Ideasoft iyzico Sanal POS İşbirliği

iyzico

​Ideasoft olarak, vizyonumuz doğrultusunda sektöründe öncü ve yenilikçi partnerlerle çalışarak, hedeflerimize etkin adımlarla yürüyoruz. Şimdilerde partnerlerimiz arasına bizimle aynı yolda yürüyen genç ve dinamik bir firma daha katılıyor. E-ticaret sektörüne yenilikçi bir ödeme sistemleri yönetim platformu olan iyzico’yu kazandıran iyzi Payments, bundan böyle Ideasoft ile e-ticaret sektöründe omuz omuza yürüyecek.

Açacağınız online mağazanızda, karmaşık ve uzun sanal pos bekleme süreleriyle uğraşmadan, iyzico’nun hızlı entegrasyonu sayesinde bir günde alternatif Sanal POS başvurusunu yapabilir,6 farklı bankanın sanal poslarına sahip olabilir ve ayarlarınızı otomatik olarak Ideasoft online mağazanıza uygulayabilirsiniz. Tek bir sözleşme ile hesabınızı aktif hale getirebileceğiniz iyzico,müşterilerimize sağladığı düşük komisyon oranlarıyla da dikkat çekiyor.

İnternet’ten alışveriş seçeneklerine Taksit, Abonelik ve Kredi Kartı Saklama (Tek tıkla Ödeme) sistemi de getiren iyzico, kritelerlerini MasterCard ve Visa’nın belirlediği global geçerliliği olan PCI – DSS sertifikaları ve Fraud kontrol sayesinde güvenlik konusunda da üstün müşteri memnuniyeti sunuyor.

iyzico’nun, online alışverişteki alışverişi iptal etme (drop out) sorununa çözüm getirebilecek Kredi Kartı Saklama (Tek Tıkla Ödeme) servisiyle ilgili genel bilgilere https://www.iyzico.com/kredi-kart-saklama adresinden ulaşılabilmektedir.

İyzico sistemine kayıt olmak için tıklayınız.

Diğer Yazılar

Ferad Osman Sali
28 Aralık 2023

E-ticaret dünyasında müşterilerin satın alma kararlarını etkileyen faktörlerin başında, ürün yorumları geliyor. İnternetten alışveriş yapan kullanıcıların ilk incelediği detaylardan biri daha önce üründen satın almış kişilerin verdikleri puanlar ve yorumları oluyor. Müşteri yorumları, güveni kazanma, satışları artırma ve marka imajını güçlendirme açısından büyük önem taşıyor. Sattığınız ürünleri doğru şekilde gösterdiğinizden emin olarak müşterilerle olan iletişiminizi…(Continue Reading)

Ferad Osman Sali
28 Aralık 2023

E-ticaret sitelerinin yüksek satışlar yaparak başarılı olması için müşteri memnuniyetini sağlayarak iade sayılarını azaltmak büyük önem taşıyor. Müşterilerin ürünleri iade etme oranı memnuniyetleri ile paralel olarak seyrettiğinden iade sayılarını azaltmak büyük oranda memnun müşterilere sahip olmaktan geçiyor. İade sayılarını azaltmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için kullanılabilecek bazı yöntemler bulunuyor.  Bu yöntemlerin başında adil ve şeffaf…(Continue Reading)

Ferad Osman Sali
28 Aralık 2023

E-ticaret indirim kuponları sayesinde müşterilere çeşitli avantajlar sunarak satışları artırabilirsiniz. Kupon stratejileri, müşterilerin alışveriş yapma motivasyonunu artırmak, sadakat oluşturmak ve yeni müşteriler çekmek için çok önemlidir. Satış arttırma taktikleri arasında başı çeken indirim kuponları ile özel teklifler oluşturabilir böylece e-ticaret sitenize müşteri çekebilirsiniz. E-ticaret sitenizde yapacağınız indirim kampanyaları,  yeni müşteriler bulmanıza ve var olan müşterilerinizin…(Continue Reading)

Ferad Osman Sali
28 Aralık 2023

Bireysel e-ticaret yapmak isteyenlerin en çok merak ettiği soru şirketsiz e-ticaret yapmak mümkün mü? Evet, şirket olmadan veya açmadan da e-ticaret yapmak mümkündür. Günümüzde birçok platform ve pazar yeri, bireylerin veya küçük girişimcilerin ürünlerini çevrimiçi satmalarına olanak tanır. Bu platformlar aracılığıyla, bir şirket kurma formalitelerine gerek kalmadan, kişisel bir hesapla ürünlerinizi listeleyebilir, satış yapabilir ve…(Continue Reading)

Ferad Osman Sali
28 Aralık 2023

E-ticaret, gün geçtikçe dünyası giderek daha fazla girişimcinin ve işletmenin tercih ettiği büyüyen bir alan haline geldi. Fakat başarılı bir e-ticaret işletmesi yönetmek sadece ürünleri satmakla sınırlı değil. Aynı zamanda temel finansal kavramları anlamak ve doğru bir şekilde uygulamak da gerekli. E-ticaret işletmesi yönetirken gelir ve giderlerinizi dikkatlice analiz etmek başarılı olmanız için büyük önem…(Continue Reading)