DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYIN

2015 Bayi ve Satış ortakları Toplantıları’nın ilki İstanbul’da gerçekleştirildi

2015 Bayi ve Satış ortakları Toplantıları’nın ilki İstanbul’da gerçekleştirildi

IdeaSoft Bayi ve Satış Ortakları Toplantıları’nın ilki İstanbul Conrad Otel’de 21 şubatta gerçekleşti. İstanbul anadolu yakası ve avruğa yakasında aktif olarak çalışan bayilerimizin ağırlıklı olarak katılımda bulunduğu etkinlikte, büyüyen e-ticaret sektörüyle ilgili önemli rakamlar ve bilgiler paylaşıldı. IdeaSoft’un 2015 yılı bayi ve satış ortaklarımız ile ilgili görüş ve hedefler ile ilgili çeşitli bilgiler aktarıldı.

2015 yılı sonunda, başarılı IdeaSoft bayilerine sağlanacak faydalar ve ödüller açıklandı. Bayilerin bu hedefleri gerçekleştirebilmeleri için IdeaSoft’un, sağlayacağı imkanlar ve destekler belirtildi. Yeni geliştirme sürecinde olan özellikler ve genel ürün eğitimleri sağlandı.

Bayi ve Satış ortaklarımız ile yapacağımız toplantılar bu yıl sadece İstanbul ile sınırlı kalmayarak Ankara, Bursa ve İzmir ile devam edecek. Katılım ve diğer detayları ile ilgili 2015 Yılı Planlanan Bayi Toplantıları sayfamızı ziyaret ederek bilgi sahibi olabilirsiniz. IdeaSoft bayisi ve satış ortağı olmak için gerekli başvuruyu yine Bayi başvurusu sayfamızdan yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar:

Etiketler: bayi ve satış toplantıları
Siz de İşinizi E-ticaret’e Taşıyın!

Akıllı E-ticaret Paketlerini 15 gün ücretsiz deneyin. Kendi e-ticaret sitenizi oluşturun!