DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYIN

Ütopya E-ticaret’e başlıyor. Ürünler artık internetten satılacak.

Ütopya E-ticaret’e başlıyor. Ürünler artık internetten satılacak.

TV8 Televizyon kanalı’nın sevilen programlarından Ütopya, e-ticarete başlıyor. Yarışmacılar el emeği ürettikleri ürünleri internetten Ütopya dükkanında satışa sunacaklar ve gelir elde etmeye çalışacaklar.

Programın konsepti gereği yarışmacıların dışarı çıkmaları yasak fakat geçimlerini sürdürebilmeleri için üretmeleri ve bu ürünleri satmaları gerekiyor. Programı takip eden kısıtlı sayıda ziyaretçi, yarışmacıları yerinde ziyaret edebiliyor ve ürettikleri ürünleri yerinde satın alabiliyor.

Ütopya Dükkanı ile e-ticaret’e adım atıyorlar.

Yarışmacılar, ürettikleri ürünleri Türkiye’nin her yerindeki sevenlerine ve destekleyenlerine ulaştırmaları için en doğru mecra olan e-ticareti tercih ederek, daha fazla gelir elde etmeyi ve daha farklı şeyler üretebilmeyi hedefliyor.

Milyonlarca kişi tarafından izlenen ve takip edilen bir programda, günde 25-50 kişiye seslerini duyurmaları ve ürünleri satabilmeleri tabi ki yeterli olmuyor. E-ticaret ile ürünlerini satın almak isteyen herkese ulaşabilmeyi hedefleyen Ütopya yarışmacıları, seçtikleri doğru modelde bakalım ne kadar başarı sağlayabilecekler.

Siz de ürünlerinizi tüm Türkiyeye satmak istermisiniz?

E-ticaret sitesi açmak ve kurmak için siz de bir adım atabilir ve IdeaSoft Akıllı E-ticaret paketlerini 15 gün boyunca siz de ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar:

Siz de İşinizi E-ticaret’e Taşıyın!

Akıllı E-ticaret Paketlerini 15 gün ücretsiz deneyin. Kendi e-ticaret sitenizi oluşturun!