DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYIN

Gizlilik ve Güvenlik

IDEASOFT YAZILIM SAN. TİC. A.Ş. firmasına ait www.eticaret.com web sitesine hoş geldiniz.

IDEASOFT bir IdeaSoft Yazılım San. Tic. A.Ş. markasıdır ve patent hakları T.C. Marka Pantent Enstitüsü tarafından korunmaktadır (Marka No: 2007 09510). IdeaSoft Yazılım San. Tic. A.Ş. bundan sonra IDEASOFT olarak anılacaktır.

Bulunduğunuz internet sitesi (www.eticaret.com) IDEASOFT‘a aittir ve bu siteyi ziyaret eden ziyaretçilerimizin bilgi güvenliği IDEASOFT için önem taşımaktadır. Bu metin, bilgi güvenliği ile ilgili sizi bilgilendirmek üzere hazırlanmıştır.

Site sayfalarını kişisel herhangi bir bilgi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Web sitemizi ziyaretinizde kişisel bilgileriniz, sadece sizin bilginiz dahilinde sizden temin edilebilmektedir. Sizlerin, bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz IDEASOFT tarafından korunmaktadır. Bu nedenle, söz konusu kişisel bilgiler sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da hukuksal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece tarafımızdan diğer kişilere verilmeyecektir. Bilgi güvenliğinizi sağlamak amacı ile sizlerin de şifrelerinizi kimse ile paylaşmamanızın gerekliliğini vurgulamak isteriz.

Elektronik posta iletişiminde söz konusu mesaj şifrelenmediği takdirde mesajın güvenliğinin garanti altına alınamadığını ve göndereceğiniz elektronik postaların güvenliğinden sizlerin sorumlu olduğunuzu hatırlatmak isteriz.

Web sitemizde IDEASOFT tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelisiniz. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı belirtmek isteriz.

IDEASOFT, bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri,sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.