IdeaSoft bayilerinin satış başarılarını araçla ödüllendiriyor

IdeaSoft bayilerinin satış başarılarını araçla ödüllendirdi

IdeaSoft, e-ticaret altyapı teknolojileri konusunda sunduğu profesyonel hizmetlerdeki 11’inci yılını kutluyor. Bayileriyle birlikte gittikçe büyüyen ve güçlenen bir aile olma ayrıcalığını yaşayan IdeaSoft, 11 yılı geride bırakırken bu noktaya gelmesinde katkı sağlayan başarılı bayilerinden birini geçtiğimiz günlerde ziyaret etti. Bu ziyaretlerini bayiye yaptıkları büyük bir sürprizle taçlandıran IdeaSoft yetkilileri, gösterilen satış başarısı karşılığında bayiye bir araç hediye etti.

Genel olarak aktif bayi yapılanmasında önemli bir artış sağlayan ve Türkiye’nin her ilinde toplam 155 bayi sayısına ulaşan IdeaSoft, sürekli büyüyen ekosistemi içerisinde her alan tüm markalar için pek çok avantajlar sunuyor. Her konuda destek olduğu bayilerinin her zaman yanında olan IdeaSoft, elde edilen başarıları da yine bayileriyle birlikte, yaptığı büyük sürprizlerle kutlamaya başladı. Bu kapsamda sene sonuna kadar 15 aracın sahiplerine ulaşacağını belirten yetkililer, artan başarılarla daha çok bayiye teşvik vereceklerini bildirdi.

Markam Medya Satış Müdürü Arabacıoğlu: “IdeaSoft altyapısıyla güç sahibi olduk”

IdeaSoft’un Ankara’daki bayilerinden Markam Medya’nın satış müdürü Serter Arabacıoğlu da satışlarında gösterdikleri başarıyla araç teslim alan bayilerden ilki olmanın mutluluğunu yaşadı. IdeaSoft ailesine katılmaktan duydukları memnuniyeti aktaran Arabacıoğlu, “IdeaSoft altyapısıyla mevcut altyapımızı birleştirerek güç sahibi olduk. Bu güç sayesinde çok daha hızlı büyüyeceğimize inanıyoruz” dedi.

Ankara genelindeki e-ticaret ağı içerisinde IdeaSoft sayesinde kendilerine özel bir yer edindiklerini ve ilerleyen dönemlerde daha iyi işlere imza atacaklarına inandıklarını vurgulayan Arabacıoğlu, şimdiden IdeaSoft ile yaptıkları atılımların meyvelerini toplamaya başladıklarını sözlerine ekledi.

Daha pek çok bayisiyle nice başarılara imza atmayı hedefleyen IdeaSoft, bayilerinin daima yanında olmak ve onların hedeflerini daha da yükseltmek için teşviklerini artırmaya devam edecek. Siz de IdeaSoft ile e-ticarette en gelişmiş teknolojilerle birlikte büyümek için ailemizdeki yerinizi hemen alabilirsiniz.

Diğer Yazılar

Senem Savcu
2 Mart 2023

Ücretsiz e ticaret sitesi dendiğinde birçok kişinin aklına yavaş yüklenen siteler, zor açılan ürün sayfaları, kullanımı zorlaştıran tasarımlar ve teknik sorunlar gelir. Bu bakımdan çoğu kişi bunların kullanışsız olduğunu düşünür. Ancak gerçekte ücretsiz sunulan bu imkanların avantajları ya da dezavantajları seçilen firmalara göre değişkenlik gösterir. Eğer doğru bir platform seçerseniz, ücretsiz sistemler de sorunsuz bir…(Continue Reading)

Senem Savcu
19 Şubat 2023

Ücretsiz e ticaret sitesi avantajları, online alışveriş dünyasına adım atmak isteyen satıcıların ve girişimcilerin aklında bulunan sorulardan biridir. Eticaret.com, sektöründe kullandığı teknolojik sistemler sayesinde, sahip olduğu free paket içinde şunları teklif etmektedir: Bu bakımdan e-ticarete güzel bir başlangıç yapmanız sağlanır. Ücretsiz e ticaret sitesi avantajları göz önünde bulundurulduğunda süreç oldukça kolaydır. İlgili Rehber: E-ticaret Sitesi…(Continue Reading)

Senem Savcu
16 Şubat 2023

Online alışveriş tüketicilere fiziksel bir mağazaya kadar ürünleri görme ve satın alma imkanı sunar. Kişiler nerede olursa olsun, bu sistemlerden yararlanması mümkündür. Aynı zamanda bu dünyaya adım atmak istiyorsanız en iyi ücretsiz e-ticaret sitesi açmak mümkündür. Bu kapsamda mevcut olan çok sayıda firma vardır. Hem yerli hem de yabancı seçenekler oldukça fazladır. Ancak bir e-ticaret…(Continue Reading)

Senem Savcu
11 Şubat 2023

E ticaret sitesi nasıl kurulur? Sorusu, markasını dijitale taşımak isteyenler tarafından merak edilmektedir. İnternet üzerinden alışveriş yapma her geçen gün artan bir trenddir. Zira insanlar acil olmayan ihtiyaçlarını internetten sipariş vermeyi her zaman pratik ve rahat bulur. Bu bakımdan bu sektörde mevcut olan çok sayıda firma vardır. E-ticarete başlamak başlangıçta zor gibi dursa da takip…(Continue Reading)

Senem Savcu
9 Şubat 2023

E-ticaret dünyası her geçen gün gelişen bir dünyadır. Çünkü insanlar internetten alışveriş yapıp, ürünün adresine kadar gelmesini her zaman avantajlı olarak görür. Eğer bir şeye acil gereksinim duyulmuyorsa, çoğu kişi internetten bakmayı tercih eder. Bu dünya oldukça canlı olduğu için pek çok girişimci veya küçük ve orta boyutlu işletme buraya adım atmak ister. Dijitalleşme sürecini…(Continue Reading)