IdeaSoft bayilerinin satış başarılarını araçla ödüllendiriyor

IdeaSoft bayilerinin satış başarılarını araçla ödüllendirdi

IdeaSoft, e-ticaret altyapı teknolojileri konusunda sunduğu profesyonel hizmetlerdeki 11’inci yılını kutluyor. Bayileriyle birlikte gittikçe büyüyen ve güçlenen bir aile olma ayrıcalığını yaşayan IdeaSoft, 11 yılı geride bırakırken bu noktaya gelmesinde katkı sağlayan başarılı bayilerinden birini geçtiğimiz günlerde ziyaret etti. Bu ziyaretlerini bayiye yaptıkları büyük bir sürprizle taçlandıran IdeaSoft yetkilileri, gösterilen satış başarısı karşılığında bayiye bir araç hediye etti.

Genel olarak aktif bayi yapılanmasında önemli bir artış sağlayan ve Türkiye’nin her ilinde toplam 155 bayi sayısına ulaşan IdeaSoft, sürekli büyüyen ekosistemi içerisinde her alan tüm markalar için pek çok avantajlar sunuyor. Her konuda destek olduğu bayilerinin her zaman yanında olan IdeaSoft, elde edilen başarıları da yine bayileriyle birlikte, yaptığı büyük sürprizlerle kutlamaya başladı. Bu kapsamda sene sonuna kadar 15 aracın sahiplerine ulaşacağını belirten yetkililer, artan başarılarla daha çok bayiye teşvik vereceklerini bildirdi.

Markam Medya Satış Müdürü Arabacıoğlu: “IdeaSoft altyapısıyla güç sahibi olduk”

IdeaSoft’un Ankara’daki bayilerinden Markam Medya’nın satış müdürü Serter Arabacıoğlu da satışlarında gösterdikleri başarıyla araç teslim alan bayilerden ilki olmanın mutluluğunu yaşadı. IdeaSoft ailesine katılmaktan duydukları memnuniyeti aktaran Arabacıoğlu, “IdeaSoft altyapısıyla mevcut altyapımızı birleştirerek güç sahibi olduk. Bu güç sayesinde çok daha hızlı büyüyeceğimize inanıyoruz” dedi.

Ankara genelindeki e-ticaret ağı içerisinde IdeaSoft sayesinde kendilerine özel bir yer edindiklerini ve ilerleyen dönemlerde daha iyi işlere imza atacaklarına inandıklarını vurgulayan Arabacıoğlu, şimdiden IdeaSoft ile yaptıkları atılımların meyvelerini toplamaya başladıklarını sözlerine ekledi.

Daha pek çok bayisiyle nice başarılara imza atmayı hedefleyen IdeaSoft, bayilerinin daima yanında olmak ve onların hedeflerini daha da yükseltmek için teşviklerini artırmaya devam edecek. Siz de IdeaSoft ile e-ticarette en gelişmiş teknolojilerle birlikte büyümek için ailemizdeki yerinizi hemen alabilirsiniz.

Diğer Yazılar

Savaş Çetinkaya
1 Kasım 2022

İçinde bulunduğumuz “dijital çağ”, hızla ve önemli ölçüde girişimcilerin ticaret yapma biçimini değiştiriyor. Bu anlamda, online alışveriş yapanların sayısının artması; internetten satış için şirket kurmak isteyen birçok girişimciyi, digital bir mağaza açarak e-ticaret sektörüne adım atmaya yöneltiyor. Bilindiği gibi; fiziksel bir mağaza sahibi olmak ile karşılaştırıldığında, internetten satış için şirket kurmak, yatırım ve işletme maliyetlerinin…(Continue Reading)

Savaş Çetinkaya
29 Ekim 2022

E-ticaret sitesi kurmak için gerekenler E-ticaret sitesi kurmak için gerekenler nelerdir ve yeni başlayanlar ilk olarak nelere ihtiyaç duyar? Bunu mercek altına almak ve e-ticarete yeni başlayacaklara ön ayak olmak istedik. Geçtiğimiz 5 yılda ülkemizde elektronik ticaret hızla gelişim gösteriyor. Birçok büyük markanın ilgisini çektiği gibi küçük ve orta ölçekli işletmelerin de e-ticaret ilgi odağı…(Continue Reading)

Savaş Çetinkaya
28 Ekim 2022

Uzun zamandır çalışarak online satış sitesi kurmak ve online satış yapmak için gereken tüm eksikleri tamamladığınızı ve ilk satışınızı da yaptığınızı düşünelim. Artık online satış sitesi kurmak sizin için bir plandan öteye geçmiş ve gerçekleşmiş oldu. Ancak ilk günlerdeki yoğunluk azaldığı ve diğer konuları hallettiğiniz için online satış rakamlarına odaklandığınızda işlerin düşündüğünüz gibi gitmediğini görebilirsiniz.…(Continue Reading)

Savaş Çetinkaya
26 Ekim 2022

Halihazırda kendini kanıtlamış bir markaya, sahip olduğundan daha iyi bir isim bulmayı hiç denediniz mi? Bu küçük oyunun, düşündüğünüzden daha güç olduğunu, ilk denemeden sonra bile kolayca fark edebilirsiniz. Benzer şekilde; e-ticarette sıkça oynamak zorunda kaldığımız bir oyun: Sanal mağazamıza isim seçmek. Farklı ürünler ve markalara yer vereceğiniz sanal mağazanıza yeni bir alan adı ve…(Continue Reading)

Savaş Çetinkaya
21 Ekim 2022

Bir önceki yazımızda Mobil SEO’nun ve mobil öncelikli indekslemenin üzerinde detaylı bir şekilde durarak, neden bu konuya önem vermeniz gerektiği ele almıştık. Bugünkü yazımızda ise mobil SEO’nuzu geliştirmek ve arama sorgularına daha iyi yanıt verebilmek için neler yapabileceğinizin üzerinde duracağız. Sitenizin mobil aramalarda daha iyi bir performans göstermesi ve sayfa sıralamanızı geliştirmek için bir takım…(Continue Reading)