DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYIN

Ödeme Seçenekleri

Akıllı e-ticaret paketi içerisinde bulunan farklı ödeme entegrasyonları ile müşterilerinizin en uygun ödeme seçeneğini tercih etmesini sağlayabilirsiniz.

Tüm Bankaların Sanal POS Altyapıları

Türkiye’de sanal POS hizmeti sunan tüm bankaların sanal POS altyapıları sistemimiz ile uyumlu çalışmaktadır. Vade oranlarını ve taksit seçeneklerinizi dilediğiniz bankaya göre düzenleyebilirsiniz.

  • Tüm banka POS altyapıları ile entegrasyon
  • 3D doğrulama sistemine uyumlu
  • Taksit ve vade oranlarını düzenleme
  • Artı taksit kampanyaları tanımlayabilme
Tüm bankaların sanal pos entegrasyonları

Alternatif Sanal POS Entegrasyonları

Bankalara tek tek sanal pos başvurusu yapmak yerine, birçok bankanın kullanım seçeneklerini sunan servisleri kullanabilirsiniz. HepsiPay, iPara, PayU, Iyzico ile otomatik entegrasyon seçeneği bulunan Akıllı E-ticaret paketlerinde hesap bilgilerinizi yazarak sanal POS’larınızdan ödeme almaya başlayabilirsiniz.

  • HepsiPay, iPara, PayU, iyzico sanal POS altyapıları
  • PayPal Entegrasyonu
  • Birden fazla ödeme sistemi ile aynı anda entegrasyon
Alternatif sanal POS entegrasyonları

3D Secure ile İşlem

3D güvenlik altyapısı ile, kredi kartı ile yapılan işlemlerde sahte kart kullanımının tamamen önüne geçebilirsiniz. 3D sistemi, sipariş esnasında kullanıcının cep telefonuna gelen şifre ile siparişini onaylamasını ve tamamlamasını sağlar.

3d Secure altyapısı ve sistemi

Alışverişsiz Tahsilat Sistemi

Özel tahsilat modülü, B2B e-ticaret işletmelerine özel olarak geliştirilmiştir. Bu özellik, herhangi bir ürün satın alınmasına gerek olmadan, ödeme almanıza olanak sağlar.

  • Borç ve alacak tahsilatı yapabilme
  • Bayilere özel ödeme sistemi sınırlandırma
  • Bayilere özel POS oranları tanımlama
Alışverişsiz Tahsilat Sistemi

Turkcell, Vodafone ve Avea Mobil Ödeme

Müşterileriniz mobil ödeme altyapısını kullanarak, tek bir SMS ile kolay bir şekilde sipariş işlemlerini tamamlayabilir. Alışveriş bedeli operatör tarafından faturaya yansıtılır, ön ödemeli hatlar için ise mevcut kontöründen otomatik düşerek sipariş gerçekleşir.

Mobil Ödeme

Havale / EFT Ödeme Altyapısı

Kredi kartı ile ödeme yapmak istemeyen müşterileriniz için, Havale / EFT ile ödeme imkanı sunabilirsiniz. Sisteme ödeme bekleniyor olarak düşen bu siparişlerin ödeme süreci tamamlanınca sevkiyatını yapabilirsiniz.

EFT ve Havale ile ödeme sistemi

Özel POS Kampanyaları Tanımlamaları

Bankaların mağazanıza sunduğu özel POS kampanyalarını ürünlerinize yansıtarak fiyat rekabetinde avantaj sağlayabilirsiniz. Belirli bir fiyatın üzerindeki veya kategorideki ürünlere özel taksit oranları tanımlayabilirsiniz.

Özel POS kampanyaları tanımlamaları
Hemen Ücretsiz Deneyin!

Akıllı E-ticaret Paketlerimizi 15 Gün boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz.

Uzman E-ticaret Danışma Hattı : 0850 532 0 333