DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYIN

IdeaSoft Bayi Kampanyası kapsamında motosiklet almaya hak kazanan bayimiz Online Ekip oldu

IdeaSoft Bayi Kampanyası kapsamında motosiklet almaya hak kazanan bayimiz Online Ekip oldu

IdeaSoft Bayi Kampanyası’nın bu haftaki kazananı İstanbul Bayimiz Online Ekip oldu. Gösterdikleri satış performansı doğrultusunda almaya hak kazandıkları motosikleti kendilerine teslim ettik. IdeaSoft olarak, özverili ve başarılı çalışmalarından dolayı kendilerine tekrar teşekkür ederiz.

Online Ekip adına motosikleti teslim alan Online Ekip Genel Müdürü Bayram Akyurt, yaklaşık 2 yıldır IdeaSoft ile birlikte çalıştıklarını ve bu yıl gösterdikleri satış performansı doğrultusunda motosiklet almaya hak kazandıkları için çok mutlu olduklarını dile getirdi.

Türkiye’nin 81 ilinden 200’e yakın bayimiz ile sürdürdüğümüz ve yoğun bir tempoda devam eden Bayilik ve Satış Ortaklığı çalışmalarımızda elde ettiğimiz başarılar için tüm bayilerimize teşekkür ediyoruz. Devam eden kampanyalarımız doğrultusunda satış başarısı gösteren bayilerimize sunduğumuz ödüller de her geçen gün artmaya devam ediyor.

Sizler de hızla büyüyen ve güçlenen, günden güne büyük başarılara imza adan IdeaSoft Bayi Kanalına dahil olmak isterseniz bayilik başvurusu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

IdeaSoft Bayi Kampanyası

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar:

Siz de İşinizi E-ticaret’e Taşıyın!

Akıllı E-ticaret Paketlerini 15 gün ücretsiz deneyin. Kendi e-ticaret sitenizi oluşturun!