DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYIN

Yandex.Market ürün ve fiyat karşılaştırma sistemi

Yandex.Market ürün ve fiyat karşılaştırma sistemi

Yandex’in farklılaşmak için yeni birçok servisini Türkiye’de hizmete açtığını biliyoruz. Daha önce sizlere Yandex.Metrica servisini ve e-ticaret sitelerine sağladığı avantajları yazmıştık. Yeni bir hizmet olan Yandex.Market artık ürün arayan kitlelere daha kapsamlı cevaplar verecek, fiyat karşılaştırmalarına olanak sağlayacak ve farklı filtre seçenekleri sunacak.

Yandex.Türkiye’nin market.yandex.com.tr olarak adreslediği Yandex.Market aslında ülkemizde yeni hizmete girdi. Hizmet verdiği diğer ülkelerde daha önce yayına alınan bu servis e-ticaret sitelerindeki ürünlerin fiyatlarına, özelliklerine ve müşteri yorumlarına hızlıca erişebilmeyi mümkün kılıyor.

Yeni açılan bu hizmet şuanda 500’den fazla e-ticaret sitesini içeriyor. İçlerinde IdeaSoft kullanıcıları’nın da yer aldığı Yandex.Market 970 farklı ürün kategorisinde hizmet veriyor ve tıpkı bir e-ticaret sitesinde arama yapılıyormuş gibi hızlıca sonuçları ve özellikleri sunabiliyor.

Yandex.Market nasıl çalışıyor?

 

Yandex.Market ziyaretçileri, görmek istediği markaları veya ürün kategorileri arasından seçim yaptıktan sonra, teknik özellikler ve fiyat filtreleri aracılığıyla seçim yelpazesini daraltabilecek, belirli bir ürün,model veya satıcı hakkında yapılan yorumları da inceleyerek kendilerine en uygun seçeneği belirleyebiliyor. Ziyaretçi seçimlerini yaptıktan sonra ilgili e-ticaret sitesine yönlendiriliyor ve sipariş sürecine e-ticaret sitesi üzerinden devam etme olanağı buluyor.

Yandex.Market içerisinde IdeaSoft kullanıcıları ürünlerini nasıl sergileyebilir?

IdeaSoft kullanıcısı olan sanal mağaza sahiplerinin şuanda herhangi bir çalışma yapmasına gerek bulunmuyor. Ürün kategorileri uygun olan kullanıcılarımız yavaş yavaş Yandex.Market içerisinde yerini almaya başladı ve zaman içerisinde Yandex.Market şartlarına ve kategorilerine uygun olan e-ticaret sitelerimiz de Yandex.Market içerisinde yerlerini alacaklardır. IdeaSoft olarak kullanıcılarımızın ürün satışlarına ve trafik sağlayabilecekleri olasılıkları biz sizler için değerlendiriyor ve bu konuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar:

Etiketler: yandexyandex servisleri
Siz de İşinizi E-ticaret’e Taşıyın!

Akıllı E-ticaret Paketlerini 15 gün ücretsiz deneyin. Kendi e-ticaret sitenizi oluşturun!