DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYIN

IdeaSoft müşterilerine özel, özgün ve profesyonel içerik için İçerik Bulutu kampanyası

IdeaSoft müşterilerine özel, özgün ve profesyonel içerik için İçerik Bulutu kampanyası

Dijital dünyada hedef kitleye daha etkili bir şekilde ulaşma, ürün ve hizmetlerinizi bahsi geçen hedef kitleye daha iyi anlatma ve bu ürün ve hizmetlerle ilgili etkin alternatifler sunma ihtiyacı orijinal içerik gereksinimini de beraberinde getiriyor. E-ticaret markaları, web siteleri ve blog’larında yayınladıkları içeriklerle, özellikle arama motoru üzerinden gelen trafiği artırabilmekte ve kullanıcıları ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetlerle buluşturabiliyor. Ancak, elbette orijinal içerik üretmek, diğer e-ticaret sitelerinden farklı ve daha cazip bir dijital platform haline gelmek o kadar kolay olmayabilir. Özellikle, şirketler tamamen üretim ve satış üzerine yoğunlaşmışken, orijinal içerik oluşturmaya yoğunlaşamayabilir.

Eğer siz de orijinal içeriğin önemini görüyor ve e-ticaret sitenizin hedef kitlesiyle buluşurken, onlara yönelik içeriklerle trafiğinin daha da artmasını istiyorsanız, profesyonel içerik pazarlaması hizmeti almanızda fayda var. Üstelik bu hizmete dilerseniz bir IdeaSoft müşterisi olarak, hemen sahip olabilirsiniz!

IdeaSoft, e-ticaret sektörüne sunduğu hizmet ve kolaylıklara bir yenisini daha ekledi. IdeaSoft müşterilerinin arama motoru üzerinden daha fazla organik trafik elde etmeleri, ürün ve hizmetlerini hedef kitlelerine daha etkili bir şekilde aktarabilmeleri için İçerik Bulutu kampanyası ile sizlere editoryal destek sağlıyoruz. Bu sayede blog, ürün ve kategori içeriklerinizi, alanında uzman yazar ekiplere hazırlatabilir, satışlarınızı ve dolayısıyla da karlılığınızı artırabilirsiniz.

Dilerseniz, IdeaSoft müşterisi olarak elde edebileceğiniz İçerik Bulutu hizmetinin sunduğu avantajlara ve paket hizmetlerine kısaca göz atalım…

icerikbulutu.com nedir?

İçerik Bulutu; sisteminde bulunan, her biri alanında uzman 1500’ü aşkın yazar ekibiyle markalar, ajanslar ve kobiler için özgün ve kaliteli içerikler üreten bir içerik üretim servisidir. Türkiye’nin ilk ve tek bulut tabanlı akıllı içerik platformu olan İçerik Bulutu müşterilerine oyun dünyasından beslenmeye kadar tam 45 farklı kategoride uzman içerik hizmeti vererek markaların ölçek, ajansların farklı kategorilerde sürdürülebilir içerik ve kobilerin verimlilik problemlerini ortadan kaldıracak çözümler üretir.

Türkiye’nin en iyi marka, ajans ve kobilerine tamamı özgün, uzman içerikler üreten İçerik Bulutu bu yönüyle Türkçe internetin özgünlük ve kalite açısından zenginleşmesine de katkı sağlayan bir platformdur.

icerikbulutu.com’un iş yükünüzü azaltacak faydaları nelerdir?

İçerik Bulutu markanızın ve e-ticaret sitenizin iş yükünü azaltacak birçok hizmet ve fayda sunmaktadır:

– Ölçek sorununu ortadan kaldırır

İster 1 olsun ister 1000, yayıncı dilediği kadar içerik talebini aynı anda ve bir tıkla İçerik Bulutu, ekosistemindeki yazarların üretimine sunma şansına sahiptir.

– Doğru içerik, doğru yazar tarafından üretilir

İçerik Bulutu’nun sağladığı Yazar Eşleştirme Teknolojisi sayesinde, talep ettiğiniz içerik uzmanlık alanı uyuşan yazarlarla eşleşir.

– İçeriklerin editörlük ve redaksiyon hizmetleri karşılanır

İçerik Bulutu’nun sunduğu profesyonel editör desteği ile içeriklerinizin özgün olup olmadığı, yazım dili ve imla kurallarına uygun olup olmadığına dair endişe etmenize gerek kalmaz.

– Milyonlarca lisanslı görsel ve videoyu hizmetinize sunar

İçerikleri Excel ya da Word dosyası olarak indirme kolaylığı sağlar. Onayladığınız içeriği tek bir tuşla indirmenizi sağlayarak zaman yönetiminize katkıda bulunur. İçerik Bulutu’nun akıllı ara yüz ve uzman hesap yöneticileri, farklı projeleriniz için üretilmesini istediğiniz içerikleri tek bir hesap üzerinden kontrol etmenize yardımcı olur.

icerikbulutu.com’un e-ticaret sitenize ve markanıza sağladığı katma değerler nelerdir?

İçerik Bulutu sunduğu blog, uzun blog, kategori açıklaması ve ürün açıklaması hizmetleriyle markanızın sürdürülebilir içerik ihtiyacını karşılayarak e-ticaret sitenize organik trafik çekmenize ve buna bağlı olarak da markanızın gelişimine katkı sağlar.

İçerik Bulutu’nun sunduğu SEO uyumlu akıllı üretim ekranları sayesinde yazarlarımızın sizin için ürettiği her içerik anahtar kelime kontrollerinden geçerek beğeninize sunulur.

Ayrıca, içerik talebinizin ölçeği ne olursa olsun kredi kartı ya da havale seçenekleriyle ödeme kolaylığı ve rahatlığına sahip olabilirsiniz.

Çok kısa bir süre sonra müşterilerin hizmetine sunulacak olan Facebook içeriği, Twitter içeriği ve basın bülteni içeriği ürünleriyle sosyal medyada markasının görünürlük kazanması ve geniş kitlelere ulaşmasını isteyen e-ticaret markalarına çözüm getirmek için İçerik Bulutu ürünlerinde yerini alacaktır

Daha fazla bilgi almak ve IdeaSoft’un sunduğu imkanlardan biri olan İçerik Bulutu kampanyasından yararlanmak için siz de e-ticaret sitenize en uygun paketi tespit ederek hemen satın alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar:

Etiketler: Dijital pazarlamae-ticaretİçerik pazarlamaİçerik Pazarlamasımarka pazarlamamarka tanıtımıorijinal içeriközgün içerikpazalama stratejileripromosyon çalışmalarısatış stratejileriürün pazarlamaürün tanıtımı
Siz de İşinizi E-ticaret’e Taşıyın!

Akıllı E-ticaret Paketlerini 15 gün ücretsiz deneyin. Kendi e-ticaret sitenizi oluşturun!