IdeaSoft Facebook Store uygulaması yayında

IdeaSoft Facebook Store uygulaması IdeaSoft Akıllı E-ticaret çözümlerini kullanan müşterilerimiz için geliştirilmiş olan bir uygulamadır. Bu uygulama aracılığı ile Sanal mağazanızdaki ürünlerinizi Facebook sayfanızda “Mağaza” isimli bir sekmede yayınlayabilirsiniz. Facebook sayfanızı ziyaret eden kullanıcılarınız bu sayfa üzerinden ürünlerinizi inceleyebilir, paylaşabilir. Ziyaretçileriniz dilerse facebook sayfanızdan ürünlerinizi sepete atabilir ve siparişin son aşamalarını sanal mağazanızda tamamlayabilir.

IdeaSoft Facebook Store uygulamasından kimler faydalanabilir?

IdeaSoft Akıllı E-ticaret Çözümünü kullanan tüm müşterilerimiz bu uygulamadan faydalanabilirler.
Uygulama ile ilgili detaylı bilgiyi Satış Temsilciniz ile irtibata geçerek alabilirsiniz.

IdeaSoft Facebook Store uygulaması ile neler yapılabilir?

IdeaSoft Facebook Store uygulaması ile ürünlerinizi Facebook sayfanızda “Mağaza” isimli bir sekmede yayınlayabilirsiniz.
Facebook sayfanızı ziyaret edenler ürünlerinizi facebook üzerinde inceleyebilir, dilerse arkadaşlarıyla paylaşma olanağı sağlayabilirsiniz. Bu uygulama ile ziyaretçileriniz dilerse beğendiği ürünü alışveriş sepetine atarak sipariş işlemini tamamlamalarına olanak sağlayabilirsiniz.

  • Yenilikçi duruşunuzu ve bu işe profesyonel bakışınızı müşterilerinize sergileyebilirsiniz.
  • Mevcut müşterilerinize ve mevcut müşteri kitlenizin yakın çevresine ürünlerinizi kolaylıkla ulaştırabilirsiniz.
  • Kampanya ve yeni gelen ürünlerinizi, indirimli ürünlerinizi Facebook sayfanızdaki mağazanızdan otomatik olarak duyurabilirsiniz.

Facebook Store nasıl kurulur ve sayfamıza nasıl eklenir?

IdeaSoft Facebook Store uygulamasını hemen deneyebilir ve ürünlerinizi Facebook’ta görebilirsiniz. Öncelikle kişisel hesabınıza ait bir sayfanızın olması gerekmektedir. Örneğin “IdeaSoft Kurumsal” sayfası. Eğer sayfanız yok ise, http://www.facebook.com/pages/create.php adresinden siteniz için bir sayfa oluşturmanız gerekmektedir.

Facebook store uygulamasının kurulumu ile ilgili sizler için detaylı bir konu anlatımı hazırladık. Facebook Page oluşturmak ile başlayıp adım adım takip ederek Facebook Store uygulamanızı kurabilirsiniz. Eğer Facebook Store uygulamasına sahip değilseniz lütfen müşteri temsilcilerimiz veya satış temsilciniz ile lütfen irtibata geçiniz.

Facebook Store kurulumu ve anlatımı için tıklayınız.

Diğer Yazılar

Senem Savcu
15 Aralık 2022

İnternetten satış yapmak için e-ticarete başlamak isteyenlere rehber hazırladık. Bu e-ticaret rehberi ilk etapta ihtiyaç duyulabilecek birçok bilgiyi içerisinde bulundurmaktadır. E-ticaret nedir? İnternet ortamında ürün veya bir hizmetin satışının gerçekleştirildiği elektronik ticarettir. Geleneksel ticaretin yanı sıra internette bir site veya pazaryeri aracılığıyla satış yapılabilmektedir. Genellikle e-ticarete başlamak isteyen kişiler internet sitesi kurmak veya pazaryerlerinde satış…(Continue Reading)

Savaş Çetinkaya
1 Kasım 2022

İçinde bulunduğumuz “dijital çağ”, hızla ve önemli ölçüde girişimcilerin ticaret yapma biçimini değiştiriyor. Bu anlamda, online alışveriş yapanların sayısının artması; internetten satış için şirket kurmak isteyen birçok girişimciyi, digital bir mağaza açarak e-ticaret sektörüne adım atmaya yöneltiyor. Bilindiği gibi; fiziksel bir mağaza sahibi olmak ile karşılaştırıldığında, internetten satış için şirket kurmak, yatırım ve işletme maliyetlerinin…(Continue Reading)

Savaş Çetinkaya
29 Ekim 2022

E-ticaret sitesi kurmak için gerekenler E-ticaret sitesi kurmak için gerekenler nelerdir ve yeni başlayanlar ilk olarak nelere ihtiyaç duyar? Bunu mercek altına almak ve e-ticarete yeni başlayacaklara ön ayak olmak istedik. Geçtiğimiz 5 yılda ülkemizde elektronik ticaret hızla gelişim gösteriyor. Birçok büyük markanın ilgisini çektiği gibi küçük ve orta ölçekli işletmelerin de e-ticaret ilgi odağı…(Continue Reading)

Savaş Çetinkaya
28 Ekim 2022

Uzun zamandır çalışarak online satış sitesi kurdunuz ve satış yapmak için tüm eksikleri tamamladınız. Aynı zamanda ilk satışınızı da yaptığınızı düşünelim. Böylece artık online satış sitesi kurmak sizin için bir plandan öteye geçmiş ve gerçekleşmiş oldu. Ancak ilk günlerdeki yoğunluk azaldıktan sonra ve diğer konularıda hallettikten sonra satışlarınıza odaklanacaksınız. Dikkatinizi çeken ilk konunun satış rakamlarına…(Continue Reading)

Savaş Çetinkaya
26 Ekim 2022

Halihazırda kendini kanıtlamış bir markaya, sahip olduğundan daha iyi bir isim bulmayı hiç denediniz mi? Bu küçük oyunun, düşündüğünüzden daha güç olduğunu, ilk denemeden sonra bile kolayca fark edebilirsiniz. Benzer şekilde; e-ticarette sıkça oynamak zorunda kaldığımız bir oyun: Sanal mağazamıza isim seçmek. Farklı ürünler ve markalara yer vereceğiniz sanal mağazanıza yeni bir alan adı ve…(Continue Reading)