DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYIN

IdeaSoft Bayi Kampanyası kapsamında 2. aracımızı da teslim ettik

IdeaSoft Bayi Kampanyası kapsamında 2. aracımızı da teslim ettik

IdeaSoft olarak, e-ticaret altyapı teknolojileri sektöründe 11 yıldır gittikçe büyümemiz ve güçlenmemiz konusunda bize çok büyük destek sağlayan bayilerimize çeşitli ödüller ile teşekkürlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Gösterdikleri satış başarısı sonucunda Bayi Kampanya’mız kapsamında almaya hak kazandıkları aracımızı, Kayseri Bayi’miz Tekno Gelişim firmasına teslim ettik.

Tekno Gelişim adına aracı teslim alan Tekno Gelişim Ajans Başkanı Ömer Koca, Kayseri’de 3 yıldır IdeaSoft ile beraber e-ticaret sektöründe faaliyet gösterdiklerini ve Kayseri’deki birçok firmanın internet satışlarında çalışmaları olduğunu iletti. IdeaSoft’un kendilerine hediye edilen araba sonrasında çok mutlu olduklarını belirten Ömer Koca, bu sayede motivasyonlarının arttığını daha çok satış yapma konusunda hevesli olduklarını belirtti.

Türkiye’nin 81 ilinden 200’e yakın bayimiz ile sürdürdüğümüz ve yoğun bir tempoda devam eden Bayilik ve Satış Ortaklığı çalışmalarımızda elde ettiğimiz başarılar için tüm bayilerimize teşekkür ediyoruz. Devam eden kampanyalarımız doğrultusunda satış başarısı gösteren bayilerimize sunduğumuz ödüller de her geçen gün artmaya devam ediyor.

Sizler de hızla büyüyen ve güçlenen, günden güne büyük başarılara imza adan IdeaSoft Bayi Kanalına dahil olmak isterseniz bayilik başvurusu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar:

Siz de İşinizi E-ticaret’e Taşıyın!

Akıllı E-ticaret Paketlerini 15 gün ücretsiz deneyin. Kendi e-ticaret sitenizi oluşturun!