DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYIN

IdeaSoft bayilerinin satış başarılarını araçla ödüllendiriyor

IdeaSoft bayilerinin satış başarılarını araçla ödüllendiriyor

IdeaSoft, e-ticaret altyapı teknolojileri konusunda sunduğu profesyonel hizmetlerdeki 11’inci yılını kutluyor. Bayileriyle birlikte gittikçe büyüyen ve güçlenen bir aile olma ayrıcalığını yaşayan IdeaSoft, 11 yılı geride bırakırken bu noktaya gelmesinde katkı sağlayan başarılı bayilerinden birini geçtiğimiz günlerde ziyaret etti. Bu ziyaretlerini bayiye yaptıkları büyük bir sürprizle taçlandıran IdeaSoft yetkilileri, gösterilen satış başarısı karşılığında bayiye bir araç hediye etti.

Genel olarak aktif bayi yapılanmasında önemli bir artış sağlayan ve Türkiye’nin her ilinde toplam 155 bayi sayısına ulaşan IdeaSoft, sürekli büyüyen ekosistemi içerisinde her alan tüm markalar için pek çok avantajlar sunuyor. Her konuda destek olduğu bayilerinin her zaman yanında olan IdeaSoft, elde edilen başarıları da yine bayileriyle birlikte, yaptığı büyük sürprizlerle kutlamaya başladı. Bu kapsamda sene sonuna kadar 15 aracın sahiplerine ulaşacağını belirten yetkililer, artan başarılarla daha çok bayiye teşvik vereceklerini bildirdi.

Markam Medya Satış Müdürü Arabacıoğlu: “IdeaSoft altyapısıyla güç sahibi olduk”

IdeaSoft’un Ankara’daki bayilerinden Markam Medya’nın satış müdürü Serter Arabacıoğlu da satışlarında gösterdikleri başarıyla araç teslim alan bayilerden ilki olmanın mutluluğunu yaşadı. IdeaSoft ailesine katılmaktan duydukları memnuniyeti aktaran Arabacıoğlu, “IdeaSoft altyapısıyla mevcut altyapımızı birleştirerek güç sahibi olduk. Bu güç sayesinde çok daha hızlı büyüyeceğimize inanıyoruz” dedi.

Ankara genelindeki e-ticaret ağı içerisinde IdeaSoft sayesinde kendilerine özel bir yer edindiklerini ve ilerleyen dönemlerde daha iyi işlere imza atacaklarına inandıklarını vurgulayan Arabacıoğlu, şimdiden IdeaSoft ile yaptıkları atılımların meyvelerini toplamaya başladıklarını sözlerine ekledi.

Daha pek çok bayisiyle nice başarılara imza atmayı hedefleyen IdeaSoft, bayilerinin daima yanında olmak ve onların hedeflerini daha da yükseltmek için teşviklerini artırmaya devam edecek. Siz de IdeaSoft ile e-ticarette en gelişmiş teknolojilerle birlikte büyümek için ailemizdeki yerinizi hemen alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar:

Etiketler: bayi ödülIdeaSoft bayi
Siz de İşinizi E-ticaret’e Taşıyın!

Akıllı E-ticaret Paketlerini 15 gün ücretsiz deneyin. Kendi e-ticaret sitenizi oluşturun!