DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYIN

IdeaSoft – Visera İş Ortaklığı

IdeaSoft – Visera İş Ortaklığı

Visera, e-ticaret yapan KOBİ’lerin muhasebeyle ilgili ihtiyaçlarını karşılayabilecek ve IdeaSoft Akıllı E-Ticaret Paketleriyle %100 uyumlubir ticari yazılım üretti.

Bir çok ticari yazılım hali hazırda e-ticaret yapan firmaların,online kanallarındaki isteklerini tam manasıyla cevaplayamazken Visera Yazılım sektördeki bu açığı görerek kullanımı çok kolay ve aynı zamanda daha uygun fiyatlarla satışa sunduğu yazılımları ile sektördeki bu açığı kapatmayı hedefliyor.

Hem internet üzerinden, hem de mağazalarınızdan yapılan satışları anlık olarak takip edebilme imkanı sunan Visera Yazılımın IdeaSoft ile tam entegre olarak çalışan 4 farklı ürünü bulunuyor.Bu yazılımla hem fiziksel ticaretinizi, hem de e-ticaret sitenizdeki satışlarınızı rahat bir şekilde yönetebilirsiniz.

visera-ideasoft-muhasebe-entegrasyonu

Visera ile Diğer Ticari Yazılımlardan Farklı Olarak Neler Yapabilirsiniz?

  • Ticaret sisteminizde bulunan tüm ürünlerinizi ve bu ürünlere ilişkin tüm verilerinizi tek tuşla Visera Ticari Yazılımı’na aktarabilirsiniz.
  • Veya ticari yazılımınızda bulunan tüm ürünlerinizi tek tuşla e-ticaret sisteminize aktarabilirsiniz
  • Gelen tüm siparişleri tek bir tuş ile faturalandırabilir ve çoklu fatura basabilirsiniz.
  • Anlık, stok, cari, kasa gibi takipleri yapabilir ve bunları özelleştirebilirsiniz.
  • İnternet üzerinden gelen siparişi faturalandırırken otomatik cari oluşturabilirsiniz ya da mevcut cariye ikinci, üçüncü… satış olarak otomatik kaydedebilirsiniz.
  • Sanal POS’larınızdan geçen işlemlerde ne kadar komisyon ödediğinizi Visera üzerinden takip edebilir ve bunları gider olarak kaydedebilirsiniz.
  • Kapıda ödeme ve kargo maliyetlerini görüntüleyebilirsiniz.
  • SEO bilgilerini otomatik oluşturup, sitenize aktarabilirsiniz.

Ve bunun gibi bir çok özelliği Visera Ticari Yazılımları’nda bulabilirsiniz. Ayrıca firmaya göre özelleştirmelerde yapabilen Visera, KOBİ’lerin AR-GE departmanı şeklinde çalışmayı ilke edinerek yoluna hızla devam ediyor.

İsterseniz masa üstünde, isterseniz Microsoft AzureCloud yapısı üzerinde de çalıştırılabilen Visera Ticari Yazılmları e-ticaret sektörüne uygun olması sebebiyle bir çok KOBİ tarafından tercih ediliyor.

İş ortağımız Visera Yazılım’ın özellikleri hakkında daha fazla bilgi almak avantajlı fiyatlardan yararlanmak için tıklayınız.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar:

Siz de İşinizi E-ticaret’e Taşıyın!

Akıllı E-ticaret Paketlerini 15 gün ücretsiz deneyin. Kendi e-ticaret sitenizi oluşturun!