DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYIN

Paypal, PayU, Iyzico, iPara, TurkPOS… E-ticaret siteniz için en uygun ödeme sistemi hangisi?

Paypal, PayU, Iyzico, iPara, TurkPOS… E-ticaret siteniz için en uygun ödeme sistemi hangisi?

Online alışveriş, internet kullanıcıları için pek çok büyük kolaylık sağlıyor. Bu nedenle, her yıl bu alanda satış hacmi artarken, online alışveriş markalarında da yeni alternatifler karşımıza çıkıyor. Avantajlar ve değişimler dünyasının kapılarını aralayan e-ticaret, internet kullanıcılarına tüm bu cazip fırsatların yanı sıra, geniş ürün yelpazeleri, anlık bildirimlerle markalara dair güncel bilgiler ve çok daha fazlasını sunuyor. Ancak, girişimciler kendileri açısından e-ticarette aynı kolaylıklara sahip olamayabiliyorlar.

Bunların başında da ödeme sistemleri yer alıyor. E-ticaret paketlerinin sunduğu tüm ödeme sistemleri, e-ticaret işlerini destekleyecek en ideal altyapıyı her zaman sunamayabiliyor. Dolayısıyla, girişimciler e-ticaret işlerini yönetmekte ve daha karlı bir yol izlemekte zorlanabiliyorlar. Buna karşılık, ideal e-ticaret paketine sahip olmak girişimcilere ödeme sistemlerinde alternatifler sunarak, çalışmalarını destekliyor.

Peki, hangi ödeme sistemleri üzerinden yapılan sipariş ve ödemeler, ne tür avantajlar sunuyor? İşte e-ticaret işinize entegre edebileceğiniz en ideal ödeme sistemleri…

Paypal

Kurulum ya da aylık sabit ücretler olmaksızın, e-ticaret işinize entegre edebileceğiniz en güvenilir sistemlerden biri olan Paypal ödeme sistemi ile bu entegrasyon kolaylık ve çok kısa sürede sağlayabilirsiniz. Site üzerinden açabileceğiniz ticari hesabınızda düşük oranlarla ücretlendirilme gerçekleşecektir. Daha detaylı bilgi için Paypal web sitesini ziyaret edebilir, yalnızca satışlar üzerinden ücretlendirme ve çok daha avantajlı diğer özellikleri hakkında merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

PayU

PayU sanal POS cihazınız ile ödeme seçeneklerini müşterilerinize en güvenli yoldan sunarak, kısa sürede müşteri memnuniyeti kazanabilirsiniz. Gelişmiş sahtecilik önleme filtreleri sayesinde, işinizi de son derece güvende tutmanız mümkün. Kullandığınız bir sanal POS cihazı varsa, PayU sizlere alternatif ürünler de sunabiliyor.

E-ticaret paketinizde yararlanacağınız ödeme altyapıları arasında karar vermekte zorlanıyorsanız mutlaka ödeme sistemleri web sitelerini inceleyin. Bunlardan birinin de mutlaka PayU olmasına dikkat edin.

Iyzico

Güvenli, hızlı ve işinize kolaylıkla entegre edebileceğiniz, e-ticaret işinizi geliştirmenize yardımcı olacak bir diğer ödeme sistemi de iyzico. En ideal ödeme çözümleri ve tek fiyat garantisiyle iyzico, aradığınız ödeme sistemi olabilir. E-ticaret işinizin ödeme entegrasyonunu gerçekleştirmeden önce, iyzico hakkında detaylı bilgi almayı unutmayın.

iPara

En uygun taksit komisyon oranları ile e-ticaret girişimcilerine avantajlar sunan iPara, bir günde gerçekleşen sanal POS kurulumu ve aynı zamanda müşterilere sunduğu kolay ödeme imkanıyla en ideal ödeme sistemleri arasında yer alıyor. Siz de e-ticaret sitenizde dilerseniz iPara ayrıcalıklarından yararlanabilir, aynı zamanda müşteri memnuniyetini kazanmak için bu altyapı kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

TürkPos

Güvenli tahsilat ve kolay entegrasyon sağlayan TürkPos altyapısı ile ödeme bilgilerinin güvenliğini sağlar, müşteri sadakati kazanmak için en önemli avantajlardan birini elde edebilirsiniz. Yönetim panelinin kullanıcı dostu sistemi sayesinde, finansal ve yönetim raporlarına kolaylıkla ulaşabilir, ürün ve satış sonuçlarınız doğrultusunda e-ticaret stratejilerinizi belirleyebilirsiniz.

Tüm bu ödeme sistemlerini destekleyen ve işiniz için en uygun olanı seçmenize yardımcı olacak uzman ekipleri, markanız için ideal e-ticaret paketleriyle IdeaSoft, girişiminizi hayata geçirmek üzere sizleri bekliyor. Hemen IdeaSoft ile ücretsiz demo hesabınızı oluşturabilir, işinize başlamak üzere ilk adımı atabilir, bu en etkili ödeme seçeneklerinden birini e-ticaret işinize entegre ederek bugünden kazanmaya başlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar:

Etiketler: Finansal Süreçlerödeme sistemleri
Siz de İşinizi E-ticaret’e Taşıyın!

Akıllı E-ticaret Paketlerini 15 gün ücretsiz deneyin. Kendi e-ticaret sitenizi oluşturun!