DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYIN

E-ticarette altyapı sistemleri hakkında bilinmesi gerekenler [Dosya]

E-ticarette altyapı sistemleri hakkında bilinmesi gerekenler [Dosya]

E-ticarete yeni başlayanların ya da fiziki mağazasını internete taşımak isteyenlerin bir alt yapı sağlayacısına ihtiyaçları olmaktadır. Alt yapı sağlayıcıları şirketlere, e-ticaret sitelerini açmak, sitelerinin tasarımlarını sunmak ve ödeme sistemlerini entegre etmek gibi farklı hizmetler sunmaktadır.

E-ticarete adım atacak olan kişilerin bu alt yapı hizmetleri hakkında bilmeleri gereken farklı konular bulunuyor. Bu unsurların bilinmesi doğru bir alt yapı hizmeti alınmasını ve e-ticaret faaliyetlerinin de daha uzun soluklu ve güvenilir bir şekilde devam etmesini sağlar. Bu nedenle de İdeaSoft olarak, alt yapı firmanızı seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğine dair önemli konuları aşağıda sizinle paylaşıyoruz.

Bu yazılarda e-ticarete başlarken hangi paketleri seçmeniz gerektiğine ve bu paketlerde ne tür hizmetler sunulduğuna dair bilgileri bulabilirsiniz. Aşağıdaki başlıklara tıklayarak ilgili yazılara gidebilirsiniz.

Hangi e-ticaret paketi size göre?

E-ticarette başarılı olabilmeniz için; öncelikle hedef kitle ve şirketinizin ihtiyaçlarına uygun, sağlam bir altyapıya sahip olmanız gerekiyor. Bunu, güvenilir bir firmanın e-ticaret paketleri arasından ‘size en uygun’ paketi seçerek gerçekleştirebilirsiniz.

E-ticaret alt yapınızı değiştirirken nelere dikkat etmelisiniz?

Hali hazırda kullandığınız e-ticaret sitesinin size artık yetmediğini, büyümenizin önünde bir engel haline gelmeye başladığını nasıl anlarsınız ve geçiş süreci ile ilgili hesaba katmanız gereken şeyler nelerdir?

E-ticarete IdeaSoft ile başlamak için 7 neden

IdeaSoft’un yılların tecrübesi ile mükemmelleştirdiği akıllı e-ticaret paketleri sadece işe yeni başlayanlar tarafından değil, çok yakından tanıdığınız büyük firmalar tarafından da tercih ediliyor. E-ticaret referanslarımıza hızlıca göz atacak olursanız, IdeaSoft’u seçtiğinizde Türkiye’nin hangi dev firmaları ile aynı teknolojiye sahip olacağınızı kendiniz de görebilirsiniz.

Sektörde öne çıkmak isteyenler için e-ticaret çözümleri

Eğer ticaret yapıyorsanız daha fazla kişiye ulaşmak için mutlaka dijital dünyada yer almanız gerekiyor. Birbirinden farklı e-ticaret çözümleri arasından kendinize uygun olanı belirleyerek internet üzerinden satış yapmak, hedef kitlenize ulaşmanızı ve firmanızı büyüterek markalaşmanızı kolaylaştırıyor.

Ücretsiz e-ticaret sistemlerinin dezavantajları nelerdir?

Sitenizin daha dinamik, daha güçlü, daha fonksiyonel bir yapıya sahip olması için de bu modüllerden bolca satın almak isteyebilirsiniz. Hal böyle olunca da tabiri caizse durum tam da astarı yüzünden pahalıya geldi dedirtiyor. İşin maddi boyutu bir kenara, ücretsiz e-ticaret sistemlerinin beş önemli dezavantajı daha bulunuyor:

E-ticaret sitesi nasıl yapılır? Hangi e-ticaret paketleri size göre?

İş modelinizi belirlediniz ve hemen kendinize, firmanızı ya da ürünlerinizi tanıtan bir alan adı aldınız. Buraya kadar her şey adım adım, başarılı bir şekilde gerçekleşti. Peki ya altyapı olarak hangi e-ticaret sisteminiz kullanacağınızı biliyor musunuz?

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar:

Etiketler: alt yapı sistemlerie-ticaret bilgi bankası
Siz de İşinizi E-ticaret’e Taşıyın!

Akıllı E-ticaret Paketlerini 15 gün ücretsiz deneyin. Kendi e-ticaret sitenizi oluşturun!