DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYIN

IdeaSoft – Buldumbuldum.com işbirliği ile kurumsal ihtiyaçlarınız 24-48 saat içerisinde kapınızda.

IdeaSoft – Buldumbuldum.com işbirliği ile kurumsal ihtiyaçlarınız 24-48 saat içerisinde kapınızda.

IdeaSoft olarak, müşterilerimizin ve yeni e-ticaret sitelerinin temel kurumsal ihtiyaçlarını karşılamak adına buldumbuldum.com ile bir iş ortaklığı yaptık. Firmanızın kurumsal kimliğini yansıtacak (Kartvizit, Kaşe, Hediye çeki, Antetli Kağıt, broşür, t-shirt vb.) ihtiyaçlarınızı buldumbuldum.com/ideasoft adresinden hızlıca tasarlayabilir ve minimum adette sipariş de verebilirsiniz.

IdeaSoft – Buldumbuldum.com işbirliği e-ticaret sitelerine ne fayda sağlar?

1. Yeni kurulan bir firma veya e-ticaret sitesi için temel ihtiyaçlarınızı 1000’lerce veya 10.000’lerce bastırmak ve tasarlamak zorunda kalmadan minimum adetlerde de hızlıca sipariş verebilirsiniz.

2. Kartvizit, broşür, hediye çeki vb. ihtiyaçlarınızı sipariş verdikten 24-48 saat içerisinde teslim alabilir ve hızlıca kullanmaya başlayabilirsiniz. Bir etkinliğe katılacağınız zaman veya bir plan yaptığınızda 10-15 gün basım ve teslimat süreçlerinizi beklemenize gerek kalmayacaktır.

Buldumbuldum.com’un bu konuda avantajı nedir?

Teknik destek ve satış departmanımıza gelen talep ve sorular doğrultusunda bu çalışmanın siz müşterilerimiz için faydalı olacağını düşünüyoruz. Yeni kurulan firmanızın temel kurumsal ihtiyaçlarını artık buldumbuldum.com/ideasoft adresinden hızlı ve minimum maliyet ile karşılayabilirsiniz.

Örneğin çalışanlarınıza, yeni işe başlayan personellerinize 100 Adet, 500 adet kartvizit veya kaşe vb. ihtiyaçlarınızı hızlıca tasarlayabilir veya mevcut tasarımlarınızı yükleyerek 24-48 saat içerisinde teslim alabilirsiniz. Logolu ürünlerden kupa, t-shirt vb. birçok üründen de minimum adette sipariş edip müşterilerinize iletebilirsiniz.

buldumbuldum.com ilerleyen zamanlarda e-ticaret sitelerinin ihtiyacını karşılamak adına, farklı kurumsal ürünleri de siz müşterilerimize sunacaktır. Bununla ilgili ihtiyaçlarınızı bizlere veya buldumbuldum.com çalışanlarına iletmeniz yeterli olacaktır. Kısa sürede bu ihtiyaçlarınıza da çözüm bulmak adına yardımcı olacaklardır.

Buldumbuldum.com’un sunmuş olduğu kurumsal ürünleri incelemek için tıklayınız.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar:

Etiketler: E-ticaret İşletmeciliğie-ticaret pazarlama bütçesie-ticaret sitesi tanıtımı
Siz de İşinizi E-ticaret’e Taşıyın!

Akıllı E-ticaret Paketlerini 15 gün ücretsiz deneyin. Kendi e-ticaret sitenizi oluşturun!