DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYIN

2015 Ankara Bayi ve Satış Ortaklığı toplantısı Divan Otelde gerçekleşti.

2015 Ankara Bayi ve Satış Ortaklığı toplantısı Divan Otelde gerçekleşti.

Yoğun bir tempo ile devam ettiğimiz IdeaSoft Bayi ve Satış Ortakları Toplantıları’nın 3. ayağı 14 Mart’ta Ankara Divan Otel’de gerçekleşti. İstanbul ve Bursadan sonra Ankara’daki Bayi ve Satış ortaklarımızın yoğun katılımı ile Divan otelde biraraya geldik. Toplantı programına bağlı olarak e-ticaret pazarıyla ilgili önemli rakamlar ve bilgiler Bayi ve Satış Ortaklarımıza aktarıldı. 2015 Yılı için E-ticaret sektörü değerlendirildi. Bayi ve satış ortaklarımız ile ilgili 2015 hedefleri ve beklentiler iş ortaklarımıza aktarıldı.

2015 yılı sonunda, başarılı IdeaSoft bayilerine sağlanacak faydalar ve ödüller açıklandı. Bayilerin bu hedefleri gerçekleştirebilmeleri için IdeaSoft’un, sağlayacağı imkanlar ve destekler belirtildi. Yeni geliştirme sürecinde olan özellikler ve genel ürün eğitimleri sağlandı.

Bayi ve Satış ortaklarımız ile yapacağımız toplantılar Ankara ile sınırlı kalmayarak birçok ilde de gerçekleşecek. Katılım ve diğer detayları ile ilgili 2015 Yılı Planlanan Bayi Toplantıları sayfamızı ziyaret ederek bilgi sahibi olabilirsiniz. IdeaSoft bayisi ve satış ortağı olmak için gerekli başvuruyu yine Bayi başvurusu sayfamızdan yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar:

Etiketler: bayi ve satış toplantıları
Siz de İşinizi E-ticaret’e Taşıyın!

Akıllı E-ticaret Paketlerini 15 gün ücretsiz deneyin. Kendi e-ticaret sitenizi oluşturun!