DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYIN

Müşterilerimizden Yorumlar

IdeaSoft’la ilgili beni en çok etkileyen konu beklentileri doğru algılamak için yakın çalışmaya gayret gösteriyorlar. İşlerinde uzmanlar, deneyimliler ve hepsinden önemlisi çok hızlı destek ve çözüm sağlayan müthiş bir ekipleri var. Ürünlerine gelince; Anahtar teslim veya özelleştirerek yararlandığımız çözümlerin tümünde beni şaşırtmayı başardılar. Fonksiyonel ve güzel arayüzlere sahip uygulamaları her seferinde kısa sürede geliştirebildiler. Tek seferde doğru çözümü yakalamayı iyi biliyorlar. E-Ticaret deyince ben çevreme sadece IdeaSoft’u öneriyorum.

Ünsal YAVUZ Sabancı Üniversitesi

“TÜRK HAVA YOLLARI” olarak kurum içi promosyonların dağıtımında kullandığımız program IdeaSoft’un deneyimli personlelleri tarafından her ayrıntı düşünülerek yapıldı. Kurumsal kullanıma göre uyarlanan program, tüm isteklerimize cevap verecek şekilde ayarlandı. Avrupan’nın en iyi Havayolu’yla çalışmak için Türkiye’nin en iyisi olmak gerekir. IdeaSoft bunu en iyi şekilde başardı.

İclal Şahin BAYINDIRTürk Hava Yolları

2007 yılında IdeaSoft firmasından hizmet almaya başlayarak satışlarımızı beklenenin çok üzerinde, %200 oranında arttırdık. İnternette devamlılık arıyorsanız, sadece paketi satıp kenara çekilmeyen, altyapısını güncelleyen, size yol gösteren, çözüm bulan, tecrübeli, kaliteli bir firma ve iyi insanlarla çalışmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Emrah DURASI E-Hırdavat

IdeaSoft, e-ticaret sitemizin kurulumundan bugüne kadar hızlı destek ve başarılı yazılımı ile her zaman arkamızda oldu. Kendi yüklü operasyonel faliyetlerimiz arasında bizi hiç bir teknik detay ile uğraştırmadılar. Bu da bizi Türkiye’nin en başarılı pırlanta sitesi olma yolunda önümüzü açtı. Kendilerine çok çok teşekkür ederiz.

Berkay ALTUNBAYRoberto Pırlanta

Bellona online satış hizmetine “bellonastore.com.tr” ile başladı. Boydak Holding bünyesinde üretim ve pazarlama faaliyetlerine devam eden, sektörünün lider markalarından olan Bellona, teknolojik yenilikleri ile büyümeye devam ediyor. Yurt içi ve yurtdışı pazarlarda yaygın bayi ağı ile müşterilerine ulaşan Bellona, sanal pazardaki yerini “bellonastore.com.tr” ile alıyor.

Özellikle ev tekstili, halı ve aksesuar gruplarında online alışveriş imkanı sağlayan Bellona, anlaşmalı kredi kartları ile peşin fiyatına 12 taksit ve bütün ürünlerde ücretsiz kargo seçeneği ile sanal pazarda şimdiden en çok tercih edilen marka olmaya başladı.

BellonaStore projesi IdeaSoft Akıllı E-Ticaret altyapısı kullanılarak hazırlanmıştır. IdeaSoft ‘un profesyonel ekip ve hizmet anlayışının yayında kendisini kanıtlamış yazılım altyapısı en büyük tercih sebebi olmuştur. Proje kapsamında SAP ERP ile entegre çalışabilecek bir yapıya sahip olan BellonaStore için çalışmalar WEB ve ERP yazılım departmanlarımız tarafından hazırlanmıştır.

Bellonastore projesi yazılım altyapısı yanında lojistik ve müşteri hizmetleri anlamında da birçok fiziki süreçleri bünyesinde barındıran bir projedir. Lojistik ve müşteri hizmetleri merkezi olarak perakende şirketlerimizden Anadolu Dörtler Mobilya A.Ş. tüketicilerimize hizmet vermektedir.

Ali NARİN BOYDAK HOLDİNG | Bellonastore.com.tr

E-ticaret sektörüne 2011 yılında giriş yapan bir firmayız ve bu girişi IdeaSoft altyapılarını kullanarak yaptık. İşlerinde uzmanlar, deneyimliler ve hepsinden önemlisi çok hızlı destek ve çözüm sağlayan müthiş bir ekipleri var.İşten anlayan süper ortak.Başarılarınızın devamını dilerim.

Tuncay KORKMAZERAksesuar Ürünleri

IdeaSoft ile çalışmak bize ayrıcalıklar kazandırdı. Sitemizin düzenlemesinden tutunda sitemizin hareketliliğine kadar birçok konuda ayrıcalıklar sağladı. IdeaSoft ile çalışmaktan memnunuz herkese de tavsiye ediyoruz.

