DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYIN

Özel E-Ticaret Yazılımı

E-ticaret projenizde sizin için gerekli olan tüm ihtiyaçlarınızdan yola çıkılarak hazırlanan IdeaSoft Exclusive hizmeti ile işletmenizi, markanızı e-ticaret dünyasına hazırlıyoruz. Gerekli tüm altyapı hizmetleri ile beraber size özel tasarımlar, yerinde eğitimler ve özel destek hattı ile sizi bir adım öne taşıyoruz.

Gelişmiş E-Ticaret Yazılımı

Gelişmiş E-Ticaret Yazılımı

IdeaSoft’un geliştirdiği tüm modülleri ve özellikleri eksiksiz kapsayan özel Exclusive Paket sayesinde rakiplerinizden bir adım önde olun. Dilediğiniz tüm işlemlere cevap veren özellikler ile yazılımınız sizi değil, siz yazılımınızı yönetin.

Konsepte Özel Tasarım

Markanıza Özel Konsept Tasarım

Standart tasarımlar ve temalar kullanmak istemiyorsanız, IdeaSoft tasarım ekibinin size özel hazırlayacağı özgün tasarım ve kurumsal kimlik çalışmalarıyla, diğer sanal mağazalardan farklı bir görünüme sahip olun. Rakiplerinizden kolayca ayırt edilmenizi sağlayacak, dinamik konsept tasarımınızla benzersiz olmanın keyfini sürün.

Mobil Site ve Tasarımı

Mobil Site ve Tasarımı

Size özel olarak düzenlenen mobil e-ticaret siteniz ile, teknolojinin ulaştığı her alanda, özgün bir şekilde tüketicilerinize sanal mağazanızı ve ürünlerinizi sunma ayrıcalığını yaşayın. Uygulama gibi çalışan mobil siteniz sayesinde, tüketicilerinize daha kolay bir kullanım imkanı sunun.

Özel E-Ticaret Danışmanlığı

Özel E-Ticaret Danışmanlığı

IdeaSoft’un tecrübeli ekibinden Exclusive hizmet kapsamında danışmanlık hizmeti alın. Danışmanınızın size özel hazırlayacağı inceleme ve raporlar ile sitenizin mevcut durumu hakkında yönlendirmeler alarak, satışlarınızı artıracak gözden kaçırdığınız noktalara dokunun.

ERP / Muhasebe Entegrasyonu

ERP / Muhasebe Entegrasyonu

Uzman IdeaSoft yetkilileri tarafından, E-Ticaret sitenizle entegre etmek istediğiniz programların incelenmesi ve entegrasyon işlemlerinin sağlanmasının ayrıcalığını yaşayın. Size özel sunulan bu imkan sayesinde firmalar arasında iletişim sağlama zahmetinden kurtulun, profesyonel ekiplerin sizin adınıza tüm işleyişi koordine etmesinin keyfini sürün.

Destek ve Yerinde E-Ticaret Eğitimi

Destek ve Yerinde E-Ticaret Eğitimi

Size özel tanımlananan telefon hattı üzerinden özel destek alın. Taleplerinizin önceliklendirilmesi ve yerinde özel eğitimler ile süreçlerinizi hızlandırın. Yazılı olarak da faydalanabileceğiniz özel destek hizmeti sayesinde ekibimizi yanınızda hissedin.

IdeaSoft Exclusive Bilgi Formu

Detaylı bilgi için aşağıdaki formu doldurun, e-ticaret sitenizi IdeaSoft Exclusive kapsamında projelendirelim.

En Büyük Rakipleriniz IdeaSoft’u Tercih Etti.

Siz de hemen bugün işinizi internete taşıyın!