DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYIN

Entegrasyon Çözümleri

IdeaSoft Akıllı E-ticaret Paketleri ile, bayisi olduğunuz tedarikçilerin ürünlerini sitenize yükleyebilir, muhasebe programları ile entegrasyonlarımızı kullanarak ürünlerinizi ve siparişlerinizi aktarabilirsiniz.

Tedarikçi Ürün Entegrasyonları

Mağazanızda satışa sunmadığınız ürünleri e-ticaret sitenizde satışa sunabilirsiniz. Kendi eklediğiniz ürünler dışında bayisi olduğunuz firmaların datalarını, ürünlerini sitenize ekleyebilirsiniz. Tedarikçilerinizin tüm ürün bilgilerini XML ürün entegrasyonları ile sitenize aktarabilir, kâr marjınızı ekleyerek satışa sunabilirsiniz.

 • Binlerce ürünü tek tuşla aktarım imkanı
 • Stok, fiyat, resim ve diğer bilgileri güncelleyebilme
Tedarikçi ürün entegrasyonları

Muhasebe / ERP Entegrasyonları

Siparişleriniz artmaya başladığında, muhasebe programınıza aktarılması ve faturalandırılması gibi süreçler sizlere vakit kaybettirebilir. Akıllı E-Ticaret Paketleri size entegre olduğu muhasebe programları ile siteniz arasında bir entegrasyon sağlar. Böylece ürünleri sitenize, siparişleri ise muhasebe programınıza tek tuşla aktarabilirsiniz.

 • Muhasebe programından ürün aktarımı
 • Satış siparişlerini muhasebe programına aktarma
 • Logo, Nebim, ETA, Netsis, Micro, Hitit muhasebe programları ile entegrasyon
Muhasebe programları ile entegrasyon

Kargo Firmaları Entegrasyonu

Her sipariş için ayrı kargo takip numarası girmenize olanak sağlar. İlgili kargo takip numarası ile müşterileriniz de kargosunun nerede olduğunu takip edebilir. Kargo takip işlemlerini ve kargo entegrasyonları size sevkiyat süreçlerinizde zaman kazandırır.

 • Otomatik kargo takip kodu oluşturma
 • Müşteri kargo takip durum sorgulama
Kargo takibi ve kargo entegrasyonu

Fiyat Karşılaştırma Siteleri ile Entegrasyonlar

Hangi ürün, en uygun fiyata hangi mağazadan satın alınır ve hangi mağazanın yorumları daha olumlu v.b. bilgiler, şeffaf olarak fiyat karşılaştırma platformlarında paylaşılır. Siz de bu platformlar ile entegre bir şekilde çalışabilir, sitenize trafik sağlayarak satışlarınızı artırabilirsiniz.

 • Anlık fiyat ve stok bilgilerinin iletilmesi
 • Filtreleme ile seçeceğiniz ürünlerin aktarımı
Fiyat karşılaştırma siteleri ile entegrasyon çözümleri

Toplu SMS / Mail Entegrasyonları

Toplu SMS sistemi ile sipariş veren bir müşterinizin, siparişi hakkındaki durum ve kargo bilgilerini otomatik SMS bildirimi ile takip etmesini sağlayabilirsiniz. Düzenli olarak göndermek istediğiniz bültenler ve kampanyalar için de çözümler sunar.

 • Müşteri SMS kabul seçeneklerini düzenleme
 • E-Posta listesi ile data toplama
SMS ve E-Posta Pazarlama
Hemen Ücretsiz Deneyin!

Akıllı E-ticaret Paketlerimizi 15 Gün boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz.

Uzman E-ticaret Danışma Hattı : 0850 532 0 333