DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYIN

IdeaKonsept Tasarım Hizmetleri

IdeaKonsept tasarım hizmeti, IdeaSoft Akıllı E-Ticaret kullanıcılarına özel olarak sunulan bir hizmettir. Akıllı E-Ticaret Paketleri ile gelen tasarım seçeneklerinin dışında, kurumsal kimliğinizi yansıtan tasarımlar, IdeaSoft tasarım departmanı tarafından hazırlanıp sitenize uygulanır; farkınız tasarımınıza yansıtılır!

Idea KONSEPT 1

Siteniz için 1 adet logo tasarımı ile birlikte tüm sayfalarda kullanılmak üzere, konseptinize özel tek sayfalık bir arayüz tasarımı yapılır, vitrin görünümleri ve buton temaları ise standart temalardan uygun olan şablonlardan kullanılarak arayüz kodlaması tamamlanır.

3.000TL yerine 2.250TL DETAYLI İNCELE

Idea KONSEPT 2

Konsept 1 paketinden farklı olarak 3 adet alternatif logo tasarımı yapılır. Tema tarafında, arayüz tasarımıyla uyumlu vitrin şablonu, ürün detay şablonu ve buton teması tasarımları yapılır. Size özel yapılan tasarımlar HTML, CSS ve JavaScript kodlama yöntemiyle e-ticaret paketinize entegre edilir.

4.000TL yerine 2.750TL DETAYLI İNCELE

Idea KONSEPT 3

Konsept 2 paketinden farklı olarak tema tasarımı tarafında ekstra bir giriş sayfası tasarımı yapılmaktadır. Giriş sayfası içerisinde, yapılacak tasarıma göre; temayla uyumlu slider, tablı carousel vitrinler, ürün veya kategorilere özel banner alanları ihtiyaçlar doğrultusunda tasarlanır. Alt yapısal mast alanlar, tasarım hizmeti kapsamında değildir. Bu hizmetlerin dışında talep edeceğiniz tüm detaylar için (örn. özel dinamik sayfa tasarımları, özel kategori sayfa tasarımları, vb.) ekstra hizmet bedeli talep edilebilmektedir.

4.750TL yerine 3.900TL ‘dan başlayan fiyatlarla DETAYLI İNCELE

Idea KONSEPT MONTE

Monte hizmetimiz, tasarımları hazır olup, sisteme entegresini yaptırmak isteyen müşterilerimiz için geçerli olan bir hizmettir. Mevcut tasarımlar, tasarım departmanımız tarafından detaylı olarak incelenir. Tasarımlar sistem altyapımıza uygun ise direkt uygulanır. Eğer sistem altyapımız ile uyumsuz ise, altyapıya uygun biçimde düzenlenme sürecine alınır. Son olarak HTML, CSS ve JavaScript kodlama yöntemiyle e-ticaret paketinize entegre edilir. Fiyatlandırması gelen tasarım göre değişiklik göstermektedir.

3.000TL yerine 2.250TL ‘dan başlayan fiyatlarla

Mobil KONSEPT

IdeaSoft Mobil E-Ticaret Modülünü kullanan site sahiplerine özel olarak sunulan bir hizmettir. Mobil E-Ticaret Modülü içerisinde gelen standart tasarım seçeneklerinin dışında, kurumsal kimliğinizi yansıtan ve müşterilerinize profesyonel bir kullanıcı deneyimi sunan özel mobil tasarım hizmetidir. Kreatif ekibimiz tarafından tüm tablet ve mobil cihazlar ile uyumlu çalışacak şekilde hazırlanarak size özel uygulanır.

4.750TL yerine 3.900TL ‘dan başlayan fiyatlarla DETAYLI İNCELE