IdeaSoft & Logo Muhasebe Programı Entegrasyonu

IdeaSoft olarak Logo Muhasebe programı kullanan müşterilerimiz için yeni bir entegrasyon sistemi geliştirmiş bulunmaktayız. Bu entegrasyon ile sanal mağazadan gelen siparişler, içerdikleri ürün bilgileri, ödeme bilgileri ve cari bilgileri birlikte muhasebe programına otomatik aktarılacaktır. Logo kısmında otomatik faturalandırılabilecektir. Böylelikle sanal mağazadan gelen siparişler için elle bir işlem yapmaya gerek kalmayacaktır.

 

Ayrıca Logo muhasebe programında  tuttukları stokların miktar bilgileri ve fiyat bilgileri IdeaSoft Akıllı E-Ticaret sistemlerinde  otomatik güncellenebilecektir. Bu sayede depolarında bulunan stok bilgileri ve güncel satış bilgileri e-ticaret tarafında yayınlayabileceği için e-ticaret tarafında müşterilerine yanlış bilgi sunma ihtimalleri çok azalacaktır..

 

IdeaSoft & Logo Muhasebe Programı Entegrasyonu ile entegre edilebilen özellikler :

 • Stok
 • Ürün Bilgileri
 • Stok Miktar Bilgileri
 • Cari Hesap
 • Üye Bilgileri
 • Cari Hesap Hareketleri
 • Kredi Kartı Tahsilatı
 • Banka Havalesi
 • Borç Dekontu (Kapıda ödeme seçeneği için)
 • Fatura
 • Siparişler

 

IdeaSoft & Logo Entegrasyonu Hangi Versiyonlarda Geçerlidir?

 • Logo Go Plus
 • Logo Tiger Plus
 • Logo Tiger Enterprice

* Daha alt sürümleri kullanan LOGO kullanıcıları Logo Go Plus sürümlerine geçiş yapabilirler.

 

IdeaSoft & Logo Entegrasyonundan Kimler Yararlanabilir?

Logo muhasebe programı  (Logo Go, Logo Go Plus, Logo Tiger 2, Tiger Plus, Tiger Enterprice) kullanan bütün Ideasoft müşterileri bu entegrasyondan yararlanabilirler.Detaylı bilgi için satış temsilciniz ile 0216 326 04 77 ( pbx) numaralı telefondan iletişime geçebilir, ya da buraya tıklayarak iletişim formumuz üzerinden Logo Muhasebe Programı Entegrasyonu ile ilgili bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

 

 

 

 

Diğer Yazılar

Senem Savcu
15 Aralık 2022

İnternetten satış yapmak için e-ticarete başlamak isteyenlere rehber hazırladık. Bu e-ticaret rehberi ilk etapta ihtiyaç duyulabilecek birçok bilgiyi içerisinde bulundurmaktadır. E-ticaret nedir? İnternet ortamında ürün veya bir hizmetin satışının gerçekleştirildiği elektronik ticarettir. Geleneksel ticaretin yanı sıra internette bir site veya pazaryeri aracılığıyla satış yapılabilmektedir. Genellikle e-ticarete başlamak isteyen kişiler internet sitesi kurmak veya pazaryerlerinde satış…(Continue Reading)

Savaş Çetinkaya
1 Kasım 2022

İçinde bulunduğumuz “dijital çağ”, hızla ve önemli ölçüde girişimcilerin ticaret yapma biçimini değiştiriyor. Bu anlamda, online alışveriş yapanların sayısının artması; internetten satış için şirket kurmak isteyen birçok girişimciyi, digital bir mağaza açarak e-ticaret sektörüne adım atmaya yöneltiyor. Bilindiği gibi; fiziksel bir mağaza sahibi olmak ile karşılaştırıldığında, internetten satış için şirket kurmak, yatırım ve işletme maliyetlerinin…(Continue Reading)

Savaş Çetinkaya
29 Ekim 2022

E-ticaret sitesi kurmak için gerekenler E-ticaret sitesi kurmak için gerekenler nelerdir ve yeni başlayanlar ilk olarak nelere ihtiyaç duyar? Bunu mercek altına almak ve e-ticarete yeni başlayacaklara ön ayak olmak istedik. Geçtiğimiz 5 yılda ülkemizde elektronik ticaret hızla gelişim gösteriyor. Birçok büyük markanın ilgisini çektiği gibi küçük ve orta ölçekli işletmelerin de e-ticaret ilgi odağı…(Continue Reading)

Savaş Çetinkaya
28 Ekim 2022

Uzun zamandır çalışarak online satış sitesi kurdunuz ve satış yapmak için tüm eksikleri tamamladınız. Aynı zamanda ilk satışınızı da yaptığınızı düşünelim. Böylece artık online satış sitesi kurmak sizin için bir plandan öteye geçmiş ve gerçekleşmiş oldu. Ancak ilk günlerdeki yoğunluk azaldıktan sonra ve diğer konularıda hallettikten sonra satışlarınıza odaklanacaksınız. Dikkatinizi çeken ilk konunun satış rakamlarına…(Continue Reading)

Savaş Çetinkaya
26 Ekim 2022

Halihazırda kendini kanıtlamış bir markaya, sahip olduğundan daha iyi bir isim bulmayı hiç denediniz mi? Bu küçük oyunun, düşündüğünüzden daha güç olduğunu, ilk denemeden sonra bile kolayca fark edebilirsiniz. Benzer şekilde; e-ticarette sıkça oynamak zorunda kaldığımız bir oyun: Sanal mağazamıza isim seçmek. Farklı ürünler ve markalara yer vereceğiniz sanal mağazanıza yeni bir alan adı ve…(Continue Reading)