Paypal Güvenli Ödeme Yöntemi

Paypal Guvenli Odeme Yontemi

​Müşterilerinize PayPal ile daha hızlı ve güvenli bir ödeme yolu sunun, mobil ve e-ticarette bir adım öne geçin. Online satış yapmanın daha hızlı, kolay ve güvenli yolu PayPal ile ödemelerinde PayPal’ı tercih eden milyonlarca müşteriye ulaşın.

PayPal hesabı olan müşterilerinizin yanı sıra, hesabı olmayan müşterileriniz de sahip oldukları finansal kartları kullanarak PayPal ödeme sayfasından kolaylıkla ödeme yapabilir.

  • PayPal’da gizli ücretler yoktur, yalnızca satış yaptığınızda komisyon ödersiniz
  • Aylık sabit ücretler ve kurulum ücreti yoktur
  • Müşteriniz ödeme yaptığı anda paranız PayPal hesabınıza geçer
  • Satıcı Koruması ile uygun satışlarınız koruma altındadır
  • Siteniz mobil uyumlu olmasa dahi, PayPal’ın satın alma ekranları mobil ve tablet uyumludur, müşterileriniz kolay ve hızlı ödeme yapabilir

PayPal ile satışlarınızı artırın ve yeni müşterilere kapılarınızı açın;

Türkiye’de PayPal kullanıcılarının %32’sinin ödeme yöntemi olarak PayPal’ın bulunmadığı sitelerden alışveriş yapmadıklarını biliyor muydunuz?*

PayPal ile Türkiyede 2,2 milyon, dünyada 143 milyon PayPal kullanıcısına ulaşın, sınırlarınızı kaldırın. Üstelik 193 ülkeden, Türk lirası dahil 26 para biriminde ödeme alabilirsiniz.

* Kaynak: 2011 yılında Northstar Research Partners tarafından yapılan araştırma, Fransa, İtalya, İspanya, İsrail, Hollanda, İsveç, Türkiye’de 50 büyük, küçük ve orta ölçekli online ve mobil perakende şirket arasında, ortalama 8678 alıcıyı temsil eden perakende verilerine dayanmaktadır.

PayPal ticari hesabınızı açmak için buraya, PayPal satış ekibi ile iletişime geçmek için ise buraya tıklayabilirsiniz.

Diğer Yazılar

Ferad Osman Sali
4 Mayıs 2023

E-ticarette tahmin edilebileceği üzere müşteriler bir ürün satın aldığında, kendisine gelmeden neye benzediğinden tam bilemez. Ürün fotoğraf çekimi bu nedenle büyük bir önem taşımaktadır. İnsanlar bir ürün alacağı zaman emin olabilmek için fotoğrafı ayrıntılı olarak incelemekte, buna göre bir karar vermektedir. Eğer potansiyel müşteriyi gerçek müşteri yapmak istiyorsanız, kaliteli fotoğraflar çekmek gerekmektedir. Böylece ürün tanıtımı…(Continue Reading)

Ferad Osman Sali
24 Nisan 2023

Sosyal medya paylaşımlarınızın daha ilgi çekici olmasını istiyorsanız, kaliteye önem vermeniz gerekmektedir. Grafik tasarım bu bakımdan en önemli konulardan bir tanesi olmaktadır. Sosyal medyayı ister tanınmak isterseniz sitenizi, e-ticaret sayfanızı ya da firmanızı tanıtmak için kullanın, istediğiniz başarıları elde edebilmek için kaliteli paylaşımlar yapmak gerekmektedir. Bu insanların ilgisini çekeceği için beğeni ve takipçi gibi istatistiklerinizi…(Continue Reading)

Ferad Osman Sali
12 Nisan 2023

E-ticaret sitesi olan herkes doğal olarak daha fazla satmayı talep etmektedir. Bu konuda tavsiye edilen pek çok öneri yer almaktadır. Açıklama yazma bunlardan sadece bir tanesi olmaktadır. Geleneksel ticaret ve e-ticaret arasındaki en büyük fark satışların nasıl gerçekleştiği olmaktadır. Geleneksel ticarette satışlar mağaza aracılığıyla yapılmaktadır. Mağazada görevli olan satış görevlileri pek çok konuda müşterilere yardım…(Continue Reading)

Senem Savcu
2 Mart 2023

İçindekiler; Neden Ücretsiz E Ticaret Sitesi? Eticaret.com Size Neler Sunar? Ücretli Paketlere Geçiş Yapılır Mı? Ücretsiz Sitelerde Tema Şablonları Var Mı? Ücretsiz E-ticaret Sistemlerinde Yazılım Güncellemesi Var Mı? Ücretsiz e ticaret sitesi dendiğinde birçok kişinin aklına yavaş yüklenen siteler, zor açılan ürün sayfaları, kullanımı zorlaştıran tasarımlar ve teknik sorunlar gelir. Bu bakımdan çoğu kişi bunların…(Continue Reading)

Senem Savcu
19 Şubat 2023

İçindekiler; Yazılıma Yatırım Yapmanız Gerekmez Ödeme Entegrasyonları Yer Almaktadır Yazılım Güncellemeleri Bulunur Eğitim Dokümanları Mevcuttur Yükseltmek Mümkündür Ücretsiz e ticaret sitesi avantajları, online alışveriş dünyasına adım atmak isteyen satıcıların ve girişimcilerin aklında bulunan sorulardan biridir. Eticaret.com, sektöründe kullandığı teknolojik sistemler sayesinde, sahip olduğu free paket içinde şunları teklif etmektedir: Bu bakımdan e-ticarete güzel bir başlangıç…(Continue Reading)