DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYIN

Sanal mağazanız için Instagram’ı nasıl kullanabilirsiniz?

Sanal mağazanız için Instagram’ı nasıl kullanabilirsiniz?

Güven Rehberi Türkiye pazarına 2013 yılı sonunda Aslanoba Capital’den aldığı yatırımla giren online mağazaların sistemlerine entegre olarak alışveriş yapan müşterilerden değerlendirmeler toplayan ve mağazalar için güvenilirlik ve müşteri memnuniyeti referansı oluşturan bir SaaS şirketidir.

Şirket aynı zamanda Google’ın ABD’de yürüttüğü TrustedStores programlarının benzeri olan Güvenilir Online Mağaza Sertifika Programlarıyla güven ortamı yaratarak online alışverişten uzak duran tüketicileri de sektöre çekmek ve Türkiye e-commerce pastasını büyütmek için çalışmaktadır.

Online değerlendirmelerin, satın almayı belirleyen bir unsur haline geldiği günümüzde, dünyadaki tüketicilerin %70’i online tüketici değerlendirmelerine güvenmektedir,bu oran her yıl yaklaşık %15 yükselmektedir.(Nielsen Araştırması) Daha fazla bilgi için burayı tıklayınız.

Sadece online ticarette değil fiziki ticarette de müşteriler önce online ortamlardan sizi,markanızı ve sizin hakkınızda söylenenleri araştırıyor.Olumlu ve olumsuz yorumları değerlendirerek satın alma kararını veriyor. Güvenrehberim.com ile , potansiyel müşterilerinizin sizi daha iyi tanımasını sağlayarak yeni müşteriler kazanabilirsiniz.

Güven Rehberi’nin Faydaları Nelerdir?

  • Hızlı ve güvenilir tüketici değerlendirmeleri toplarsınız.
  • Güvenilir Online Mağaza Sertifikalarınız ile Ziyaretçi/Müşteri dönüşüm oranınızı %35’e kadar artırırsınız. Arama motorlarında marka ile yapılan araştırmalarda, “marka şikayet”, “marka müşteri yorumları” , “marka güven” kelimeleri için profil sayfanızın SEO çalışmaları ile diğer içerik sağlayıcı sitelerin önün de yer alır şikayet sitelerinin negatif etkisini yok edersiniz.
  • Güven Rehberi CRM: Yönetim panelinizden tüm müşteri değerlendirmelerinizi anlık takip edebilir, hangi kategoride nasıl bir değerlendirme aldığınızı raporlayabilir, sevkiyat hızınızı, ürünlerinizin kalite memnuniyetini ve müşteri hizmetlerinizin ne kadar iyi çalıştığını gerçek müşteri değerlendirmeleri ile sürekli kontrol altında tutabilirsiniz. Müşterilerinizle yönetim paneliniz üzerinden iletişime geçebilir, sorularını cevaplayabilir ve müşteri ilişkilerinizi yönetebilirsiniz.
  • Yandex.market uygulamasında marka puan ve yorumlarınız otomatik olarak yer alır.
  • Google aramalarında marka profil linkiniz rating yıldızlarınız ve inceleme sayınız ile birlikte görülür.
  • GüvenRehberi.com daki 40’ın üzerinde kategoride marka profil sayfanızı listeleyebilir, potansiyel müşterilerinizle iletişime geçebilir, işinizi ne kadar iyi yaptığınızı gösterebilirsiniz.
  • Sosyal Medya Entegrasyonu ile markanızın ve memnun müşterilerinizin değerlendirmelerini Facebook ve Twitter da daha çok görünmesini sağlarsınız.

Güven Rehberi’ne nasıl katılabilirim?

Güvenrehberi.com’un ideasoft müşterilerine özel fiyatlarından faydalanmak istiyorsanız başvurunuzu buraya tıklayarak yapabilir,kolayca kullanmaya başlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar:

Etiketler: Dijital pazarlamaSosyal medya pazarlama
Siz de İşinizi E-ticaret’e Taşıyın!

Akıllı E-ticaret Paketlerini 15 gün ücretsiz deneyin. Kendi e-ticaret sitenizi oluşturun!