DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYIN

IdeaSoft ile İnternetten Ürün Satmak Çok Kolay!

Siz de işinizi hemen internete taşıyın, satışlarınızı katlayın!

IdeaSoft - PayU ile Entegre E-ticaret Paketleri

IdeaSoft Akıllı E-ticaret Paketleri, PayU Ödeme sistemleri ile tam entegre olarak çalışmaktadır. Bankalardan sanal POS almak ile uğraşmadan 7 farklı karta taksit imkanını e-ticaret sitenizde sunabilirsiniz.

İnternetten Cep Telefonu Satın!

İhtiyacınız olan herşey IdeaSoft Akıllı Eticaret Paketlerinde. Siz de cep telefon modellerinizi sitenizde satışa sunun!

İnternetten Hırdavat ve Endüstriyel ürünler satışı yapın!

Akıllı e-ticaret paketleri ile birçok hırdavatçı ve endüstriyel ürün satışı yapan firma işini e-ticaret'e taşıdı ve online satışa başladı. İhtiyaçlarınızı biliyoruz ve sektörünüzün ihtiyaç duyacağı tüm özellikleri bir pakette sizlere sunuyoruz.

İnternetten Bilgisayar ve aksesuarlarını satmak artık çok kolay.

Yüzlerce firma işini e-ticaret'e taşıdı ve bilgisayar, tablet, cep telefonu veya aksesuarlarını satmak için sanal mağazalarını oluşturdu. Sizin de bir sanal mağazanız olsun ve ürünlerinizi siz de internette satışa sunun!

İnternetten Elektronik ürünlerinizi satışa sunun!

Birçok farklı alanda elektronik ürün satışı yapabileceğiniz, kendinize özel bir sanal mağaza kurabilirsiniz. Müşterilerinizi yeni e-ticaret sitenize yönlendirebilirsiniz.

İnternetten Tekstil ürünlerinizi online mağazanızda satışa sunun!

Birçok tekstil markası, modeli internet üzerinden satın alınıyor. Siz de ürünlerinizi oluşturacağınız e-ticaret mağazanızda satışa sunun ve satışlarınızı artırın.

İnternetten Anne ve Bebek ürünlerinizi satışa sunun!

Mağazanızda satışa sunduğunuz, stoklarını tuttuğunuz ürünlerinizi artık e-ticarete taşımanızın ve satışa başlamanızın zamanı geldi. Anne ve bebek ürünlerinizi kendi sanal mağazanızda satışa sunmaya başlayın.

İnternetten Beyaz Eşya satmak artık çok kolay.

Beyaz eşya, küçük ev aletleri ve birçok ürününüzü kendi e-ticaret sitenizde satışa sunabilirsiniz. Bugün e-ticaret sitenizi açıp satışa başlayabilirsiniz.

Hac ve Umre Malzemeleri satmak artık çok kolay!

Fiziki mağazanızdan sattığınız ürünleri, farklı il ve bölgelerdeki müşterileriniz de oluşturacağınız e-ticaret sitenizden satın alabilir. Siz de mağazanızı oluşturarak yeni müşteriler kazanabilirsiniz.

İnternetten Saat markaları satmak artık çok kolay!

Kol saati marka ve modellerinizi internetten satmak için gerekli özelliklerin tümü IdeaSoft Akıllı E-ticaret Paketlerinde. Siz de bay/bayan saatlerinizi e-ticaret sitenizde satışa sunun!

Tesettür giyim ürünlerinizi internette satışa sunun!

Tesettür giyim e-ticarette de büyüyen bir trend. Siz de giyim modellerinizi ve ürünlerinizi kendi sanal mağazanızda satışa sunabilir, yeni müşteriler kazanabilirsiniz.

İnternette Parfüm satışı yapmak artık çok kolay!

E-ticaret ile kullanıcılar bildiği ve kullandığı parfümleri internet üzerinden kolayca alabiliyor. Fiziki mağazanızdaki stoklarınızı internet siteniz aracılığı ile satışa sunabilirsiniz.

Yöresel ürünlerinizi internetten satışa sunun!

İnsanlar artık doğal ürünleri ve organik ürünleri kendileri ve çocukları için arıyorlar. Ürünlerinizi sadece mağazanızı ziyaret edenlere değil, internet müşterilerine de açın, satışlarınızı artırın.

İnternette Pırlanta satışı yapmak artık çok kolay!

Her araştırma'nın ve kararın ucu artık internete değiyor. Siz de ürünlerinizi kendi pırlanta sitenizde tanıtın, anlatın ve satışa sunun. Satışlarınızı artırın.

İnternette Aksesuar satışı yapmak IdeaSoft ile çok kolay!

Ürünlerinizi sadece fiziki mağazanızı ziyaret eden kullanıcılara saklamak yerine, kendi aksesuar online mağazanızda tüm Türkiyeye satışa sunun!

