DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYIN

Müşterilerimiz IdeaSoft’u Anlatıyor: SportCity

Müşterilerimiz IdeaSoft’u Anlatıyor: SportCity

​Bir e-ticaret sitesi sahibi olmanın önemi gün geçtikçe artıyor. Kargo, ödeme ve internet hızındaki gelişmeler kullanıcıların online alışverişe olan güvenini günden güne artırıyor. Artık günümüzde evinden çıkmadan alışveriş yapmayı tercih eden çok ciddi bir müşteri kitlesi var. Bu durum her ölçekten birçok firmayı online ticaret sitesi açma fikrine yöneltiyor. E-ticaret planlarını hayata geçirebilmek için uygun bir altyapı hazırlamak ya da bu hizmeti verebilecek bir firmayla çalışmak işin en önemli bölümlerinden biri.

IdeaSoft bu ihtiyacın bir sonucu olarak hayata geçti. E-ticaret alanında kurulduğu yıldan bu yana kaliteli hizmetten ödün vermeyen IdeaSoft, başarılarına hız kesmeden devam ediyor. IdeaSoft bu güne kadar farklı büyüklükte binlerce e-ticaret sitesinin hayata geçmesine yardım etti. Sunduğu hızlı ve güvenli altyapı, farklı tasarım seçenekleri, online sipariş alabilme özelliği ve bunun gibi onlarca hizmetiyle kısa sürede adından söz ettirdi.

“Müşterilerimiz IdeaSoft’u Anlatıyor” serisinin bu ikinci videosunda e-ticarette IdeaSoft kalitesini tercih eden firmalardan birini size tanıtmak istiyoruz: SportCity.

İstanbul Karaköy’de bulunan, spor ve kamp malzemeleri satan bir outdoor mağazası olan SportCity, IdeaSoft ile tanışana kadar kaliteli ürünler sunan, müşteri memnuniyetinin yüksek olduğu bir mağaza olmasına rağmen sadece İstanbul’da satış yapabilmekteydiler. IdeaSoft ile yaptıkları işbirliği sayesinde artık Türkiye genelinde satış yapabilen bir e-ticaret sitesine sahipler.

İsterseniz sizi IdeaSoft müşterilerinden SportCity tanıtım videosuyla başbaşa bırakalım…

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar:

Etiketler: E-ticaret İşletmeciliğiE-ticaret Sektörü
Siz de İşinizi E-ticaret’e Taşıyın!

Akıllı E-ticaret Paketlerini 15 gün ücretsiz deneyin. Kendi e-ticaret sitenizi oluşturun!