DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYIN

Ödeme Altyapı Çözümleri ve Sağlanan Avantajlar

Bir sanal mağaza içerisinde satılan ürünlerin çeşidi, ihtiyacı karşılayabilmesi, fiyatı, kalitesi, kargo ve stok süreci gibi bir çok değer, ziyaretçinin potansiyel bir müşteri olmasını sağlayan temel özelliklerdendir. Ancak bunların dışında ürün alımı esnasında müşterilerinize farklı ödeme yöntemleri sunabilmeniz gerekir. Müşterilerin tek bir bankadan ödeme yapılmasına yönlendirilmesi, uygun olmayan taksitlendirme seçenekleri müşterilerinizi farklı alternatif sitelere yönlendirecektir.

 

Bu noktada sanal pos, paypal, iPara ve PayU gibi alternatif birçok ödeme yöntemini barındırmanız gerekir, temel olarak ödeme esnasında müşteriye sunulan ödeme kanallarının arttırılması, satışlarınızı arttıran bir etkendir. IdeaSoft olarak bu konuda, bankalar ve ödeme çözümleri sunan firmalar ile yaptığımız anlaşmalar ile müşterilerimizin bu ihtiyacı karşılamaya çalışıyoruz.

Türkiye Finans’ın sağladığı Sanal Pos Hizmeti, ücretsiz olarak sunuluyor. Başvuru Formu sayfasından girdiğiniz bilgileriniz seçtiğiniz şubeye otomatik olarak gönderilmektedir ve daha sonrasında ilgili Türkiye Finans şubesi tarafından sizinle irtibat kurulacaktır.

 

 

Garanti Bankası üzerinden ilk defa sanal pos hizmeti almak istediklerinde, Sanal POS, 3D Secure ve GAL ürün ve hizmetlerinden ücretsiz olarak faydalanabileceklerdir. Başvurunuzu, size en yakın Garanti Bankası şubesinden yapabilirsiniz.

Garanti Bankası İnternet Sitelerinde kampanya detayları:
http://eticaret.garanti.com.tr/Anahtar-Teslim-E-Ticaret-Cozumleri.aspx
http://www.garantipos.com.tr/haberler.aspx?id=81

 

Finansbank  ile yapmış olduğumuz işbirliği sayesinde Finansbank’ın sağlamış olduğu Finans WebPOS ve  Finans WebPOS 3D Secure hizmetlerinden 1 yıl süre ile  ücretsiz olarak faydalanabileceksiniz. Ek olarak  size sunulacak özel POS oranları ile piyasa şartlarına göre oldukça cazip konuma geçebilirsiniz. Başvuru linkinden online başvuru yapabilirsiniz. Belirtilen avantajlardan sadece Finansbank Kobi Bankacılığı müşterileri yararlanabilmektedir.

İşinizi E-ticarete Taşıyın.

 

Eğer bankalara ayrı ayrı sanal pos başvuru yapmaksızın tek bir alandan 6 bankanın sanal posunu kullanmak isterseniz, PayU Türkiye firması, sahip olduğu 6 adet sanal pos kullanımını sizlere sunarak bu ihtiyacını karşılamaya çalışıyor. Özel komisyon oranları, ödemelerin ortalama 3 günde hesaba yatabilmesi, esnek ve detaylı raporlama gibi cazip özellikler de sizlere sunuluyor.

 

 

Müşteriler, sitenizdeki ödeme sayfasından “iPara ile Öde” seçeneğini tıklayarak ödeme yapmak istediğinde iPara üye kaydını otomatik olarak yapmış olur. Bundan sonra yapacağı tüm ödeme işlemlerinde, kredi kartı bilgilerini vermesine gerek kalmadan eposta adresi ve şifre girilerek ödeme yapılabilir. Daha sonra mağazanız ürünü gönderir. Ürün bedeli iPara tarafından tutulur. Müşteriniz ürünü alır, inceler. Onayladığında, ürün bedeli anında hesabınıza transfer edilir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar:

Etiketler: ödeme sistemleri
Siz de İşinizi E-ticaret’e Taşıyın!

Akıllı E-ticaret Paketlerini 15 gün ücretsiz deneyin. Kendi e-ticaret sitenizi oluşturun!