IdeaSoft – Sendloop İş Ortaklığı

IdeaSoft - Sendloop İş Ortaklığı

IdeaSoft ve Sendloop IdeaSoft alt yapısını kullanan KOBİ’lerin daha verimli E-mail Marketing yapabilmelerini sağlamak ve e-posta ihtiyaçlarına daha güncel bir şekilde cevap vermek için iş birliğine gitti.

Dünya’da 163 farklı ülkede 26.000’den fazla KOBİ’ye E-mail servisi sağlayan Sendloop, tamamen yerli bir firma olup E-mail Marketing konusunda 16 yıllık birikimiyle artık IdeaSoft Alt Yapısı kullanan KOBİ’lere de servis sağlıyor.

Faydaları

IdeaSoft ve Sendloop’un yapmış olduğu alt yapı entegrasyonu sayesinde, IdeaSoft kullanıcıları tek tuşla üyelerini Sendloop paneline aktarıyor ve hazır mail şablonlarını kendi isteğine göre düzenleyerek müşterilerine e-posta gönderebiliyor.

IdeaSoft’un 6.2.0 güncellemesiyle birlikte yayınlanan İş Ortaklığı ile;

Tek tuşla tüm üye ve üye gruplarını E-mail Paneline zahmetsizce aktarabilir,

Sipariş ve Kargo durumlarını Sendloop alt yapısı üzerinden gönderebilir,

E-mail Marketing kriterlerlerine göre tasarlanmış satış odaklı e-posta şablonlarını kullanabilir,

Göndermeden önce e-postanızın telefonda ya da masa üstü bilgisayarda nasıl görüneceğini seçebilir,

Yapacağınız kampanyaların listelerini ve gönderim tarihlerini önceden belirleyebilir,

Günlük 1.000 adet e-posta gönderebilir ya da daha fazlasını çok uygun fiyatlarla satın alabilir,

Gönderim yaptığınız e-postaların Gelen Kutusu’na (inbox) düşme ve okunma oranlarını takip edebilir,

Ve birçok farklı özelliği kullanarak yüksek inbox oranı sağlayabilirsiniz.

Nasıl Başvururum?

Sendloop e-posta alt yapısını kullanmak istiyorsanız, IdeaSoft kullanıcı panelinde bulunan “Senloop E-Mail Marketing” sekmesinden Sendloop’a izin vermeniz yeterli. Bir kaç saniye içerisinde tüm üye bilgileriniz Sendloop’a aktarılır ve sisteminiz toplu e-mail gönderimine hazır hale gelir.

Siz de müşterilerinize sipariş-kargo bildirimlerini e-posta yoluyla göndermek veya kampanyalar oluşturarak, en etkili biçimde duyurmak istiyorsanız Sendloop ile entegre olun, satışlarınızı kanatlandırın.

Detaylı İncelemek İçin Tıklayın

Diğer Yazılar

Savaş Çetinkaya
1 Kasım 2022

İçinde bulunduğumuz “dijital çağ”, hızla ve önemli ölçüde girişimcilerin ticaret yapma biçimini değiştiriyor. Bu anlamda, online alışveriş yapanların sayısının artması; internetten satış için şirket kurmak isteyen birçok girişimciyi, digital bir mağaza açarak e-ticaret sektörüne adım atmaya yöneltiyor. Bilindiği gibi; fiziksel bir mağaza sahibi olmak ile karşılaştırıldığında, internetten satış için şirket kurmak, yatırım ve işletme maliyetlerinin…(Continue Reading)

Savaş Çetinkaya
29 Ekim 2022

E-ticaret sitesi kurmak için gerekenler E-ticaret sitesi kurmak için gerekenler nelerdir ve yeni başlayanlar ilk olarak nelere ihtiyaç duyar? Bunu mercek altına almak ve e-ticarete yeni başlayacaklara ön ayak olmak istedik. Geçtiğimiz 5 yılda ülkemizde elektronik ticaret hızla gelişim gösteriyor. Birçok büyük markanın ilgisini çektiği gibi küçük ve orta ölçekli işletmelerin de e-ticaret ilgi odağı…(Continue Reading)

Savaş Çetinkaya
28 Ekim 2022

Uzun zamandır çalışarak online satış sitesi kurmak ve online satış yapmak için gereken tüm eksikleri tamamladığınızı ve ilk satışınızı da yaptığınızı düşünelim. Artık online satış sitesi kurmak sizin için bir plandan öteye geçmiş ve gerçekleşmiş oldu. Ancak ilk günlerdeki yoğunluk azaldığı ve diğer konuları hallettiğiniz için online satış rakamlarına odaklandığınızda işlerin düşündüğünüz gibi gitmediğini görebilirsiniz.…(Continue Reading)

Savaş Çetinkaya
26 Ekim 2022

Halihazırda kendini kanıtlamış bir markaya, sahip olduğundan daha iyi bir isim bulmayı hiç denediniz mi? Bu küçük oyunun, düşündüğünüzden daha güç olduğunu, ilk denemeden sonra bile kolayca fark edebilirsiniz. Benzer şekilde; e-ticarette sıkça oynamak zorunda kaldığımız bir oyun: Sanal mağazamıza isim seçmek. Farklı ürünler ve markalara yer vereceğiniz sanal mağazanıza yeni bir alan adı ve…(Continue Reading)

Savaş Çetinkaya
21 Ekim 2022

Bir önceki yazımızda Mobil SEO’nun ve mobil öncelikli indekslemenin üzerinde detaylı bir şekilde durarak, neden bu konuya önem vermeniz gerektiği ele almıştık. Bugünkü yazımızda ise mobil SEO’nuzu geliştirmek ve arama sorgularına daha iyi yanıt verebilmek için neler yapabileceğinizin üzerinde duracağız. Sitenizin mobil aramalarda daha iyi bir performans göstermesi ve sayfa sıralamanızı geliştirmek için bir takım…(Continue Reading)