DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYIN

IdeaSoft-TURKKEP İş Ortaklığı

IdeaSoft-TURKKEP İş Ortaklığı

Kayıtlı Elektronik Posta (KEP), her türlü ticari, hukuki yazışma ve belge paylaşımlarınızı gönderdiğiniz biçimde koruyan, alıcının kim olduğunu kesin olarak tespit eden, içeriğin kesinlikle değişmemesini ve içeriği yasal geçerli ve güvenli, kesin delil haline getiren sistemdir.

KEP sistemi, gönderici ve alıcı kimlikleri, gönderi zamanı, teslim edilme zamanı, erişilme zamanı ve içerik bütünlüğünü kesin ve değiştirilemez olarak koruyarak, taraflardan herhangi birinin inkâr edemeyeceği yasal bir delil olarak 20 yıl süreyle saklamaktadır.

26 Ağustos 2015 tarihinde yürürlüğe giren ve tüm E-Ticaret firmaları için tebligata uygun KEP adresi alınması zorunluluğu getiren “Elektronik Ticarette Hizmet Sağlayıcı Ve Aracı Hizmet  Sağlayıcılar Hakkında Yönetmelik gereği değerli müşterilerimize kolaylık ve özel fiyat avantajı sağlamak amacıyla ülkemizin öncü Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) hizmet sağlayıcısı olan TÜRKKEP ile işbirliği sağlamış bulunuyoruz. IdeaSoft-TÜRKKEP İşbirliği ile IdeaSoft müşterileri KEP ve E-İmza hizmetlerinden yüzde 50’ye varan çok özel indirimlerle kolayca faydalanabiliyorlar.

Faydaları Nelerdir?

KEP sistemiyle resmi, özel ve ticari her türlü belge veya yazı, kurumlar ve şahıslar arasında elektronik posta ile gönderilip alınabilecek, başka bir deyişle yasal geçerli olarak elektronik yazışma ve bildirim (beyanname, bildirge, başvuru, bildirim, ihtar, ihbar, vb.) yapılabilmektedir. Kurum içi ve kurumlar arası yazışmalar, kamu kurumları ile özel sektör, kuruluşlar, vatandaşlar (gerçek ve tüzel kişiler) arasındaki her türlü yasal bildirim yapılması, belge gönderilmesi, elektronik fatura gönderilmesi, banka yatırım/kredi/kredi kartı hesap ekstreleri, online alışveriş siparişleri ve diğer her nevi sipariş gönderilmesi/alınması, dilekçe, başvurular, sözleşmeler, ihale teklifleri gibi sayısız alanda kullanılabilmektedir. Kağıt, arşiv, postalama ve işlem maliyetlerinin düşürülmesi ve zaman kayıplarının azaltılmasıyla bürokrasinin daha etkin işlemesine, resmi ve ticari işlemlerin hızlı yapılmasına, ticari faaliyetlerin verimli yürütülmesine ve çevrenin korunmasına yüksek oranda katkı sağlamaktadır.

KEP ve E-imza hakkında daha detaylı bilgi almak, gönderimlerinizi KEP adresi üzerinden yapmak ve E-imza sahibi olmak istiyorsanız ön başvurunuzu buradan yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar:

Etiketler: e-mail marketingE-posta Pazarlamae-ticaretTURKKEP
Siz de İşinizi E-ticaret’e Taşıyın!

Akıllı E-ticaret Paketlerini 15 gün ücretsiz deneyin. Kendi e-ticaret sitenizi oluşturun!