DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYIN

Ee-ticaret Engelliler İçin Girişimcilik Eğitimi Veriyor.

Ee-ticaret Engelliler İçin Girişimcilik Eğitimi Veriyor.

​Ee-ticaret Engelliler İçin Girişimcilik Eğitimi Veriyor. Beyazay Derneği tarafından İstanbul Kalkınma Ajansı ve Kalkınma bakanlığının da desteği ile başlanan proje’nin adı Ee-ticaret (Engelsiz E-ticaret). Proje ile  engelli vatandaşlarımıza e-ticareti detaylıca anlatmak ve öğretmek amacıyla çalışmalarını sürdürüyor.

 

Yepyeni bir proje olarak başlayacak sertifika programı “Girişime Girişim”i Melek Yatırımcılar Derneği Başkanı Baybars Altuntaş önderliğinde 9 Mayıs Çarşamba günü başlatıyor.

 

Engelli vatandaşlarımız için bir girişimcilik konferansı ve girişimcilik eğitimi ile beraber sertifikasi düzenleyecek olan çalışmada, “İş Planı Nasıl Yapılır?”, “Yatırımcıya Nasıl Sunum Yapılır?” gibi başlıklar detaylıca işlenilecek. Eğitimin sağladıkları bununla da sınırlı değil. Eğitimi başarı ile tamamlayan engelliler, 1 Haziran tarihine kadar Beyazay Derneği Taksim şubesine yeni girişim fikirlerini hazırlayarak başvurabilecekler.

 

Engelli vatandaşlarımız için başlatılan ve katılımın tamamen ücretsiz olduğu bu eğitime başvuru formununa buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar:

Etiketler: Girişimcilik
Siz de İşinizi E-ticaret’e Taşıyın!

Akıllı E-ticaret Paketlerini 15 gün ücretsiz deneyin. Kendi e-ticaret sitenizi oluşturun!