Bilio.com fiyat karşılaştırma sitesi yayın hayatına merhaba dedi

Türkiye’de yeni yayın hayatına başlayan Bilio.com’u aslında birçoğumuz biliyor ve kullanıyordu. Eski ismiyle Ucuzu.com yeni yayın hayatına artık Bilio.com olarak devam etme kararı aldı. Dünya çapından 13 farklı ülkede fiyat karşılaştırma siteleriyle hizmet veren Naspers bünyesinde bulunan Bilio.com, artık bilinçli tüketicileri hedefliyor. Tüm arayüzünü ve renklerini değiştiren yeni fiyat karşılaştırma sitesi, birçok farklı kategoride ürün ve fiyat kıyaslama imkanı sunuyor.

Bilio.Com’un e-ticaret sitenize avantajları neler?

Bilio.com’da siz de e-ticaret sitenizdeki ürünleri sergileyebilir ve yeni bilinçli tüketicilere ulaşabilirsiniz. Uygun reklam maliyetleri ile ilgili kullanıcıları sitenize çekebilir satışlarınızı artırabilirsiniz.

Bilio.com’dan IdeaSoft kullanıcılarına özel avantajlar

IdeaSoft Akıllı E-ticaret Entegre paket ve üzeri tüm kullanıcılar Bilio.com’a kayıt yaptırdıktan sonra ilk oluşturacakları reklam bütçeleri’nin üzerine ek olarak +1000 Ziyaretçi (tıklama) hediye kazanıyor. Bilio’nun hizmet verdiği kategorilerde IdeaSoft kullanıcıları bu özel anlaşmadan yararlanabilirler.

Bilio.Com’a nasıl kayıt olabilirim?

Birkaç dakikanızı ayırıp Mağaza Başvurusu bölümünden başvurunuzu yapmanız yeterlidir. IdeaSoft kullanıcısı olduğunuzu bu başuruda belirtebiliyorsunuz. Sonrasında Bilio yetkilileri sizlerle irtibata geçiyor ve kısa süre içerisinde ürünleriniz Bilio.Com’da sergileniyor.

Sizler için yaptığımız özel anlaşmaları ve yenilikleri Haberler ve Duyurular bölümümüzden takip edebilirsiniz.

Diğer Yazılar

Senem Savcu
15 Aralık 2022

İnternetten satış yapmak için e-ticarete başlamak isteyenlere rehber hazırladık. Bu e-ticaret rehberi ilk etapta ihtiyaç duyulabilecek birçok bilgiyi içerisinde bulundurmaktadır. E-ticaret nedir? İnternet ortamında ürün veya bir hizmetin satışının gerçekleştirildiği elektronik ticarettir. Geleneksel ticaretin yanı sıra internette bir site veya pazaryeri aracılığıyla satış yapılabilmektedir. Genellikle e-ticarete başlamak isteyen kişiler internet sitesi kurmak veya pazaryerlerinde satış…(Continue Reading)

Savaş Çetinkaya
1 Kasım 2022

İçinde bulunduğumuz “dijital çağ”, hızla ve önemli ölçüde girişimcilerin ticaret yapma biçimini değiştiriyor. Bu anlamda, online alışveriş yapanların sayısının artması; internetten satış için şirket kurmak isteyen birçok girişimciyi, digital bir mağaza açarak e-ticaret sektörüne adım atmaya yöneltiyor. Bilindiği gibi; fiziksel bir mağaza sahibi olmak ile karşılaştırıldığında, internetten satış için şirket kurmak, yatırım ve işletme maliyetlerinin…(Continue Reading)

Savaş Çetinkaya
29 Ekim 2022

E-ticaret sitesi kurmak için gerekenler E-ticaret sitesi kurmak için gerekenler nelerdir ve yeni başlayanlar ilk olarak nelere ihtiyaç duyar? Bunu mercek altına almak ve e-ticarete yeni başlayacaklara ön ayak olmak istedik. Geçtiğimiz 5 yılda ülkemizde elektronik ticaret hızla gelişim gösteriyor. Birçok büyük markanın ilgisini çektiği gibi küçük ve orta ölçekli işletmelerin de e-ticaret ilgi odağı…(Continue Reading)

Savaş Çetinkaya
28 Ekim 2022

Uzun zamandır çalışarak online satış sitesi kurdunuz ve satış yapmak için tüm eksikleri tamamladınız. Aynı zamanda ilk satışınızı da yaptığınızı düşünelim. Böylece artık online satış sitesi kurmak sizin için bir plandan öteye geçmiş ve gerçekleşmiş oldu. Ancak ilk günlerdeki yoğunluk azaldıktan sonra ve diğer konularıda hallettikten sonra satışlarınıza odaklanacaksınız. Dikkatinizi çeken ilk konunun satış rakamlarına…(Continue Reading)

Savaş Çetinkaya
26 Ekim 2022

Halihazırda kendini kanıtlamış bir markaya, sahip olduğundan daha iyi bir isim bulmayı hiç denediniz mi? Bu küçük oyunun, düşündüğünüzden daha güç olduğunu, ilk denemeden sonra bile kolayca fark edebilirsiniz. Benzer şekilde; e-ticarette sıkça oynamak zorunda kaldığımız bir oyun: Sanal mağazamıza isim seçmek. Farklı ürünler ve markalara yer vereceğiniz sanal mağazanıza yeni bir alan adı ve…(Continue Reading)