E-ticaret paketleri

İlk Adım Paketi'ni seç, hemen e-ticarete başla!

İhtiyaçlarına göre tamamen ücretsiz paketimizin de dahil olduğu
farklı seçeneklerimiz seni bekliyor!

Free
Ücretsiz ÜCRETSİZ BAŞLA
 • E-ticaret siteni ücretsiz kur!
 • 25 adet ürün ekleme
 • 100 GB yıllık trafik / sunucu kullanımı
 • Eğitim dökümanları
 • 1 adet ödeme sistemi entegrasyonu
 • Kapıda ödeme / havale ile ödeme
 • Kullanıma hazır tema şablonları
 • Anlaşmalı kargo fiyatları
 • Yazılım güncellemeleri
POPÜLER
Midi
699₺/aylık ÜCRETSİZ DENE
 • Tüm Free paket özellikleri +
 • 100 adet ürün ekleme
 • 1000 GB yıllık trafik / sunucu kullanımı
 • Ticket destek hattı
 • Alan adı
 • Özel SSL sertifikası
 • Günlük Yedekleme
Maxi
999₺/aylık ÜCRETSİZ DENE
 • Tüm Midi paket özellikleri +
 • 200 adet ürün ekleme
 • 2000 GB yıllık trafik / sunucu kullanımı
 • Ticket + telefon destek hattı
 • Sınırsız ödeme sistemi entegrasyonu
 • Premium tema seçenekleri
 • Tema düzenleme editörü
 • Blog modülü
 • Hediye çeki sistemi
Bosch Müşterimiz
Ttec Müşterimiz
Simens Müşterimiz
Bellona Müşterimiz

Müşterilerimiz IdeaSoft hakkında neler söylüyor?

Müşteri Avatar
Oğuzhan Sayı
ozzieskokorec.com

Pandemi başladığında afalladık. Telefonla siparişe başladım. Bir sipariş geldi, maşallah. Normalden fazla. İş çığrından çıktı, 24 saat çalıştık.

O sırada IdeaSoft ile konuştuk ve bir e-ticaret sitesi kurduk. Şu anda millet mest oluyor. Kokoreçte bir numaraydın, e-ticarette de bir numara oldun diyorlar. Türkiye'nin 81 iline kokoreç satıyorum. Hatta geçen yurtdışına gitti ürünüm, e-ihracat bile yaptım. Kokoreç eşittir Ozzie's ise, e-ticaret eşittir IdeaSoft.

Müşteri Avatar
Kıvanç ve Burak
sokaksihirbazi.com

E-ticaret sitesi kurarken en büyük amacımız Türkiye'deki insanların kaliteli ve uygun fiyatlı ilizyon malzemelerine rahatça ulaşmasını sağlamak oldu. E-ticaret paketlerini incelerken ince eleyip sık dokuduk ve bu işin en doğrusu olan IdeaSoft'u tercih ettik. Şimdi 7'den 70'e herkes e-ticaret sitemizden alışveriş yapıyor.

Biz e-ticaret nasıl yapılır diye düşünürken IdeaSoft işimizi aşırı kolaylaştırdı. Bize sağladıkları rahatlık ve 7/24 teknik destek, sürecin iplik gibi çözülmesini sağladı.

Müşteri Avatar
Ceylan Kendir & Tuğçe Erkaya
misafirliq.com

Online catering sistemimiz için IdeaSoft ile çok güzel bir birliktelik yakaladık. E-ticaret sitemizden menülerimizi, hazırladığımız yemeklerimizi görebiliyor, ek hizmet alabiliyorsunuz.

IdeaSoft'un sağladığı kullanışlı e-ticaret altyapısı işimizi kolaylaştırdı. E-ticaret eğitimleri ile bize yol gösterdiler. Fiyat performans dengesi için hazır e-ticaret paketi kullanmaya karar veren herkese IdeaSoft'u öneriyorum.

Müşteri Avatar
Sami Alaftarlıgil
karspor.com.tr

Dünya değişti, müşteriye ulaşma şekli değişti, ticaretin şekli değişti. Biz de teknolojiye adapte olup e-ticarete başladık. Bir çok e-ticaret altyapısını denedik, bizim ihtiyacımızı sadece IdeaSoft karşılayabildi. IdeaSoft ile enerjimizi e-ticaret sitemizdeki sorunlara harcamadan işimizi büyütmeye yoğunlaşabildik.

IdeaSoft bize e-ticaret yazılımını kurup, artık kalanı sizde gibi bir yaklaşımda bulunmadı. Her bilmediğimiz noktada bize yardım ettiler, e-ticaret sitesi daha da güzel olsun diye öneriler ile geldiler. Aldığımız hizmetten gayet memnunuz.

Sık Sorulan Sorular

Hazır e-ticaret paketi nedir?

Hazır e-ticaret paketleri, internetten satış yapmak için ihtiyacınız olan tüm özellikleri kapsayan yazılımlardır. Bu yazılımlar, e-ticaret sitesi kurulumunu ciddi anlamda kolaylaştırdığı gibi aktif sitelerin yönetimini de basitleştirir.

E-ticaret paketi seçerken nelere dikkat etmeliyim?

