DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYIN

Mayıs ayının en çok okunan e-ticaret yazıları

Mayıs ayının en çok okunan e-ticaret yazıları

E-ticaret alanında çiçeği burnunda bir girişimci veya tecrübeli bir sanal mağaza sahibi misiniz? IdeaSoft blogunda, e-ticaret alanında kendini geliştirmek isteyen herkes için faydalı yazılar var.

Mayıs ayı boyunca derlediğimiz bilgilendirici yazıları henüz okuma fırsatı bulamayanlar için aylık “en çok okunanlar” listemiz aşağıda… Önemli açılış sayfası stratejilerinden, e-ticaret sitesinin temel unsurlarına; düşük bütçeyle e-ticarete başlamanın yollarından, drop shipping’de kaçınmanız gereken 5 önemli hataya kadar pek çok doyurucu makale IdeaSoft blogunda.

İşte Mayıs ayının en çok okunan yazıları…

E-ticaret sitenizin önemli öğelerinden biri olan açılış sayfaları potansiyel müşterilerinizi ürüne yönlendirmede çok işe yarayabilir. İşe yarar açılış sayfası stratejilerini bu yazımızda bulabilirsiniz.

E-ticaret siteleri için 2 önemli açılış sayfası stratejisi

Hedef kitlenizle buluşmanın en etkili yollarından biri de Facebook paylaşımlarınızın daha fazla beğeni almasını istemez miydiniz? Eğer cevabınız evetse yazımıza bir göz atmak isteyebilirsiniz.

Facebook beğenilerinizi artırmanın 7 kolay yolu

Bir e-ticaret sitesini kullanıcılar açısından tercih edilir yapan nedir? Bu yazıda potansiyel müşterilerin genel beklentileri ve onları sitenize çekebilmenin yolları anlatılıyor.

3 adımda e-ticaret siteniz müşterilerinizin ilk tercihi olsun

E-ticarete yeni başlayan girişimcilerin, tecrübe eksikliğinden dolayı, bazı hatalar yapmaları mümkün. En sık görülen hataları bu yazımızda topladık

Yeni e-ticaret sitelerinde sık görülen 6 hata

Sanal mağazanızda ürün kategorilerini ne kadar iyi yönetirseniz müşterileriniz aradıklarını o kadar çabuk bulabilirler. Daha iyi bir kategorileme yapabilmek için yazımızı okuyun.

Sanal mağazanızın satışlarını doğru kategori yapısı ile artırın

Stoksuz satış manasına gelen Drop shipping avantajlı fakat uygulaması sanıldığından daha zor bir yöntem. Bu yazıda drop shippingde sık yapılan hataları okuyup önceden önlem alabilirsiniz.

“Drop shipping” ile e-ticarette kaçınmanız gereken 5 önemli hata

E-ticaret sitenizi basına tanıtarak bilinirliğinizi önemli ölçüde artırabilirsiniz. Bunu nasıl yapacağınızı ise yazımızdan öğrenmeniz mümkün.

E-ticaret işinizin basında yer alması için 3 önemli strateji

Bütçe düşüklüğü e-ticarete atılmaya engel mi, yoksa projelerinizi geliştirmeniz için hala bir şansınız var mı? Cevabı yazımızda…

Düşük bütçeyle e-ticarete başlamak mümkün mü?

Bir girişimci olarak e-ticarete atılmadan önce bu ticaret şeklinin temellerini öğrenmenizde fayda var. Bir sanal mağazanın temel unsurlarını sizinle paylaşıyoruz…

Bir e-ticaret sitesinin temel unsurları nelerdir?

Sosyal ağlar e-ticaret sitenizin pazarlamasında büyük rol oynarlar. Peki hangi sosyal ağın sanal mağazanız için en iyisi olduğunu biliyor musunuz?…

E-ticaret için en önemli 3 sosyal ağ sitesine dair ipuçları

IdeaSoft blog’unda yayınlanan makalelerden günü gününe haberdar olmak ve e-ticarette bilginizi geliştirerek fark yaratmak için bizi Facebook ve Twitter üzerinden de takip edebilirsiniz…

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar:

Etiketler: E-ticaret İşletmeciliğiİpuçları
Siz de İşinizi E-ticaret’e Taşıyın!

Akıllı E-ticaret Paketlerini 15 gün ücretsiz deneyin. Kendi e-ticaret sitenizi oluşturun!