DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYIN

Yeni eticaret.com Blogu yayında!

Yeni eticaret.com ile birlikte yayına alınan Blogumuz üzerinden tüm haber ve duyurulara, aktif kampanyalara, Internet haberlerine, oluşturmaya çalıştığımız E-ticaret Bilgi Bankasına, Sanal Mağazanız için Reklam & Pazarlama konularına ulaşabilirsiniz.

Haberler ve Duyurular kategorisi altında IdeaSoft ile ilgili birçok habere ve duyuruya ulaşabilirsiniz. Yeni versiyon güncellemelerini, eğitim zamanlarını, düzenlenen çalışmaları bu menü altından takip edebilirsiniz.

Kampanyalar kategorisi altında, Geçerli kampanyalara, anlaşmalı olduğumuz IdeaSoft kullanıcılarına özel firmalar tarafından sağlanan indirim ve kampanyalara, yeni modül ve ürün kampanyalarına kolayca ulaşabilirsiniz.

E-ticaret Bilgi Bankası kategorisi altında e-ticaret  sektörü ile ilgili öğrenmek istediklerinizi, e-ticaret sektörüne girmeyi düşünenler için veya e-ticaret sitesi yöneticileri için önemli gereken birçok kavram ve bilgiye detaylı anlatımıyla kolayca ulaşabilirsiniz.

Internet ve bir diğer kategori Reklam & Pazarlama kategorisi altında ise, güncel  internet haberlerine, e-ticaret sitesi yöneticileri için önemli reklam ve pazarlama faaliyetlerine yer vermeye çalışacağız.

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar:

Siz de İşinizi E-ticaret’e Taşıyın!

Akıllı E-ticaret Paketlerini 15 gün ücretsiz deneyin. Kendi e-ticaret sitenizi oluşturun!