Ideasoft, PHP Conference 2017’nin Altın Sponsoru Oldu

Ideasoft Yazılım olarak her yıl destek verdiğimiz, PHP Conference 2017’ nin bu yıl da sponsoru olduk. Kurulduğu günden bu yana web dünyasının en kullanışlı programlama dili olan PHP ‘nin, bu yıl dördüncüsü düzenlenen İstanbul konferansı geçtiğimiz ay gerçekleştirildi. 20 Mayıs 2017’de Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsü’nde gerçekleştirilen konferansa altın sponsorlar arasında destek verdik.

Programlama dilinin basitliği sayesinde pek çok kullanıcı tarafından tercih edilen PHP yazılımının etkinliğine ilgi, yine çok yüksek oldu. PHP dilinin yaratıcısı Rasmus Lerdorf’ un keynote konuşmacı olarak yer aldığı etkinlik, alanında uzman 14 konuşmacının sunumlarıyla devam etti. Her seviyeden PHP geliştiricisine ev sahipliği yapan PHP Conference 2017, sektörden pek çok profesyoneli de ağırladı. Konuklar, dünya çapında projelere imza atan uzman konuşmacılara etkinlikte soru sorma ayrıcalığı elde etti. Her seviyeden kullanıcıya hitap eden konferansta, teknolojik ilerlemelerle beraber program dilinin nasıl geliştirildiği ele alındı. Etkinlikte, PHP tarafındaki yeni gelişmeler de katılımcılara tanıtıldı.

Şirket içerisindeki projelerimizde de PHP kullanarak yazılımlarımızı geliştirmekteyiz. Bu nedenle hem ulusal hem uluslararası alanda ses getiren PHP Conference etkinliğine, daha çok insana faydalı olabilmek adına her yıl destek veriyoruz.

Ideasoft olarak, ülkemiz içerisinde iş gücü potansiyelini artıracak tüm çalışmalara destek olmaya devam edeceğiz.

1995 yılında Rasmus Lerdorf tarafından hayata geçirilen PHP yazılımı, kullanım kolaylığı ile tüm dünyaya hitap eden bir yazılım olmayı başardı. Günümüzde hala en çok tercih edilenler arasında bulunan PHP, ilerlemesini sürdürmektedir.

Diğer Yazılar

Senem Savcu
2 Mart 2023

Ücretsiz e ticaret sitesi dendiğinde birçok kişinin aklına yavaş yüklenen siteler, zor açılan ürün sayfaları, kullanımı zorlaştıran tasarımlar ve teknik sorunlar gelir. Bu bakımdan çoğu kişi bunların kullanışsız olduğunu düşünür. Ancak gerçekte ücretsiz sunulan bu imkanların avantajları ya da dezavantajları seçilen firmalara göre değişkenlik gösterir. Eğer doğru bir platform seçerseniz, ücretsiz sistemler de sorunsuz bir…(Continue Reading)

Senem Savcu
19 Şubat 2023

Ücretsiz e ticaret sitesi avantajları, online alışveriş dünyasına adım atmak isteyen satıcıların ve girişimcilerin aklında bulunan sorulardan biridir. Eticaret.com, sektöründe kullandığı teknolojik sistemler sayesinde, sahip olduğu free paket içinde şunları teklif etmektedir: Bu bakımdan e-ticarete güzel bir başlangıç yapmanız sağlanır. Ücretsiz e ticaret sitesi avantajları göz önünde bulundurulduğunda süreç oldukça kolaydır. İlgili Rehber: E-ticaret Sitesi…(Continue Reading)

Senem Savcu
16 Şubat 2023

Online alışveriş tüketicilere fiziksel bir mağazaya kadar ürünleri görme ve satın alma imkanı sunar. Kişiler nerede olursa olsun, bu sistemlerden yararlanması mümkündür. Aynı zamanda bu dünyaya adım atmak istiyorsanız en iyi ücretsiz e-ticaret sitesi açmak mümkündür. Bu kapsamda mevcut olan çok sayıda firma vardır. Hem yerli hem de yabancı seçenekler oldukça fazladır. Ancak bir e-ticaret…(Continue Reading)

Senem Savcu
11 Şubat 2023

E ticaret sitesi nasıl kurulur? Sorusu, markasını dijitale taşımak isteyenler tarafından merak edilmektedir. İnternet üzerinden alışveriş yapma her geçen gün artan bir trenddir. Zira insanlar acil olmayan ihtiyaçlarını internetten sipariş vermeyi her zaman pratik ve rahat bulur. Bu bakımdan bu sektörde mevcut olan çok sayıda firma vardır. E-ticarete başlamak başlangıçta zor gibi dursa da takip…(Continue Reading)

Senem Savcu
9 Şubat 2023

E-ticaret dünyası her geçen gün gelişen bir dünyadır. Çünkü insanlar internetten alışveriş yapıp, ürünün adresine kadar gelmesini her zaman avantajlı olarak görür. Eğer bir şeye acil gereksinim duyulmuyorsa, çoğu kişi internetten bakmayı tercih eder. Bu dünya oldukça canlı olduğu için pek çok girişimci veya küçük ve orta boyutlu işletme buraya adım atmak ister. Dijitalleşme sürecini…(Continue Reading)