DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYIN

Ideasoft, PHP Conference 2017’nin Altın Sponsoru Oldu

Ideasoft, PHP Conference 2017’nin Altın Sponsoru Oldu

Ideasoft Yazılım olarak her yıl destek verdiğimiz, PHP Conference 2017’ nin bu yıl da sponsoru olduk. Kurulduğu günden bu yana web dünyasının en kullanışlı programlama dili olan PHP ‘nin, bu yıl dördüncüsü düzenlenen İstanbul konferansı geçtiğimiz ay gerçekleştirildi. 20 Mayıs 2017’de Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsü’nde gerçekleştirilen konferansa altın sponsorlar arasında destek verdik.

Programlama dilinin basitliği sayesinde pek çok kullanıcı tarafından tercih edilen PHP yazılımının etkinliğine ilgi, yine çok yüksek oldu. PHP dilinin yaratıcısı Rasmus Lerdorf’ un keynote konuşmacı olarak yer aldığı etkinlik, alanında uzman 14 konuşmacının sunumlarıyla devam etti. Her seviyeden PHP geliştiricisine ev sahipliği yapan PHP Conference 2017, sektörden pek çok profesyoneli de ağırladı. Konuklar, dünya çapında projelere imza atan uzman konuşmacılara etkinlikte soru sorma ayrıcalığı elde etti. Her seviyeden kullanıcıya hitap eden konferansta, teknolojik ilerlemelerle beraber program dilinin nasıl geliştirildiği ele alındı. Etkinlikte, PHP tarafındaki yeni gelişmeler de katılımcılara tanıtıldı.

Şirket içerisindeki projelerimizde de PHP kullanarak yazılımlarımızı geliştirmekteyiz. Bu nedenle hem ulusal hem uluslararası alanda ses getiren PHP Conference etkinliğine, daha çok insana faydalı olabilmek adına her yıl destek veriyoruz.

Ideasoft olarak, ülkemiz içerisinde iş gücü potansiyelini artıracak tüm çalışmalara destek olmaya devam edeceğiz.

1995 yılında Rasmus Lerdorf tarafından hayata geçirilen PHP yazılımı, kullanım kolaylığı ile tüm dünyaya hitap eden bir yazılım olmayı başardı. Günümüzde hala en çok tercih edilenler arasında bulunan PHP, ilerlemesini sürdürmektedir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar:

Siz de İşinizi E-ticaret’e Taşıyın!

Akıllı E-ticaret Paketlerini 15 gün ücretsiz deneyin. Kendi e-ticaret sitenizi oluşturun!