IdeaSoft & Logo Muhasebe Programı Entegrasyonu

IdeaSoft olarak Logo Muhasebe programı kullanan müşterilerimiz için yeni bir entegrasyon sistemi geliştirmiş bulunmaktayız. Bu entegrasyon ile sanal mağazadan gelen siparişler, içerdikleri ürün bilgileri, ödeme bilgileri ve cari bilgileri birlikte muhasebe programına otomatik aktarılacaktır. Logo kısmında otomatik faturalandırılabilecektir. Böylelikle sanal mağazadan gelen siparişler için elle bir işlem yapmaya gerek kalmayacaktır.

 

Ayrıca Logo muhasebe programında  tuttukları stokların miktar bilgileri ve fiyat bilgileri IdeaSoft Akıllı E-Ticaret sistemlerinde  otomatik güncellenebilecektir. Bu sayede depolarında bulunan stok bilgileri ve güncel satış bilgileri e-ticaret tarafında yayınlayabileceği için e-ticaret tarafında müşterilerine yanlış bilgi sunma ihtimalleri çok azalacaktır..

 

IdeaSoft & Logo Muhasebe Programı Entegrasyonu ile entegre edilebilen özellikler :

 • Stok
 • Ürün Bilgileri
 • Stok Miktar Bilgileri
 • Cari Hesap
 • Üye Bilgileri
 • Cari Hesap Hareketleri
 • Kredi Kartı Tahsilatı
 • Banka Havalesi
 • Borç Dekontu (Kapıda ödeme seçeneği için)
 • Fatura
 • Siparişler

 

IdeaSoft & Logo Entegrasyonu Hangi Versiyonlarda Geçerlidir?

 • Logo Go Plus
 • Logo Tiger Plus
 • Logo Tiger Enterprice

* Daha alt sürümleri kullanan LOGO kullanıcıları Logo Go Plus sürümlerine geçiş yapabilirler.

 

IdeaSoft & Logo Entegrasyonundan Kimler Yararlanabilir?

Logo muhasebe programı  (Logo Go, Logo Go Plus, Logo Tiger 2, Tiger Plus, Tiger Enterprice) kullanan bütün Ideasoft müşterileri bu entegrasyondan yararlanabilirler.Detaylı bilgi için satış temsilciniz ile 0216 326 04 77 ( pbx) numaralı telefondan iletişime geçebilir, ya da buraya tıklayarak iletişim formumuz üzerinden Logo Muhasebe Programı Entegrasyonu ile ilgili bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

 

 

 

 

Diğer Yazılar

Ferad Osman Sali
28 Aralık 2023

E-ticaret dünyasında müşterilerin satın alma kararlarını etkileyen faktörlerin başında, ürün yorumları geliyor. İnternetten alışveriş yapan kullanıcıların ilk incelediği detaylardan biri daha önce üründen satın almış kişilerin verdikleri puanlar ve yorumları oluyor. Müşteri yorumları, güveni kazanma, satışları artırma ve marka imajını güçlendirme açısından büyük önem taşıyor. Sattığınız ürünleri doğru şekilde gösterdiğinizden emin olarak müşterilerle olan iletişiminizi…(Continue Reading)

Ferad Osman Sali
28 Aralık 2023

E-ticaret sitelerinin yüksek satışlar yaparak başarılı olması için müşteri memnuniyetini sağlayarak iade sayılarını azaltmak büyük önem taşıyor. Müşterilerin ürünleri iade etme oranı memnuniyetleri ile paralel olarak seyrettiğinden iade sayılarını azaltmak büyük oranda memnun müşterilere sahip olmaktan geçiyor. İade sayılarını azaltmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için kullanılabilecek bazı yöntemler bulunuyor.  Bu yöntemlerin başında adil ve şeffaf…(Continue Reading)

Ferad Osman Sali
28 Aralık 2023

E-ticaret indirim kuponları sayesinde müşterilere çeşitli avantajlar sunarak satışları artırabilirsiniz. Kupon stratejileri, müşterilerin alışveriş yapma motivasyonunu artırmak, sadakat oluşturmak ve yeni müşteriler çekmek için çok önemlidir. Satış arttırma taktikleri arasında başı çeken indirim kuponları ile özel teklifler oluşturabilir böylece e-ticaret sitenize müşteri çekebilirsiniz. E-ticaret sitenizde yapacağınız indirim kampanyaları,  yeni müşteriler bulmanıza ve var olan müşterilerinizin…(Continue Reading)

Ferad Osman Sali
28 Aralık 2023

Bireysel e-ticaret yapmak isteyenlerin en çok merak ettiği soru şirketsiz e-ticaret yapmak mümkün mü? Evet, şirket olmadan veya açmadan da e-ticaret yapmak mümkündür. Günümüzde birçok platform ve pazar yeri, bireylerin veya küçük girişimcilerin ürünlerini çevrimiçi satmalarına olanak tanır. Bu platformlar aracılığıyla, bir şirket kurma formalitelerine gerek kalmadan, kişisel bir hesapla ürünlerinizi listeleyebilir, satış yapabilir ve…(Continue Reading)

Ferad Osman Sali
28 Aralık 2023

E-ticaret, gün geçtikçe dünyası giderek daha fazla girişimcinin ve işletmenin tercih ettiği büyüyen bir alan haline geldi. Fakat başarılı bir e-ticaret işletmesi yönetmek sadece ürünleri satmakla sınırlı değil. Aynı zamanda temel finansal kavramları anlamak ve doğru bir şekilde uygulamak da gerekli. E-ticaret işletmesi yönetirken gelir ve giderlerinizi dikkatlice analiz etmek başarılı olmanız için büyük önem…(Continue Reading)