İdeal e-ticaret altyapı şirketlerinde bulunması gereken hizmetler

IS 300616 eticaret altyapi hizmetleri 700

E-ticarete adım atarken en ideal altyapı sağlayıcıyı bulmak ve markayı bu altyapı üzerine sağlam bir şekilde inşa etmek her zaman o kadar kolay olmayabiliyor. Dijital platformlarda pek çok altyapı sağlayıcı, çeşitli e-ticaret paketi özellikleri ve şirket hizmetleriyle karşınıza çıkabilir. Fiyat farklılıkları da bu noktada bir girişimci olarak sizi bu şirketler arasında seçim yaparken kararsızlığa sürükleyebilir. Ancak, en etkili e-ticaret altyapılarının olduğu kadar şirketlerin de girişimcilere sağlaması gereken bazı hizmetler bu noktada ayırt edici bir özellik olarak size yardımcı olabilir. Girişimcinin yanında, e-ticarete ve markalara gerçek desteği veren şirketler, bazı özellikleriyle diğerlerinden ayrılıyor. Bu da girişimcilerin aralarından seçim yapmasını kolaylaştırıyor.

Eğer siz de e-ticarete adım atmak üzereyseniz, çalışacağınız e-ticaret altyapı şirketinin hangi e-ticaret paketini seçerse seçsin sunacağı bazı genel özelliklere göz atarak seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. E-ticarete başlarken ihtiyaç duyacağınız bazı hizmetler olacak. Bu hizmetlerden yararlanmanızı sağlayacak şirketle çalışabilir, e-ticaret dünyasında tırmanan rekabete ortak olmak için bir girişimci olarak kendinizi hazırlayabilirsiniz. İşte e-ticarete adım atarken ihtiyacınız olacak ve bir e-ticaret altyapı firmasında bulunmasına özen göstermeniz gereken bazı özellikler…

E-ticaret konusunda eğitimler

Ticari faaliyetler konusunda deneyiminiz ve bu deneyimlere yönelik fiziksel mağaza, perakende ya da toptan satış modellerinde birikiminiz olabilir. Ancak, bu ticari faaliyetleri artık dijital olarak sürdürmeye karar verdiğinizde, online satış dünyası bambaşka stratejiler, trendler ve pazarlama süreçleriyle karşınıza çıkacak. Bu alanda henüz bir bilginiz olmayabilir. Nereden başlayacağınızı, markanızı online olarak nasıl geliştireceğinizi bilmiyor olabilirsiniz.

Ancak, e-ticaret altyapı hizmeti aldığınız firma tüm diğer paket müşterilerinin de katılımıyla e-ticaret konusunda eğitimler veriyor ve e-ticaret süreçleri hakkında müşterilerini bilgilendiriyorsa gönül rahatlığıyla online satış dünyasına adım atabilir, bu firmayla çalışabilirsiniz. Hem paketler hakkında genel bilgiler hem de dijital pazarlama gibi pek çok konuda firmanın uzmanlığından yararlanabilir, e-ticaret hakkındaki soru işaretlerinizi ortadan kaldırabilirsiniz.

[snippet slug=”blog-content-action” /]

Girişimciler için sürekli müşteri desteği

E-ticaret altyapı hizmeti sunan firmalar arasında seçim yaparken, girişimcinin daima yanında olacak, onu e-ticaret dünyasıyla tanıştıracak ve bu alanda onu gelişmelerden, trendlerden haberdar edecek bir firmayla çalışmak güven duymayı sağlayabilir. E-ticaret paketi kurarken, markanızı oluşturup hedef kitlenize hizmet vermeye başlarken, hatta sonrasında da e-ticarete yönelik tüm soru ve problemlerinizde ulaşabileceğiniz bir firma, hedeflerinize ulaşmanızda yanınızda olacaktır.

Bu nedenle, sınırsız telefon desteğinin yanı sıra modül konu anlatım videoları ve rehberlerle de e-ticaret paketinizi daha iyi tanımanız ve tüm özelliklerinden en etkili şekilde yararlanmanız konusunda yardım sağladıklarından emin olun. Özellikle ihtiyacınız olduğu anda müşteri hizmetlerine ulaşabileceğiniz bir firmayla çalışarak daima güvende ve rahat çalışabilirsiniz.

Ücretsiz paket kullanım imkanı

E-ticaret paketlerinin sağladıkları özellikler elbette oldukça cazip görünebilir. Fiyat anlamında da bir e-ticaret paketini onaylayabilirsiniz. Ancak paketi test etmeden, markanıza sağlayabileceği imkanları, tasarım ve çeşitli özellikleri görmeden ödeme yapmanız, daha sonrasında pişmanlık duymanıza neden olabilir.