İnternetten Çeyiz ürünleri satışa sunun!

Her yeni evlenecek çift mutlaka internet araştırması sırasında birçok konuya karar veriyor. Siz de ürünlerinizi e-ticaret sitenizde sergileyerek, yeni müşteriler kazanabilirsiniz.

İnternette Çocuk ürünleri mağazası açın!

Sadece dükkanınızın veya mağazanızın önünden geçen kullanıcıları değil, tüm Türkiye'yi hedefleyin ve bir e-ticaret sitesi kurarak, kendi ürünlerinizi satışa sunun.

İnternette Çanta satmak artık çok kolay!

Tüm çanta modellerinizi, yeni serilerinizi kendi e-ticaret sitenizde satışa sunun ve tüm Türkiye'ye satış yapma fırsatını yakalayın.

İnternetten Mobilya satmak artık çok kolay!

Mobilya modellerinizi kendi e-ticaret sitenizde de sergileyebilir ve satışa sunabilirsiniz. Online müşteri kazanabilir, satışlarınızı hem online hem de offline gerçekleştirebilirsiniz.

Organik Ürünlerinizi internette satışa sunun!

Organik ürünlere olan talep gün geçtikçe artış gösteriyor, siz de ürünlerinizi kendi online satış sitenizde satışa sunabilir ve yeni müşteriler kazanabilirsiniz.

İnternetten Hediyelik Eşya satmak artık çok kolay!

Ürünlerinizi fiziki mağazanızda satışa sunarken aynı anda e-ticaret sitenizde de yeni kullanıcılara sunabilirsiniz. Sosyal medya'nın da etkisi ile yeni müşteriler kazanabilirsiniz.

İnternette Ayakkabı Satmak artık çok kolay!

Ayakkabı modellerinizi kendi e-ticaret sitenizde satışa sunabilirsiniz. Yeni modellerinizi, sezon indirimlerinizi online satış mağazanız aracılığı ile duyurabilirsiniz.

İnternetten Oto Yedek Parça satmak artık çok kolay!

Onlarca otomobil markası ve binlerce araç modeli bulunuyor. Tüm stoklarınızı e-ticaret sitenizde satışa sunabilir ve tüm Türkiye'ye satış yapabilirsiniz.

İnternetten kozmetik satmak artık çok kolay!

İnternetten kozmetik satışına başlamak artık çok kolay. Süreçlerinizde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm özellikler IdeaSoft Akıllı Eticaret Paketlerinde. Siz de kozmetik ürünlerinizi açacağınız sanal mağazanızda satışa sunun!

İnternetten ürün satmak için gerekenler nelerdir?

E-ticaret'e yeni başlıyor olabilirsiniz. E-ticaret süreçlerinizde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm araçlar ve özellikleri Akıllı E-ticaret Paketleri ile sizlere sunuyoruz.

Av ve Kamp malzemelerinizi internette satışa sunun!

Fiziki mağazanızdaki av ve kamp marka ve modellerinizi kendi e-ticaret siteniz aracılığıyla tüm Türkiye'ye satışa sunun. Müşterilerinizi ve satışlarınızı artırın.

İnternetten Takı satışı yapmak artık çok kolay!

El yapımı takılarınızı veya marka modellerinizi kendi online mağazanızı açarak, internette satışa sunabilirsiniz. E-ticaret siteniz aracılığıyla yeni müşterilere ve yeni satışlara ulaşabilirsiniz.

İnternetten online ürün satışı yapın!

Dilediğiniz kategoride veya sektörde siz de kendi mağazanızı kurabilir ve ürünlerinizi tüm Türkiye'ye satışa sunabilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm özellikleri e-ticaret paketlerimizde bulunmaktadır.

İnternette Oyuncak Mağazası Kurun!

Fiziki mağazanızda bulunan stoklu ürünlerinizi IdeaSoft ile oluşturacağınız kendi e-ticaret sitenizde satışa sunabilirsiniz. Yeni müşteriler kazanarak satışlarınızı artırabilirsiniz.

İnternetten Elbise satmak artık çok kolay!

İnternetten elbise ve tekstil ürünlerinizi satışa sunabilirsiniz. Marka ve modellerinizi kendi e-ticaret sitenizde sergileyebilir yeni müşteriler kazanabilirsiniz.

İnternetten Eşarp satmak artık çok kolay!

Eşarp marka ve modellerinizi kendi e-ticaret sitenizde satışa sunabilir ve böylece tüm Türkiye'ye ürünlerinizi satışa sunabilirsiniz.

Siz de İşinizi E-ticaret’e Taşıyın!

Akıllı E-ticaret Paketlerini 15 gün ücretsiz deneyin. Kendi e-ticaret sitenizi oluşturun!

Uzman E-ticaret Danışma Hattı : 0850 532 0 333