Ideasoft iyzico Sanal POS İşbirliği

iyzico

​Ideasoft olarak, vizyonumuz doğrultusunda sektöründe öncü ve yenilikçi partnerlerle çalışarak, hedeflerimize etkin adımlarla yürüyoruz. Şimdilerde partnerlerimiz arasına bizimle aynı yolda yürüyen genç ve dinamik bir firma daha katılıyor. E-ticaret sektörüne yenilikçi bir ödeme sistemleri yönetim platformu olan iyzico’yu kazandıran iyzi Payments, bundan böyle Ideasoft ile e-ticaret sektöründe omuz omuza yürüyecek.

Açacağınız online mağazanızda, karmaşık ve uzun sanal pos bekleme süreleriyle uğraşmadan, iyzico’nun hızlı entegrasyonu sayesinde bir günde alternatif Sanal POS başvurusunu yapabilir,6 farklı bankanın sanal poslarına sahip olabilir ve ayarlarınızı otomatik olarak Ideasoft online mağazanıza uygulayabilirsiniz. Tek bir sözleşme ile hesabınızı aktif hale getirebileceğiniz iyzico,müşterilerimize sağladığı düşük komisyon oranlarıyla da dikkat çekiyor.

İnternet’ten alışveriş seçeneklerine Taksit, Abonelik ve Kredi Kartı Saklama (Tek tıkla Ödeme) sistemi de getiren iyzico, kritelerlerini MasterCard ve Visa’nın belirlediği global geçerliliği olan PCI – DSS sertifikaları ve Fraud kontrol sayesinde güvenlik konusunda da üstün müşteri memnuniyeti sunuyor.

iyzico’nun, online alışverişteki alışverişi iptal etme (drop out) sorununa çözüm getirebilecek Kredi Kartı Saklama (Tek Tıkla Ödeme) servisiyle ilgili genel bilgilere https://www.iyzico.com/kredi-kart-saklama adresinden ulaşılabilmektedir.

İyzico sistemine kayıt olmak için tıklayınız.

Diğer Yazılar

Ferad Osman Sali
4 Mayıs 2023

E-ticarette tahmin edilebileceği üzere müşteriler bir ürün satın aldığında, kendisine gelmeden neye benzediğinden tam bilemez. Ürün fotoğraf çekimi bu nedenle büyük bir önem taşımaktadır. İnsanlar bir ürün alacağı zaman emin olabilmek için fotoğrafı ayrıntılı olarak incelemekte, buna göre bir karar vermektedir. Eğer potansiyel müşteriyi gerçek müşteri yapmak istiyorsanız, kaliteli fotoğraflar çekmek gerekmektedir. Böylece ürün tanıtımı…(Continue Reading)

Ferad Osman Sali
24 Nisan 2023

Sosyal medya paylaşımlarınızın daha ilgi çekici olmasını istiyorsanız, kaliteye önem vermeniz gerekmektedir. Grafik tasarım bu bakımdan en önemli konulardan bir tanesi olmaktadır. Sosyal medyayı ister tanınmak isterseniz sitenizi, e-ticaret sayfanızı ya da firmanızı tanıtmak için kullanın, istediğiniz başarıları elde edebilmek için kaliteli paylaşımlar yapmak gerekmektedir. Bu insanların ilgisini çekeceği için beğeni ve takipçi gibi istatistiklerinizi…(Continue Reading)

Ferad Osman Sali
12 Nisan 2023

E-ticaret sitesi olan herkes doğal olarak daha fazla satmayı talep etmektedir. Bu konuda tavsiye edilen pek çok öneri yer almaktadır. Açıklama yazma bunlardan sadece bir tanesi olmaktadır. Geleneksel ticaret ve e-ticaret arasındaki en büyük fark satışların nasıl gerçekleştiği olmaktadır. Geleneksel ticarette satışlar mağaza aracılığıyla yapılmaktadır. Mağazada görevli olan satış görevlileri pek çok konuda müşterilere yardım…(Continue Reading)

Senem Savcu
2 Mart 2023

İçindekiler; Neden Ücretsiz E Ticaret Sitesi? Eticaret.com Size Neler Sunar? Ücretli Paketlere Geçiş Yapılır Mı? Ücretsiz Sitelerde Tema Şablonları Var Mı? Ücretsiz E-ticaret Sistemlerinde Yazılım Güncellemesi Var Mı? Ücretsiz e ticaret sitesi dendiğinde birçok kişinin aklına yavaş yüklenen siteler, zor açılan ürün sayfaları, kullanımı zorlaştıran tasarımlar ve teknik sorunlar gelir. Bu bakımdan çoğu kişi bunların…(Continue Reading)

Senem Savcu
19 Şubat 2023

İçindekiler; Yazılıma Yatırım Yapmanız Gerekmez Ödeme Entegrasyonları Yer Almaktadır Yazılım Güncellemeleri Bulunur Eğitim Dokümanları Mevcuttur Yükseltmek Mümkündür Ücretsiz e ticaret sitesi avantajları, online alışveriş dünyasına adım atmak isteyen satıcıların ve girişimcilerin aklında bulunan sorulardan biridir. Eticaret.com, sektöründe kullandığı teknolojik sistemler sayesinde, sahip olduğu free paket içinde şunları teklif etmektedir: Bu bakımdan e-ticarete güzel bir başlangıç…(Continue Reading)