Otoİsmail & Ideasoft Entegrasyonu

OtoIsmail Ideasoft Entegrasyonu

​Online ticaret her geçen gün biraz daha büyümekte ve çeşitlenmekte.Otomotiv yedek parça sektörünün online ticaretteki yükselişine katkı yapmak ve IdeaSoft müşterilerine avantajlı çözümler sunabilmek amacıyla,sektörel anlaşmalara devam ediyoruz.

 

1977 yılından beri otomotiv yedek parça sektöründe faaliyet gösteren,bünyesinde 300’den fazla marka ve 70.000 bin aktif ürün bulunduran Oto İsmail,online otomotiv yedek parça satışı yapmak isteyen IdeaSoft müşterilerine ürün datasını açıyor.

 

Oto İsmail’in bünyesinde bulundurduğu ürünlerin satışını online olarak yapmak isteyen IdeaSoft müşterileri,Oto İsmail ile iletişime geçerek bayi anlaşması yapması yeterli.Daha sonrasında E-ticaret sitenize XML yoluyla veri aktararak Oto İsmail’in sağlamış olduğu yedek parçaların satışını gerçekleştirebilirsiniz.

 

Ayrıca hali hazırda Oto İsmail bayisi olup online ticaret yapmak isteyen kobiler,IdeaSoft Akıllı E-Ticaret Paketleri’ni avantajlı fiyatlarla satın alabiliyor.

 

Sizde otomotiv yedek parça sektöründe yer almak ve online satış yaparak yüksek kar elde etmek istiyorsanız,İdeaSoft Akıllı E-Ticaret paketlerini kullanabilirsiniz. Ücretsiz Demo başvurusu yaparak,ürünümüzü inceleyebilirsiniz.

 

 

Diğer Yazılar

Ferad Osman Sali
4 Mayıs 2023

E-ticarette tahmin edilebileceği üzere müşteriler bir ürün satın aldığında, kendisine gelmeden neye benzediğinden tam bilemez. Ürün fotoğraf çekimi bu nedenle büyük bir önem taşımaktadır. İnsanlar bir ürün alacağı zaman emin olabilmek için fotoğrafı ayrıntılı olarak incelemekte, buna göre bir karar vermektedir. Eğer potansiyel müşteriyi gerçek müşteri yapmak istiyorsanız, kaliteli fotoğraflar çekmek gerekmektedir. Böylece ürün tanıtımı…(Continue Reading)

Ferad Osman Sali
24 Nisan 2023

Sosyal medya paylaşımlarınızın daha ilgi çekici olmasını istiyorsanız, kaliteye önem vermeniz gerekmektedir. Grafik tasarım bu bakımdan en önemli konulardan bir tanesi olmaktadır. Sosyal medyayı ister tanınmak isterseniz sitenizi, e-ticaret sayfanızı ya da firmanızı tanıtmak için kullanın, istediğiniz başarıları elde edebilmek için kaliteli paylaşımlar yapmak gerekmektedir. Bu insanların ilgisini çekeceği için beğeni ve takipçi gibi istatistiklerinizi…(Continue Reading)

Ferad Osman Sali
12 Nisan 2023

E-ticaret sitesi olan herkes doğal olarak daha fazla satmayı talep etmektedir. Bu konuda tavsiye edilen pek çok öneri yer almaktadır. Açıklama yazma bunlardan sadece bir tanesi olmaktadır. Geleneksel ticaret ve e-ticaret arasındaki en büyük fark satışların nasıl gerçekleştiği olmaktadır. Geleneksel ticarette satışlar mağaza aracılığıyla yapılmaktadır. Mağazada görevli olan satış görevlileri pek çok konuda müşterilere yardım…(Continue Reading)

Senem Savcu
2 Mart 2023

İçindekiler; Neden Ücretsiz E Ticaret Sitesi? Eticaret.com Size Neler Sunar? Ücretli Paketlere Geçiş Yapılır Mı? Ücretsiz Sitelerde Tema Şablonları Var Mı? Ücretsiz E-ticaret Sistemlerinde Yazılım Güncellemesi Var Mı? Ücretsiz e ticaret sitesi dendiğinde birçok kişinin aklına yavaş yüklenen siteler, zor açılan ürün sayfaları, kullanımı zorlaştıran tasarımlar ve teknik sorunlar gelir. Bu bakımdan çoğu kişi bunların…(Continue Reading)

Senem Savcu
19 Şubat 2023

İçindekiler; Yazılıma Yatırım Yapmanız Gerekmez Ödeme Entegrasyonları Yer Almaktadır Yazılım Güncellemeleri Bulunur Eğitim Dokümanları Mevcuttur Yükseltmek Mümkündür Ücretsiz e ticaret sitesi avantajları, online alışveriş dünyasına adım atmak isteyen satıcıların ve girişimcilerin aklında bulunan sorulardan biridir. Eticaret.com, sektöründe kullandığı teknolojik sistemler sayesinde, sahip olduğu free paket içinde şunları teklif etmektedir: Bu bakımdan e-ticarete güzel bir başlangıç…(Continue Reading)