E-ticaret paketleri arasından seçim yaparken faaliyetlerinizi hangi ölçekte yürüteceğinizi göz önünde bulundurmanız gerekir. Zira planlarınızın kapsamı genişledikçe daha fazla özelliğe sahip olan bir pakete ihtiyaç duyabilirsiniz. E-ticaret paketleri fiyatları, büyük ölçüde sunulan özelliklere bağlıdır. Dolayısıyla seçim yaparken bütçenize uygun alternatiflere yönelmeniz daha doğru olur.

Hazır e-ticaret paketi satın almanın avantajları nelerdir?

Bu tür yazılımları tercih ettiğinizde hosting seçimi ya da site tasarımı gibi konularla tek tek ilgilenmenize gerek kalmaz. Beklentilerinize uygun paketi belirleyip satın alarak anahtar teslim bir e-ticaret sitesine kavuşup hemen satış yapmaya başlayabilirsiniz.

Neden IdeaSoft e-ticaret paketleri kullanmalıyım?

IdeaSoft e-ticaret paketleri, sundukları imkânlarla internet üzerinden satış yaparken ihtiyaç duyduğunuz tüm özellikleri bir araya getirir. Siz de 2005 yılından bu yana hizmet veren IdeaSoft’la ortaklık yaparak 35.000’i aşkın seçkin müşterimiz arasına katılabilirsiniz.

Farklı bir altyapıda bulunan e-ticaret sitemi IdeaSoft’a nasıl taşırım?

Farklı bir altyapıyla oluşturulmuş ya da kendi yazılımınızı kullanan e-ticaret sitenizi kolayca IdeaSoft’a taşıyabilirsiniz. Bu konuda bizimle iletişime geçerek süreci hemen başlatabilirsiniz.

Hazır e-ticaret paketi aldığımda IdeaSoft müşteri bulmama yardımcı olur mu?

IdeaSoft paketleri, sitenizi açtıktan sonra müşteri bulma konusunda da size yardımcı olur. SMS ya da e-posta bazlı pazarlama çalışmaları, SEO optimizasyonu ve Google alışveriş reklamları gibi hizmetleriyle IdeaSoft, ekstra harcama yapmadan kitlenizi genişletmenizi sağlar.

IdeaSoft e-ticaret paketi ile sitemi kurarken yazılım bilmem gerekir mi?

IdeaSoft e-ticaret paketleri ile sitenizi kurarken hiçbir yazılım bilgisine ihtiyaç duymazsınız. Siteniz tüm hazırlıkları tamamlanmış ve kullanıma hazır şekilde size teslim edilir. Kullanıcı dostu panel sayesinde açılıştan sonra da gerekli işlemleri kolayca yapabilir, sitenizi en iyi şekilde yönetebilirsiniz.

E-ticaret paketi almadan önce paketlerin demo sürümlerini nasıl incelerim?

E-ticaret paketlerini almadan önce ücretsiz olarak sunduğumuz demo sürümlerini inceleyebilirsiniz. Bunun için ilgili paketin altında yer alan “Demoyu İncele” butonuna tıklayıp karşınıza çıkan formu doldurmanız yeterlidir.

E-ticaret paketimi sonradan yükseltebilir miyim?

Herhangi bir e-ticaret paketini aldıktan sonra yükseltme imkânına sahipsiniz. Böylece işinizi kolayca büyütüp başarınızı devam ettirebilirsiniz.

E-ticaret sitesi kurulumu için bir ücret talep ediliyor mu?

IdeaSoft e-ticaret paketlerinden birini aldığınızda site kurulumu için ekstra ücret ödemenize gerek kalmaz. Yani e-ticaret sitesi fiyatları da paket için belirtilen ücrete dâhildir.

IdeaSoft E-ticaret sitenizin kurulumunda bize yardımcı olur mu?

IdeaSoft hem sitenizin kurulumu sırasında hem de sonrasında size en iyi şekilde yardımcı olur. 7/24 ulaşabileceğiniz çağrı merkezimiz ve online destek talebi sistemimizle ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız.

Satışlarımız üzerinden IdeaSoft’a bir ücret ödememiz gerekir mi?

IdeaSoft, siteniz üzerinden yapılan satışlardan komisyon ya da benzeri bir ücret talep etmez. Paketlere göre belirlenmiş e-ticaret altyapı fiyatları, IdeaSoft’a ödemeniz gereken tek tutardır.

Alan adı, hosting ve SSL gibi hizmetler ücrete dâhil midir?

Bu sayılanlar ve diğer pek çok hizmet, paket ücretlerine dâhildir. Sitenizin bu özelliklere sahip olması için ekstra bir ödeme yapmanıza gerek yoktur.

IdeaSoft E-ticaret Paketlerinde kredi kartı ile ödeme alabilir miyiz?

IdeaSoft, Türkiye’deki tüm bankaların sanal POS hizmetlerini destekler. Bunun yanında iyzico, iPara, PayU, ParamPOS ve Hepsipay gibi sanal POS sağlayıcılarının hizmetlerini de sitenize entegre etmenize izin verir. Yani IdeaSoft e-ticaret paketleri, kredi kartıyla ödeme almanız için gerekli tüm özellikleri size sunar.

Yazılım güncellemelerinden ücretsiz faydalanabilir miyiz?

E-ticaret paketlerimizi kullandığınız süre boyunca yazılım güncellemeleri ücretsiz ve otomatik olarak yapılır. Bu sayede siteniz her daim yeni gelişmelere uyumlu olur.