Kamuran AYDINAteş Anıt Fotoğrafçılık

IdeaSoft’un yazılımlarını yaklaşık 4 yıldır kullanıyoruz. Hiç bir zaman pişmanlık duymadık. Kısacası IdeaSoft ile büyüdük.

Birol ÇİLBursa Kartuş

IdeaSoft teknik destek konusunda çok iyi. Her şey zamanında yapılıyor. Bence işlerin hakkını yeterince veriyorlar. Onlara saygı duyuyorum.

Oğuzhan ÖZTÜRKDermotime

IdeaSoft her zaman sadece yapabileceği işe söz veren, dürüst, yaptığı işin arkasında duran, işi temiz yapan, kendisini devamlı güncelleyen profesyonel bir firmadır. Kesinlikle tavsiye ederim.

Latif CÜCEE-Fidancım

IdeaSoft, e-ticareti mümkün olduğunca pratik hale getiren, işlevsel, güncel ve etkili bir yazılım sistemi. IdeaSoft aracılığıyla firmamızı internette etkin şekilde tanıtabiliyor ve müşterilerimize aktif bir hizmet sunabiliyoruz. IdeaSoft’un e-ticaret sistemlerindeki gelişmeleri yakından takip ediyor olması firmamızın internetteki rekabet gücünü artırıyor. İşbirliğimizin uzun süre devam etmesini arzuluyoruz.

Harun ÖZDENElektrikdeposu.com

Şirketimizin e-ticaret iş ortağı olarak IdeaSoft’u seçtiğimizden bugüne kadar birlikte çok yol kat ettik, yeni açıldığımız bu alanda kafamız soru işaretleri ile doluyken IdeaSoft’tan aldığımız destek ve kaliteli hizmet bizi hedeflediğimiz yolda çok ilerilere taşımıştır. Bu nedenle kendilerine güveniyor ve gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

Hasan BERBERKargiliMobilya.com.tr

Öncelikle IdeaSoft’a güveniyoruz, en önemlisi bu. Destek sistemi mükemmel, sorun yaşatmadığı için teşekkür etmek istiyoruz. Teşekkürler IdeaSoft.

Ekrem AKGÜLAypax.com.tr

Bir e-ticaret sitesindeki en önemli unsur destek’tir. IdeaSoft’un sürekli kendini yenileyen yazılımı ve 7/24 çalışan destek ekibi beni onlara bağlayan ana sebeptir.

Evren MACUNTablo360.com

Hizlimalzeme.com isimli e-ticaret sitemi açarken ekleyeceğim ürünlerin seçenekleri nasıl fiyatlandırırım diye kara kara düşünüyordum. Çünkü IdeaSoft ile tanışana kadar çalışmış olduğum e-ticaret sitesi altyapı dağıtıcıları ki burada isim vermek istemiyorum bu soruma cevap vermekten uzak hayal güçleri ile bile çözüm bulamayacak kadar pasiftiler. 2008 yılının sonlarına doğru tanıştığım IdeaSoft; ne demek istediğimi anlayan ve hemen gerekli güncellemelerle sitenizi ve alt yapısını sürekli güncel tutan bir firmadır. IdeaSoft veri tabanından şimdiye kadar 5 e-ticaret sitesinin alımına aracılık ettim.

Memnuniyetimin bilinmesi ve insanların daha çok kandırılmadan e-ticaret yapması için tavsiyem IdeaSoft’tur. E-ticarete yeni başlayarak olanlara bir tavsiye; site alarak e-ticarete başlamak değil, sitenizin güncellemelerle her an taze kalması sizi Google ve satışlarınızda yukarı taşır.

Serkan PAÇAHızlı Malzeme

İnternet sitesi kurmaya karar verince konu ile ilgili çalışma yapan yazılım firmalarını araştırmaya koyuldum. Bir kaç günlük araştırmanın sonunda IdeaSoft yazılım paketi örnek programını düşündüğüm işime uyguladım. Aradığım bütün özelliklerin IdeaSoft yazılımı tarafından karşılandığını görünce tereddütsüz aldım.

Ay içerisinde sitemden satış yapmaya başladım. Her satış işleminden sonra doğru program tercihinde bulunduğumu gülümseyerek hatırlıyorum ve içimden teşekkürler IdeaSoft demekten kendimi alamıyorum. Teknik desteği ve ürettikleri çözümlerle, Tüm dostlarıma tavsiye edebileceğim bir yazılım.

Selim TUNÇBİLEKDecole Kozmetik

Siz de 15 Gün Ücretsiz Deneyebilirsiniz.

Demo formu doldurun, hemen sizi arayalım!