DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYIN

Müşterilerimiz IdeaSoft’u anlatıyor: Tesbihane

Müşterilerimiz IdeaSoft’u anlatıyor: Tesbihane

Eğer ticaret yapıyorsanız daha fazla kişiye ulaşmak için mutlaka dijital dünyada yer almanız gerekiyor. İnternet üzerinden satış yapmak, hedef kitlenize ulaşmanızı ve firmanızı büyüterek markalaşmanızı kolaylaştırıyor. IdeaSoft kurulduğu günden itibaren pek çok firmanın internete taşınarak, müşterilerine internetten ulaşmalarına olanak sağladı. E-ticarete ilk kez IdeaSoft ile adım atan ya da var olan e-ticaret işlerinden daha fazla kazanmak için IdeaSoft işbirliğiyle hareket eden birçok firma bugün hala Ideasoft’un akıllı e-ticaret paketlerinden faydalanıyor.

IdeaSoft güvenli altyapısıyla, firmalarını internete taşımak isteyen ya da var olan e-ticaret işlerini geliştirmek isteyenlere sunduğu farklı tasarım seçenekleri ve online satış yapabilme hizmetiyle, işbirliği yaptığı firmaların büyümesine katkıda bulunuyor.

“Müşterilerimiz IdeaSoft’u Anlatıyor” serisinin bu videosunda IdeaSoft işbirliğiyle büyüyen bir firmayı size tanıtmak istiyoruz: Tesbihane

Dünyanın farklı yerlerinden temin ettikleri tesbih çeşitlerini IdeaSoft’un sağladığı alt yapıyla Türkiye’nin her yerine ulaştıran Tesbihane, 2011 yılından İstanbul Beyazıt’ta kuruldu. Kurulduğu ilk yıllarda sadece fiziksel mağazasında satış yapabilen Tesbihane, IdeaSoft işbirliğiyle hiçbir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan ve uygun fiyatlarla işini e-ticarete taşıdı. Artık Türkiye’nin her yerindeki müşterilerine kolayca ulaşıyor.

Gelin IdeaSoft aracılığıyla işini e-ticarete taşıyan Tesbihane’nin tanıtım videosunu birlikte izleyelim…

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar:

Etiketler: E-ticaret İşletmeciliğiE-ticaret Sektörü
Siz de İşinizi E-ticaret’e Taşıyın!

Akıllı E-ticaret Paketlerini 15 gün ücretsiz deneyin. Kendi e-ticaret sitenizi oluşturun!