IdeaSoft – Sendloop İş Ortaklığı

IdeaSoft - Sendloop İş Ortaklığı

IdeaSoft ve Sendloop IdeaSoft alt yapısını kullanan KOBİ’lerin daha verimli E-mail Marketing yapabilmelerini sağlamak ve e-posta ihtiyaçlarına daha güncel bir şekilde cevap vermek için iş birliğine gitti.

Dünya’da 163 farklı ülkede 26.000’den fazla KOBİ’ye E-mail servisi sağlayan Sendloop, tamamen yerli bir firma olup E-mail Marketing konusunda 16 yıllık birikimiyle artık IdeaSoft Alt Yapısı kullanan KOBİ’lere de servis sağlıyor.

Faydaları

IdeaSoft ve Sendloop’un yapmış olduğu alt yapı entegrasyonu sayesinde, IdeaSoft kullanıcıları tek tuşla üyelerini Sendloop paneline aktarıyor ve hazır mail şablonlarını kendi isteğine göre düzenleyerek müşterilerine e-posta gönderebiliyor.

IdeaSoft’un 6.2.0 güncellemesiyle birlikte yayınlanan İş Ortaklığı ile;

Tek tuşla tüm üye ve üye gruplarını E-mail Paneline zahmetsizce aktarabilir,

Sipariş ve Kargo durumlarını Sendloop alt yapısı üzerinden gönderebilir,

E-mail Marketing kriterlerlerine göre tasarlanmış satış odaklı e-posta şablonlarını kullanabilir,

Göndermeden önce e-postanızın telefonda ya da masa üstü bilgisayarda nasıl görüneceğini seçebilir,

Yapacağınız kampanyaların listelerini ve gönderim tarihlerini önceden belirleyebilir,

Günlük 1.000 adet e-posta gönderebilir ya da daha fazlasını çok uygun fiyatlarla satın alabilir,

Gönderim yaptığınız e-postaların Gelen Kutusu’na (inbox) düşme ve okunma oranlarını takip edebilir,

Ve birçok farklı özelliği kullanarak yüksek inbox oranı sağlayabilirsiniz.

Nasıl Başvururum?

Sendloop e-posta alt yapısını kullanmak istiyorsanız, IdeaSoft kullanıcı panelinde bulunan “Senloop E-Mail Marketing” sekmesinden Sendloop’a izin vermeniz yeterli. Bir kaç saniye içerisinde tüm üye bilgileriniz Sendloop’a aktarılır ve sisteminiz toplu e-mail gönderimine hazır hale gelir.

Siz de müşterilerinize sipariş-kargo bildirimlerini e-posta yoluyla göndermek veya kampanyalar oluşturarak, en etkili biçimde duyurmak istiyorsanız Sendloop ile entegre olun, satışlarınızı kanatlandırın.

Detaylı İncelemek İçin Tıklayın

Diğer Yazılar

Senem Savcu
2 Mart 2023

Ücretsiz e ticaret sitesi dendiğinde birçok kişinin aklına yavaş yüklenen siteler, zor açılan ürün sayfaları, kullanımı zorlaştıran tasarımlar ve teknik sorunlar gelir. Bu bakımdan çoğu kişi bunların kullanışsız olduğunu düşünür. Ancak gerçekte ücretsiz sunulan bu imkanların avantajları ya da dezavantajları seçilen firmalara göre değişkenlik gösterir. Eğer doğru bir platform seçerseniz, ücretsiz sistemler de sorunsuz bir…(Continue Reading)

Senem Savcu
19 Şubat 2023

Ücretsiz e ticaret sitesi avantajları, online alışveriş dünyasına adım atmak isteyen satıcıların ve girişimcilerin aklında bulunan sorulardan biridir. Eticaret.com, sektöründe kullandığı teknolojik sistemler sayesinde, sahip olduğu free paket içinde şunları teklif etmektedir: Bu bakımdan e-ticarete güzel bir başlangıç yapmanız sağlanır. Ücretsiz e ticaret sitesi avantajları göz önünde bulundurulduğunda süreç oldukça kolaydır. İlgili Rehber: E-ticaret Sitesi…(Continue Reading)

Senem Savcu
16 Şubat 2023

Online alışveriş tüketicilere fiziksel bir mağazaya kadar ürünleri görme ve satın alma imkanı sunar. Kişiler nerede olursa olsun, bu sistemlerden yararlanması mümkündür. Aynı zamanda bu dünyaya adım atmak istiyorsanız en iyi ücretsiz e-ticaret sitesi açmak mümkündür. Bu kapsamda mevcut olan çok sayıda firma vardır. Hem yerli hem de yabancı seçenekler oldukça fazladır. Ancak bir e-ticaret…(Continue Reading)

Senem Savcu
11 Şubat 2023

E ticaret sitesi nasıl kurulur? Sorusu, markasını dijitale taşımak isteyenler tarafından merak edilmektedir. İnternet üzerinden alışveriş yapma her geçen gün artan bir trenddir. Zira insanlar acil olmayan ihtiyaçlarını internetten sipariş vermeyi her zaman pratik ve rahat bulur. Bu bakımdan bu sektörde mevcut olan çok sayıda firma vardır. E-ticarete başlamak başlangıçta zor gibi dursa da takip…(Continue Reading)

Senem Savcu
9 Şubat 2023

E-ticaret dünyası her geçen gün gelişen bir dünyadır. Çünkü insanlar internetten alışveriş yapıp, ürünün adresine kadar gelmesini her zaman avantajlı olarak görür. Eğer bir şeye acil gereksinim duyulmuyorsa, çoğu kişi internetten bakmayı tercih eder. Bu dünya oldukça canlı olduğu için pek çok girişimci veya küçük ve orta boyutlu işletme buraya adım atmak ister. Dijitalleşme sürecini…(Continue Reading)