Otoİsmail & Ideasoft Entegrasyonu

OtoIsmail Ideasoft Entegrasyonu

​Online ticaret her geçen gün biraz daha büyümekte ve çeşitlenmekte.Otomotiv yedek parça sektörünün online ticaretteki yükselişine katkı yapmak ve IdeaSoft müşterilerine avantajlı çözümler sunabilmek amacıyla,sektörel anlaşmalara devam ediyoruz.

 

1977 yılından beri otomotiv yedek parça sektöründe faaliyet gösteren,bünyesinde 300’den fazla marka ve 70.000 bin aktif ürün bulunduran Oto İsmail,online otomotiv yedek parça satışı yapmak isteyen IdeaSoft müşterilerine ürün datasını açıyor.

 

Oto İsmail’in bünyesinde bulundurduğu ürünlerin satışını online olarak yapmak isteyen IdeaSoft müşterileri,Oto İsmail ile iletişime geçerek bayi anlaşması yapması yeterli.Daha sonrasında E-ticaret sitenize XML yoluyla veri aktararak Oto İsmail’in sağlamış olduğu yedek parçaların satışını gerçekleştirebilirsiniz.

 

Ayrıca hali hazırda Oto İsmail bayisi olup online ticaret yapmak isteyen kobiler,IdeaSoft Akıllı E-Ticaret Paketleri’ni avantajlı fiyatlarla satın alabiliyor.

 

Sizde otomotiv yedek parça sektöründe yer almak ve online satış yaparak yüksek kar elde etmek istiyorsanız,İdeaSoft Akıllı E-Ticaret paketlerini kullanabilirsiniz. Ücretsiz Demo başvurusu yaparak,ürünümüzü inceleyebilirsiniz.

 

 

Diğer Yazılar

Ferad Osman Sali
28 Aralık 2023

E-ticaret dünyasında müşterilerin satın alma kararlarını etkileyen faktörlerin başında, ürün yorumları geliyor. İnternetten alışveriş yapan kullanıcıların ilk incelediği detaylardan biri daha önce üründen satın almış kişilerin verdikleri puanlar ve yorumları oluyor. Müşteri yorumları, güveni kazanma, satışları artırma ve marka imajını güçlendirme açısından büyük önem taşıyor. Sattığınız ürünleri doğru şekilde gösterdiğinizden emin olarak müşterilerle olan iletişiminizi…(Continue Reading)

Ferad Osman Sali
28 Aralık 2023

E-ticaret sitelerinin yüksek satışlar yaparak başarılı olması için müşteri memnuniyetini sağlayarak iade sayılarını azaltmak büyük önem taşıyor. Müşterilerin ürünleri iade etme oranı memnuniyetleri ile paralel olarak seyrettiğinden iade sayılarını azaltmak büyük oranda memnun müşterilere sahip olmaktan geçiyor. İade sayılarını azaltmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için kullanılabilecek bazı yöntemler bulunuyor.  Bu yöntemlerin başında adil ve şeffaf…(Continue Reading)

Ferad Osman Sali
28 Aralık 2023

E-ticaret indirim kuponları sayesinde müşterilere çeşitli avantajlar sunarak satışları artırabilirsiniz. Kupon stratejileri, müşterilerin alışveriş yapma motivasyonunu artırmak, sadakat oluşturmak ve yeni müşteriler çekmek için çok önemlidir. Satış arttırma taktikleri arasında başı çeken indirim kuponları ile özel teklifler oluşturabilir böylece e-ticaret sitenize müşteri çekebilirsiniz. E-ticaret sitenizde yapacağınız indirim kampanyaları,  yeni müşteriler bulmanıza ve var olan müşterilerinizin…(Continue Reading)

Ferad Osman Sali
28 Aralık 2023

Bireysel e-ticaret yapmak isteyenlerin en çok merak ettiği soru şirketsiz e-ticaret yapmak mümkün mü? Evet, şirket olmadan veya açmadan da e-ticaret yapmak mümkündür. Günümüzde birçok platform ve pazar yeri, bireylerin veya küçük girişimcilerin ürünlerini çevrimiçi satmalarına olanak tanır. Bu platformlar aracılığıyla, bir şirket kurma formalitelerine gerek kalmadan, kişisel bir hesapla ürünlerinizi listeleyebilir, satış yapabilir ve…(Continue Reading)

Ferad Osman Sali
28 Aralık 2023

E-ticaret, gün geçtikçe dünyası giderek daha fazla girişimcinin ve işletmenin tercih ettiği büyüyen bir alan haline geldi. Fakat başarılı bir e-ticaret işletmesi yönetmek sadece ürünleri satmakla sınırlı değil. Aynı zamanda temel finansal kavramları anlamak ve doğru bir şekilde uygulamak da gerekli. E-ticaret işletmesi yönetirken gelir ve giderlerinizi dikkatlice analiz etmek başarılı olmanız için büyük önem…(Continue Reading)