi Var Mı? Ücretsiz e ticaret sitesi dendiğinde birçok kişinin aklına yavaş yüklenen siteler, zor açılan ürün sayfaları, kullanımı zorlaştıran tasarımlar ve teknik sorunlar gelir. Bu bakımdan çoğu kişi bunların…(Continue Reading)

Senem Savcu
19 Şubat 2023

İçindekiler; Yazılıma Yatırım Yapmanız Gerekmez Ödeme Entegrasyonları Yer Almaktadır Yazılım Güncellemeleri Bulunur Eğitim Dokümanları Mevcuttur Yükseltmek Mümkündür Ücretsiz e ticaret sitesi avantajları, online alışveriş dünyasına adım atmak isteyen satıcıların ve girişimcilerin aklında bulunan sorulardan biridir. Eticaret.com, sektöründe kullandığı teknolojik sistemler sayesinde, sahip olduğu free paket içinde şunları teklif etmektedir: Bu bakımdan e-ticarete güzel bir başlangıç…(Continue Reading)