DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYIN

Destek ve Müşteri Hizmetleri

Bilgiye ve yardıma ihtiyaç duyduğunuz her zaman destek ve müşteri hizmetleri ekiplerimiz sizin yanınızda.

Call Center Telefon Desteği

Yardım ve bilgi ihtiyacınız olduğunda IdeaSoft destek hattını arayabilir ve yardım alabilirsiniz. Mesai saatleri içerisinde uzman ekibimiz takıldığınız her noktada telefon ile sizlere çözüm sunar.

  • Telefon desteği
  • Çok yönlü hizmet ağı
  • Alanında uzman destek ekibi
Call Center IdeaSoft Destek Hattı

IdeaSoft Destek Sistemi

Yönetim panelinizden hızlıca teknik destek kaydı oluşturabilir ve sonrasında da takibini yapabilirsiniz. 2014 yılı içinde ekibimizin yazılı destek taleplerini yanıtlama ortalaması 10 dakikanın altındadır.

  • Hızlı yanıt süresi
  • 7/24 Destek talebi oluşturabilme
  • Uzman ve profesyonel destek ekibi
Ideasoft ticket ve destek sistemi

Ücretsiz Program Eğitimleri

IdeaSoft e-ticaret konusundaki tecrübelerini düzenli olarak gerçekleştirdiği eğitimlerinde müşterilerine aktarır. Teknik bir bilgiye sahip olmasanız da detaylı eğitimlerimiz sayesinde sitenizi ve e-ticaret süreçlerinizi yönetebilirsiniz. Eğitimlerimiz haftada 2 sefer olmak üzere eğitim salonumuzda düzenlenir.

Ücretiz program eğitimleri

Program Kullanım Dokümanları

IdeaSoft Akıllı E-Ticaret Paketi’nin kullanımı ile ilgili her zaman kullanıcı kılavuzlarına sahipsiniz. Gelişmiş yardım sayfaları ile ister e-ticarete yeni başlıyor olun, ister tecrübeli bir mağaza yöneticisi olun, ihtiyaç duyacağınız tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Program Kullanım Dökümanları

Program Anlatım Videoları

E-ticaret sitenizin tüm modüllerini kolayca kullanabilmeniz için, yönetim panelinizden ulaşabileceğiniz eğitim videolarını izleyebilir, ipuçlarını takip ederek kullanımınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Program anlatım videoları

Ücretsiz Yazılım Güncelleme

Akıllı E-ticaret Paketi kullanıcıları, geliştirilen özelliklerden, güncellemelerden ücretsiz ve otomatik olarak faydalanır. Her güncelleme paketinin içeriğini ayrıntılı bir şekilde yönetim panelinizden takip edebilirsiniz.

Ücretsiz yazılım ve versiyon güncelleme
Hemen Ücretsiz Deneyin!

Akıllı E-ticaret Paketlerimizi 15 Gün boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz.

Uzman E-ticaret Danışma Hattı : 0850 532 0 333