DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYIN

E-ticarete IdeaSoft ile başlamak için 7 neden

E-ticarete IdeaSoft ile başlamak için 7 neden

​Geçtiğimiz yıl Türkiye’de gerçekleşen toplam online işlem hacmi 30 milyar TL’nin üzerine çıktı. 2013 sonuna kadar ise 50 milyar TL’ye ulaşması bekleniyor. Dünya çapındaki e-ticarette de yükseliş bütün hızıyla devam ediyor. Bu yıl ilk kez küresel çapta e-ticaret hacmi 1 trilyon doların üzerine çıktı.

 

Bu yükselişteki en büyük rol online alışveriş yapanların sayısının hızla artması. Ayrıca müşteriler online alışverişe alıştıkça ortalama sepet tutarları da hızla artıyor ve bu durum da e-ticaret sitelerinin karlılık oranlarına doğrudan yansıyor.

 

Eğer yeni bir iş alanı arıyorsanız hangi açıdan bakarsanız bakın e-ticaret en doğru seçeneklerden biri. Bu konuya ilgi duyanların yaşadığı en büyük tereddüt ise en uygun e-ticaret alt yapısına karar verebilmek.

 

Düşündüğünüz e-ticaret konsepti ne olursa olsun ve hangi büyüklükte bir e-ticaret işi yapmak isterseniz isteyin sizin için en doğru seçim IdeaSoft akıllı e-ticaret paketleri olacaktır. Neden mi? İşte e-ticarete IdeaSoft ile başlamak için 7 neden…

 

E-ticaretin devleri ile aynı teknolojiye sahip olmak

IdeaSoft’un yılların tecrübesi ile mükemmelleştirdiği akıllı e-ticaret paketleri sadece işe yeni başlayanlar tarafından değil, çok yakından tanıdığınız büyük firmalar tarafından da tercih ediliyor. E-ticaret referanslarımıza hızlıca göz atacak olursanız, IdeaSoft’u seçtiğinizde Türkiye’nin hangi dev firmaları ile aynı teknolojiye sahip olacağınızı kendiniz de görebilirsiniz.

 

Hazır temalar ve IdeaKonsept tasarım

IdeaSoft akıllı e-ticaret paketleri her çaptan işletmecinin ihtiyaçlarına cevap verebilecek özelliklere sahip. Eğer işe yeni başlıyorsanız ve şu aşamada maliyetlerinizi yükseltmek istemiyorsanız IdeaSoft paketleri ile çok sayıda hazır temadan istediğinizi, kişileştirerek kullanabilir ve bunun için ek bir ücret ödemezsiniz. Eğer e-ticaret işinizde özel bir tasarım kullanmanın size uygun olduğunu düşünüyorsanız hazır temaların ötesinde IdeaKonsept tasarım ile aynı alt yapıyı tam olarak arzu ettiğiniz tasarım ile de kullanabilirsiniz.

 

Otomatik aktif sanal POS ve mobil ödeme seçenekleri

Özellikle işe yeni başlayanlar için bir bankadan sanal POS almak oldukça zor ve uzun bir süreç olabilir. Fakat IdeaSoft kullanıcısıysanız 6 bankanın sanal POS’unu bankaların prosedürü ile uğraşmadan hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca IdeaSoft’un mobil ödeme seçenekleri sunuyor olması da özellikle düşük fiyatlı ürün satanlar için çok büyük bir avantaj olacaktır.

 

Geniş entegrasyon seçenekleri

E-ticaret sitenizi çalıştığınız tedarikçi ve distribütör firmalar veya fiyat karşılaştırma siteleri ile entegre etmek konusunda da IdeaSoft’un sunduğu seçenekler size yeter.

 

Bayi (B2B) yönetimi

E-ticaret işinizi sadece bir B2C işletmesi değil aynı zamanda diğer firmalara satış yapacağınız bir B2B işletmesi olarak da sürdürebilirsiniz. IdeaSoft’un üye ve bayilik yapısı farklı fiyat tanımlamaları ve sunduğu üye yönetim imkanı sayesinde karlılığınızı artırmanıza yardım eder.

 

Facebook Store ve Google Rich Snippets

Facebook üzerinde mağaza açmak için normalde özel bir uygulama geliştirmeniz gerekir. Fakat IdeaSoft, mağazanızı Facebook’a taşımak ve Facebook üzerinden satış yapmanızı sağlamak için özel bir uygulamaya da sahip. Facebook Store hakkında bilmeniz gerekenleri kapsayan makalemize de göz atmanızı öneririz.

 

Bu sırada IdeaSoft’un size sunduğu seçeneklerden biri de Google Rich Snippets. IdeaSoft akıllı e-ticaret paketlerinde Google aramalarından daha fazla trafik sağlamak ve satışlarınızı artırmak için çok faydalı bulacağınıza inandığımız Google Rich Snippets’i kullanmak da çok kolay.

 

Gerçek bir çözüm ortağı ile çalışma farkı

Tüm bunların hepsi önemli özellikler ama IdeaSoft’u tercih etmeniz için çok önemli bir neden daha var. IdeaSoft size sadece bir e-ticaret altyapısı sunmakla kalmaz, size e-ticaret işinizin hemen her aşamasında destek olmaya devam eder. E-ticaretteki en büyük çözüm ortağınız olma misyonuna da sahip olan IdeaSoft, çağrı merkezi ve iletişim formu ile e-ticaret ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz hemen her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. İster e-ticaret konusunda tecrübeli bir işletmeci, isterseniz de yeni başlıyor olun IdeaSoft size ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızda olacaktır.

 

Bunlar e-ticaret alt yapısı konusunda IdeaSoft akıllı e-ticaret paketlerini tercih etmeniz için sayabileceğimiz sebeplerden sadece birkaç tanesi. Gelin demo üyeliği için başvurunuzu hemen yapın ve binlerce mutlu IdeaSoft çözüm ortağı arasında yerinizi bugünden alın…

Görsel: Chris Potter

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar:

Etiketler: E-ticarete girişTeknik Altyapı
Siz de İşinizi E-ticaret’e Taşıyın!

Akıllı E-ticaret Paketlerini 15 gün ücretsiz deneyin. Kendi e-ticaret sitenizi oluşturun!