Buna karşılık ücretsiz demo paketi imkanı veren ve kullanıcıların e-ticarete bir an önce adım atıp, hem bu çok kazandıran dünyayı hem de e-ticaret paket özelliklerini keşfetmesine imkan tanıyan bir firmayla gönül rahatlığıyla yola çıkabilirsiniz. Logonuzu ve ürünlerinizi ücretsiz paket kurulumunu gerçekleştirerek dijital ortamda görme şansı bulabilir, teknik altyapı özelliklerini inceleyerek yararlanabileceğiniz tüm paket özelliklerini tek tek test etme şansı bulabilirsiniz.

Gelin tüm bu imkanlar ve çok daha fazlasını size sunan IdeaSoft ile tanışın. IdeaSoft’un akıllı e-ticaret paketleri, tüm ölçeklerden her sektördeki girişimler için hedef kitleye ulaşmanın en etkili yollarını sunuyor. Dilerseniz ücretsiz demo hesabınızı bir an önce oluşturabilir, online satış dünyasını deneyimlemeye hemen başlayabilirsiniz.

Diğer Yazılar

Ferad Osman Sali
28 Aralık 2023

E-ticaret dünyasında müşterilerin satın alma kararlarını etkileyen faktörlerin başında, ürün yorumları geliyor. İnternetten alışveriş yapan kullanıcıların ilk incelediği detaylardan biri daha önce üründen satın almış kişilerin verdikleri puanlar ve yorumları oluyor. Müşteri yorumları, güveni kazanma, satışları artırma ve marka imajını güçlendirme açısından büyük önem taşıyor. Sattığınız ürünleri doğru şekilde gösterdiğinizden emin olarak müşterilerle olan iletişiminizi…(Continue Reading)

Ferad Osman Sali
28 Aralık 2023

E-ticaret sitelerinin yüksek satışlar yaparak başarılı olması için müşteri memnuniyetini sağlayarak iade sayılarını azaltmak büyük önem taşıyor. Müşterilerin ürünleri iade etme oranı memnuniyetleri ile paralel olarak seyrettiğinden iade sayılarını azaltmak büyük oranda memnun müşterilere sahip olmaktan geçiyor. İade sayılarını azaltmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için kullanılabilecek bazı yöntemler bulunuyor.  Bu yöntemlerin başında adil ve şeffaf…(Continue Reading)

Ferad Osman Sali
28 Aralık 2023

E-ticaret indirim kuponları sayesinde müşterilere çeşitli avantajlar sunarak satışları artırabilirsiniz. Kupon stratejileri, müşterilerin alışveriş yapma motivasyonunu artırmak, sadakat oluşturmak ve yeni müşteriler çekmek için çok önemlidir. Satış arttırma taktikleri arasında başı çeken indirim kuponları ile özel teklifler oluşturabilir böylece e-ticaret sitenize müşteri çekebilirsiniz. E-ticaret sitenizde yapacağınız indirim kampanyaları,  yeni müşteriler bulmanıza ve var olan müşterilerinizin…(Continue Reading)

Ferad Osman Sali
28 Aralık 2023

Bireysel e-ticaret yapmak isteyenlerin en çok merak ettiği soru şirketsiz e-ticaret yapmak mümkün mü? Evet, şirket olmadan veya açmadan da e-ticaret yapmak mümkündür. Günümüzde birçok platform ve pazar yeri, bireylerin veya küçük girişimcilerin ürünlerini çevrimiçi satmalarına olanak tanır. Bu platformlar aracılığıyla, bir şirket kurma formalitelerine gerek kalmadan, kişisel bir hesapla ürünlerinizi listeleyebilir, satış yapabilir ve…(Continue Reading)

Ferad Osman Sali
28 Aralık 2023

E-ticaret, gün geçtikçe dünyası giderek daha fazla girişimcinin ve işletmenin tercih ettiği büyüyen bir alan haline geldi. Fakat başarılı bir e-ticaret işletmesi yönetmek sadece ürünleri satmakla sınırlı değil. Aynı zamanda temel finansal kavramları anlamak ve doğru bir şekilde uygulamak da gerekli. E-ticaret işletmesi yönetirken gelir ve giderlerinizi dikkatlice analiz etmek başarılı olmanız için büyük önem…(Continue Reading)