IdeaSoft & Logo Muhasebe Programı Entegrasyonu

IdeaSoft olarak Logo Muhasebe programı kullanan müşterilerimiz için yeni bir entegrasyon sistemi geliştirmiş bulunmaktayız. Bu entegrasyon ile sanal mağazadan gelen siparişler, içerdikleri ürün bilgileri, ödeme bilgileri ve cari bilgileri birlikte muhasebe programına otomatik aktarılacaktır. Logo kısmında otomatik faturalandırılabilecektir. Böylelikle sanal mağazadan gelen siparişler için elle bir işlem yapmaya gerek kalmayacaktır.

 

Ayrıca Logo muhasebe programında  tuttukları stokların miktar bilgileri ve fiyat bilgileri IdeaSoft Akıllı E-Ticaret sistemlerinde  otomatik güncellenebilecektir. Bu sayede depolarında bulunan stok bilgileri ve güncel satış bilgileri e-ticaret tarafında yayınlayabileceği için e-ticaret tarafında müşterilerine yanlış bilgi sunma ihtimalleri çok azalacaktır..

 

IdeaSoft & Logo Muhasebe Programı Entegrasyonu ile entegre edilebilen özellikler :

 • Stok
 • Ürün Bilgileri
 • Stok Miktar Bilgileri
 • Cari Hesap
 • Üye Bilgileri
 • Cari Hesap Hareketleri
 • Kredi Kartı Tahsilatı
 • Banka Havalesi
 • Borç Dekontu (Kapıda ödeme seçeneği için)
 • Fatura
 • Siparişler

 

IdeaSoft & Logo Entegrasyonu Hangi Versiyonlarda Geçerlidir?

 • Logo Go Plus
 • Logo Tiger Plus
 • Logo Tiger Enterprice

* Daha alt sürümleri kullanan LOGO kullanıcıları Logo Go Plus sürümlerine geçiş yapabilirler.

 

IdeaSoft & Logo Entegrasyonundan Kimler Yararlanabilir?

Logo muhasebe programı  (Logo Go, Logo Go Plus, Logo Tiger 2, Tiger Plus, Tiger Enterprice) kullanan bütün Ideasoft müşterileri bu entegrasyondan yararlanabilirler.Detaylı bilgi için satış temsilciniz ile 0216 326 04 77 ( pbx) numaralı telefondan iletişime geçebilir, ya da buraya tıklayarak iletişim formumuz üzerinden Logo Muhasebe Programı Entegrasyonu ile ilgili bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

 

 

 

 

Diğer Yazılar

Ferad Osman Sali
4 Mayıs 2023

E-ticarette tahmin edilebileceği üzere müşteriler bir ürün satın aldığında, kendisine gelmeden neye benzediğinden tam bilemez. Ürün fotoğraf çekimi bu nedenle büyük bir önem taşımaktadır. İnsanlar bir ürün alacağı zaman emin olabilmek için fotoğrafı ayrıntılı olarak incelemekte, buna göre bir karar vermektedir. Eğer potansiyel müşteriyi gerçek müşteri yapmak istiyorsanız, kaliteli fotoğraflar çekmek gerekmektedir. Böylece ürün tanıtımı…(Continue Reading)

Ferad Osman Sali
24 Nisan 2023

Sosyal medya paylaşımlarınızın daha ilgi çekici olmasını istiyorsanız, kaliteye önem vermeniz gerekmektedir. Grafik tasarım bu bakımdan en önemli konulardan bir tanesi olmaktadır. Sosyal medyayı ister tanınmak isterseniz sitenizi, e-ticaret sayfanızı ya da firmanızı tanıtmak için kullanın, istediğiniz başarıları elde edebilmek için kaliteli paylaşımlar yapmak gerekmektedir. Bu insanların ilgisini çekeceği için beğeni ve takipçi gibi istatistiklerinizi…(Continue Reading)

Ferad Osman Sali
12 Nisan 2023

E-ticaret sitesi olan herkes doğal olarak daha fazla satmayı talep etmektedir. Bu konuda tavsiye edilen pek çok öneri yer almaktadır. Açıklama yazma bunlardan sadece bir tanesi olmaktadır. Geleneksel ticaret ve e-ticaret arasındaki en büyük fark satışların nasıl gerçekleştiği olmaktadır. Geleneksel ticarette satışlar mağaza aracılığıyla yapılmaktadır. Mağazada görevli olan satış görevlileri pek çok konuda müşterilere yardım…(Continue Reading)

Senem Savcu
2 Mart 2023

İçindekiler; Neden Ücretsiz E Ticaret Sitesi? Eticaret.com Size Neler Sunar? Ücretli Paketlere Geçiş Yapılır Mı? Ücretsiz Sitelerde Tema Şablonları Var Mı? Ücretsiz E-ticaret Sistemlerinde Yazılım Güncellemesi Var Mı? Ücretsiz e ticaret sitesi dendiğinde birçok kişinin aklına yavaş yüklenen siteler, zor açılan ürün sayfaları, kullanımı zorlaştıran tasarımlar ve teknik sorunlar gelir. Bu bakımdan çoğu kişi bunların…(Continue Reading)

Senem Savcu
19 Şubat 2023

İçindekiler; Yazılıma Yatırım Yapmanız Gerekmez Ödeme Entegrasyonları Yer Almaktadır Yazılım Güncellemeleri Bulunur Eğitim Dokümanları Mevcuttur Yükseltmek Mümkündür Ücretsiz e ticaret sitesi avantajları, online alışveriş dünyasına adım atmak isteyen satıcıların ve girişimcilerin aklında bulunan sorulardan biridir. Eticaret.com, sektöründe kullandığı teknolojik sistemler sayesinde, sahip olduğu free paket içinde şunları teklif etmektedir: Bu bakımdan e-ticarete güzel bir başlangıç…(Continue Reading)