DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYIN

Müşterilerimiz IdeaSoft’u Anlatıyor: Decathlon

Müşterilerimiz IdeaSoft’u Anlatıyor: Decathlon

​IdeaSoft kurulduğu tarihten bu yana binlerce e-ticaret sitesinin hayata geçmesini ve işlerini büyütmesine yardımcı oldu. Her çaptan e-ticaret sitesi ve işletmenin ihtiyacına yanıt verebilecek şekilde tasarlanmış olması sayesinde IdeaSoft e-ticarete yeni başlayan girişimcilerin yanı sıra, Türkiye’nin pek çok köklü firmasının da fiziksel mağazalarını online’a taşımalarına yardımcı olmaya devam ediyor.

 

Biz de sizler için hem bu firmalardan bazılarını, hem de IdeaSoft’un onlara e-ticaret konusunda nasıl yardımcı olduğunu anlatan videolar hazırladık. İşte “Müşterilerimiz IdeaSoft’u Anlatıyor” serisinin bu ilk bölümünde sizleri Türkiye’nin en önemli spor mağazalarından biri olan Decathlon ve Decathlon’un e-ticaret sitesi ile tanıştıracağız…

 

60’dan farklı spor dalı için 6.000’in üzerine ürüne sahip olan Decathlon, müşterilerinin en çok işlerine yarayacak ürünleri seçmelerini sağlayabilmek için tüm ekibini aktif olarak sporla uğraşan kişiler arasından seçmiş.

 

Daha önceden ürünlerini sadece fiziksel mağazalarının bulunduğu müşterilere sunabilirken, Decathlon, e-ticaret alanında en iyi hizmet veren ve en iyi alt yapıyı sağlayan firmayla yani IdeaSoft ile çalışmaya başlayarak 81 ile birden satış yapabilme imkanına kavuştu.

 

İşte IdeaSoft müşterilerinden Decathlon’un tanıtım videosu…

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar:

Etiketler: E-ticaret İşletmeciliğiE-ticaret Sektörü
Siz de İşinizi E-ticaret’e Taşıyın!

Akıllı E-ticaret Paketlerini 15 gün ücretsiz deneyin. Kendi e-ticaret sitenizi oluşturun!