DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYIN

E-ticaret sitesi nasıl yapılır?

Fiziki mağazası bulunan işletmelerin aynı zamanda bir e-ticaret sitesinin bulunması önemlidir. Mağazanıza gelen müşterilerinizin tekrar alışveriş yapmak istediğinde sizlere ulaşabilmesi ve e-ticaret siteniz üzerinden sipariş verebilmesi önemlidir. Müşteri kazanmak ne kadar zor ise, mevcut müşterilerinizi de kaybetmek bir o kadar kolaydır.

 

İşletmelerin, mağaza ve firma yöneticilerinin sürekli aklında acaba e-ticaret nasıl yapılır? E-ticaret sitesi nasıl kurulur? E-ticaret sitesi kurmanın maliyetleri nelerdir? E-ticaretin faydaları nelerdir? gibi sorular geçmektedir.

Özetle e-ticaret nasıl yapılır?

Kısaca özetlemek gerekirse, E-ticaret sayesinde kendi ürünlerinizi mevcut müşteri kitlenize ve yeni müşteri adayınız olan kullanıcılara pazarlayabilirsiniz. E-ticaret sayesinde markanız ve firmanız internetten alışveriş yapan kullanıcılar tarafından daha fazla bilinir ve bu da satış adetlerinize olumlu olarak yansır.

E-ticaret sitesi nasıl yapılır ve yayına alınır?

E-ticaret yapmak için ihtiyacınız olan, satışa sunabileceğiniz ürünlerinizin olması ve bunları satışa sunacağınız bir e-ticaret sitenizin olmasıdır. E-ticaret sitesi yapmak için bir yazılımcıya veya e-ticaret tasarımına ihtiyacınız olmadığı gibi, özel bir yazılım, tasarım yaptırmak için onbinlerce dolar harcamanıza gerek yoktur. IdeaSoft’un sunduğu e-ticaret paketleri ile çok düşük maliyetler ile de e-ticaret sitenizi yapabilirsiniz.

 

10 yılı aşkın e-ticaret tecrübemiz ile bugüne kadar 5.000’den fazla işletmeyi e-ticaret ile buluşturarak, satışlarını arttırmalarına ve işlerini e-ticarete taşımalarına yardımcı olduk.

 

Siz de e-ticaret paketlerimizi inceleyebilir ve sektörünüz için uygun olan çözümleri e-ticaret danışmanlarımız ile görüşerek bugün e-ticaret’e başlayabilirsiniz.

İlgili Yazılar:

Ücretsiz E-ticaret Danışma Hattı

Lütfen aşağıdaki kısa formu doldurun. Uzman danışmanlarımız sizinle irtibata geçsin.

Sizin de bir E-ticaret Siteniz Olsun!

IdeaSoft ile İşinizi E-ticarete Taşıyın. Satışlarınızı Artırın!

Uzman E-ticaret Danışma Hattı : 0850 532 0 333