DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYIN
ŞİMDİ ARA   WHATSAPP  
Neden IdeaSoft Bayisi Olmalıyım?

2005 yılından bu yana kendi bünyesinde 160+ uzman ekibiyle hizmet veren IdeaSoft, Türkiye’nin 81 ilinde bayi ağı olan ve 300+ bayisi ile e-ticaret ekosistemini büyüten bir şirket olarak çalışmalarına devam etmektedir.

E-ticaret sektöründe %45’lik paya sahip olan IdeaSoft; gelişen sektörle birlikte kendi hacmini de büyütüp ihtiyaca yönelik ürün geliştirerek, en kaliteli hizmeti müşterilerine sunmaktadır.

Sürekli Büyüyen Pazar : E-ticaret

Türkiye’de her yıl daha da büyüyen bir ekosistem, bayilerimiz için erişilebilecek kitleyi de artırmakta. E-ticaretin toplam perakendedeki payı oldukça yükselirken, 2012 yılında %1,5 olan e-ticaret hacmi 2017 itibariyle %3,5’ a yükseldi. E-ticaretin perakendedeki payı son 6 yılda %300 arttı. E-ticarete başlayan firma sayısı katlandı..

Güçlü Teknik Altyapı

IdeaSoft 30+ kişilik teknik destek departmanı ile müşterilerin ihtiyaçlarına hızlı ve kaliteli çözüm üretebiliyor. Her hafta genel merkezde yapılan panel eğitimleri ile alanında tecrübeli teknik destek uzmanları, temel ve ileri düzey olmak üzere iki aşamalı eğitim veriyor.

Çözüm Odaklı Ar-Ge

Öncelikli ilkesi ‘’ihtiyacı anlamak ve çözüm üretmek’’ olan IdeaSoft, Büdotek Teknopark ofisinde bulunan, alanının uzmanı yazılım mühendisleri ile altyapısını müşteri ihtiyacına göre geliştirerek e-ticaret sektörüne kaliteli hizmet sunmaktadır.

Yüksek Gelir Fırsatı

81 ilde aktif olarak çalışma yapan IdeaSoft bayileri, e-ticaret sektöründe hem ekosistemi hem firmalarını geliştirirken aynı zamanda farklı kazanç sistemleri de elde edebiliyorlar. E-ticaret hizmeti verdikleri müşterilerine aynı zamanda tasarım hizmeti, danışmanlık hizmeti gibi ek hizmetler sunarak kazançlarını artırma imkanına sahip oluyor.

2020 Bayi Hedef ve Ödülleri

IdeaSoft olarak 2020 yılında da e-ticaret sektöründeki zincirimizin en önemli halkası olan bayilerimizin yanındayız.

Bu yılki kampanyalarımızda ön planda esneklik bulunuyor. Yıllık satış cirosuna göre bayilerimiz katlanan ödüllerden faydalanabilecekler.

İşte Türkiye’nin en çok tercih edilen e-ticaret altyapısını hedef müşteri portföyünüze ulaştırdıkça kazanacağınız 2020 yılı kampanyalarımız.

Geçmiş Yıllar Bayi Ödülleri