IdeaSoft ve T-mob İş Ortaklığı

IdeaSoft ve T-mob İş Ortaklığı

Giderek artan mobil ticaret ile birlikte e-ticaret firmalarının da mobildeki ihtiyaçları giderek farklılaşıyor. Bir çok e-ticaret firması “Mobil Site” tercih ederken büyük bir kısmı da “Mobil Uygulama” ile kullanıcılarına e-ticaret deneyimini yaşatıyor.

IdeaSoft’un T-mob ile gerçekleştirmiş olduğu İş Ortaklığı ve alt yapı entegrasyonu sayesinde, IdeaSoft Akıllı E-ticaret Paketleri’ni kullanan KOBİ’ler sadece birkaç adımda mobil uygulamalarını oluşturabilir, iOS ve Android uygulama mağazalarında yayınlayabilir hale geliyor.

Faydaları

IdeaSoft’un Mobil Apps konusundaki İş Ortağı T-mob, daha önceki dönemlerde IBM, Hybris gibi servislere de mobil apps konusunda hizmet sunan ve Türkiye’de bir çok büyük e-ticaret firmasının mobil çözüm konusunda destek sağlıyor.

Yapılan entegrasyon ile birlikte IdeaSoft API’si hızlı bir şekilde T-appz alt yapısına entegre oluyor ve tüm veri akışı anlık olarak sağlanabiliyor. IdeaSoft’un “6.2.1” güncellemesiyle birlikte yer verdiği entegrasyon modeli sayesinde;

Sadece birkaç adımda E-ticaret sitenizin %100 Native uygulamasını oluşturabilir,

E-ticaret sitenize uygun şablonlardan faydalanarak, tablet veya akıllı telefonlarda farklı görünümler oluşturabilir,

Bir saatten kısa bir süre içerisinde iOS ve Android uygulama mağazalarında ürününüzü yayınlayabilir,

E-ticaret sitenizi sıklıkla kullanan müşterilerinize farklı bir kullanıcı deneyimi sunabilir,

Siparişlerinizi mobil apps üzerinden alabilir ve bunu IdeaSoft Paneli’nden takip edebilir,

Ve rakiplerinizden farklılaşarak mobilden gelen satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Nasıl Başvururum?

Konuyla ilgili daha detaylı bilgi almak ve e-ticaret sitenize ait bir uygulama hazırlamak istiyorsanız, E-ticaret Çözüm Merkezi’ni ziyaret edebilirsiniz.

Diğer Yazılar

Savaş Çetinkaya
1 Kasım 2022

İçinde bulunduğumuz “dijital çağ”, hızla ve önemli ölçüde girişimcilerin ticaret yapma biçimini değiştiriyor. Bu anlamda, online alışveriş yapanların sayısının artması; internetten satış için şirket kurmak isteyen birçok girişimciyi, digital bir mağaza açarak e-ticaret sektörüne adım atmaya yöneltiyor. Bilindiği gibi; fiziksel bir mağaza sahibi olmak ile karşılaştırıldığında, internetten satış için şirket kurmak, yatırım ve işletme maliyetlerinin…(Continue Reading)

Savaş Çetinkaya
29 Ekim 2022

E-ticaret sitesi kurmak için gerekenler E-ticaret sitesi kurmak için gerekenler nelerdir ve yeni başlayanlar ilk olarak nelere ihtiyaç duyar? Bunu mercek altına almak ve e-ticarete yeni başlayacaklara ön ayak olmak istedik. Geçtiğimiz 5 yılda ülkemizde elektronik ticaret hızla gelişim gösteriyor. Birçok büyük markanın ilgisini çektiği gibi küçük ve orta ölçekli işletmelerin de e-ticaret ilgi odağı…(Continue Reading)

Savaş Çetinkaya
28 Ekim 2022

Uzun zamandır çalışarak online satış sitesi kurmak ve online satış yapmak için gereken tüm eksikleri tamamladığınızı ve ilk satışınızı da yaptığınızı düşünelim. Artık online satış sitesi kurmak sizin için bir plandan öteye geçmiş ve gerçekleşmiş oldu. Ancak ilk günlerdeki yoğunluk azaldığı ve diğer konuları hallettiğiniz için online satış rakamlarına odaklandığınızda işlerin düşündüğünüz gibi gitmediğini görebilirsiniz.…(Continue Reading)

Savaş Çetinkaya
26 Ekim 2022

Halihazırda kendini kanıtlamış bir markaya, sahip olduğundan daha iyi bir isim bulmayı hiç denediniz mi? Bu küçük oyunun, düşündüğünüzden daha güç olduğunu, ilk denemeden sonra bile kolayca fark edebilirsiniz. Benzer şekilde; e-ticarette sıkça oynamak zorunda kaldığımız bir oyun: Sanal mağazamıza isim seçmek. Farklı ürünler ve markalara yer vereceğiniz sanal mağazanıza yeni bir alan adı ve…(Continue Reading)

Savaş Çetinkaya
21 Ekim 2022

Bir önceki yazımızda Mobil SEO’nun ve mobil öncelikli indekslemenin üzerinde detaylı bir şekilde durarak, neden bu konuya önem vermeniz gerektiği ele almıştık. Bugünkü yazımızda ise mobil SEO’nuzu geliştirmek ve arama sorgularına daha iyi yanıt verebilmek için neler yapabileceğinizin üzerinde duracağız. Sitenizin mobil aramalarda daha iyi bir performans göstermesi ve sayfa sıralamanızı geliştirmek için bir takım…(Continue Reading)