IdeaSoft ve T-mob İş Ortaklığı

IdeaSoft ve T-mob İş Ortaklığı

Giderek artan mobil ticaret ile birlikte e-ticaret firmalarının da mobildeki ihtiyaçları giderek farklılaşıyor. Bir çok e-ticaret firması “Mobil Site” tercih ederken büyük bir kısmı da “Mobil Uygulama” ile kullanıcılarına e-ticaret deneyimini yaşatıyor.

IdeaSoft’un T-mob ile gerçekleştirmiş olduğu İş Ortaklığı ve alt yapı entegrasyonu sayesinde, IdeaSoft Akıllı E-ticaret Paketleri’ni kullanan KOBİ’ler sadece birkaç adımda mobil uygulamalarını oluşturabilir, iOS ve Android uygulama mağazalarında yayınlayabilir hale geliyor.

Faydaları

IdeaSoft’un Mobil Apps konusundaki İş Ortağı T-mob, daha önceki dönemlerde IBM, Hybris gibi servislere de mobil apps konusunda hizmet sunan ve Türkiye’de bir çok büyük e-ticaret firmasının mobil çözüm konusunda destek sağlıyor.

Yapılan entegrasyon ile birlikte IdeaSoft API’si hızlı bir şekilde T-appz alt yapısına entegre oluyor ve tüm veri akışı anlık olarak sağlanabiliyor. IdeaSoft’un “6.2.1” güncellemesiyle birlikte yer verdiği entegrasyon modeli sayesinde;

Sadece birkaç adımda E-ticaret sitenizin %100 Native uygulamasını oluşturabilir,

E-ticaret sitenize uygun şablonlardan faydalanarak, tablet veya akıllı telefonlarda farklı görünümler oluşturabilir,

Bir saatten kısa bir süre içerisinde iOS ve Android uygulama mağazalarında ürününüzü yayınlayabilir,

E-ticaret sitenizi sıklıkla kullanan müşterilerinize farklı bir kullanıcı deneyimi sunabilir,

Siparişlerinizi mobil apps üzerinden alabilir ve bunu IdeaSoft Paneli’nden takip edebilir,

Ve rakiplerinizden farklılaşarak mobilden gelen satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Nasıl Başvururum?

Konuyla ilgili daha detaylı bilgi almak ve e-ticaret sitenize ait bir uygulama hazırlamak istiyorsanız, E-ticaret Çözüm Merkezi’ni ziyaret edebilirsiniz.

Diğer Yazılar

Senem Savcu
2 Mart 2023

Ücretsiz e ticaret sitesi dendiğinde birçok kişinin aklına yavaş yüklenen siteler, zor açılan ürün sayfaları, kullanımı zorlaştıran tasarımlar ve teknik sorunlar gelir. Bu bakımdan çoğu kişi bunların kullanışsız olduğunu düşünür. Ancak gerçekte ücretsiz sunulan bu imkanların avantajları ya da dezavantajları seçilen firmalara göre değişkenlik gösterir. Eğer doğru bir platform seçerseniz, ücretsiz sistemler de sorunsuz bir…(Continue Reading)

Senem Savcu
19 Şubat 2023

Ücretsiz e ticaret sitesi avantajları, online alışveriş dünyasına adım atmak isteyen satıcıların ve girişimcilerin aklında bulunan sorulardan biridir. Eticaret.com, sektöründe kullandığı teknolojik sistemler sayesinde, sahip olduğu free paket içinde şunları teklif etmektedir: Bu bakımdan e-ticarete güzel bir başlangıç yapmanız sağlanır. Ücretsiz e ticaret sitesi avantajları göz önünde bulundurulduğunda süreç oldukça kolaydır. İlgili Rehber: E-ticaret Sitesi…(Continue Reading)

Senem Savcu
16 Şubat 2023

Online alışveriş tüketicilere fiziksel bir mağazaya kadar ürünleri görme ve satın alma imkanı sunar. Kişiler nerede olursa olsun, bu sistemlerden yararlanması mümkündür. Aynı zamanda bu dünyaya adım atmak istiyorsanız en iyi ücretsiz e-ticaret sitesi açmak mümkündür. Bu kapsamda mevcut olan çok sayıda firma vardır. Hem yerli hem de yabancı seçenekler oldukça fazladır. Ancak bir e-ticaret…(Continue Reading)

Senem Savcu
11 Şubat 2023

E ticaret sitesi nasıl kurulur? Sorusu, markasını dijitale taşımak isteyenler tarafından merak edilmektedir. İnternet üzerinden alışveriş yapma her geçen gün artan bir trenddir. Zira insanlar acil olmayan ihtiyaçlarını internetten sipariş vermeyi her zaman pratik ve rahat bulur. Bu bakımdan bu sektörde mevcut olan çok sayıda firma vardır. E-ticarete başlamak başlangıçta zor gibi dursa da takip…(Continue Reading)

Senem Savcu
9 Şubat 2023

E-ticaret dünyası her geçen gün gelişen bir dünyadır. Çünkü insanlar internetten alışveriş yapıp, ürünün adresine kadar gelmesini her zaman avantajlı olarak görür. Eğer bir şeye acil gereksinim duyulmuyorsa, çoğu kişi internetten bakmayı tercih eder. Bu dünya oldukça canlı olduğu için pek çok girişimci veya küçük ve orta boyutlu işletme buraya adım atmak ister. Dijitalleşme sürecini…(Continue Reading)